Mój facet ma dziś randkę ? flirt/zdrada, poradźcie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Mój facet ma dziś randkę ? flirt/zdrada, poradźcie

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 77 do 114 z 240 ]

77

Odp: Mój facet ma dziś randkę ? flirt/zdrada, poradźcie

To niezły flirciarz z niego w takim razie.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

78

A co tu rozważać?
Facet jej przyprawia rogi ale ona udaje że jest ok boby musiała pokój znaleźć bidulka.
On wie, że ma ja w garści i szacunku nie ma do niej za grosz, bawi się w NAJLEPSZE z koleżankami.
Nawet ja wiem, że on może to dalej robić bo ona nie odejdzie, nawet jak on tę ewę czy ade wyłomocze na ich (a raczej na swoim) stole w kuchni.
Tak to jest jak laska wchodzi do czyjegoś życia z bucioramu po 3 miesiącach znajomości.
I jeszcze ta gadka o ślubie. ..lol.
Może i on weźmie ten ślub z tobą,  zrobi cu dzieck - będziesz jeszcze bardziej ubezwlasnowolniona a on i tak się będzie bawił.
Nie masz do siebie szacunku to i on do ciebie nie ma.

79

Trafił Ci się babiarz, który oprócz posiadania legalnej (choć nie do końca) dziewczyny, ma potrzebę otaczania się licznymi koleżankami, przyjaciółkami, szukania z nimi kontaktu, chyba w celu pompowania ego. Jesteś jedną z tłumu, to nie jest zdrowy układ. Ktoś, kto naprawdę kocha nie zachowuje się w taki sposób, a przede wszystkim nie oszukuje.
Generalnie zgadzam się z wypowiedziami Kilo, nie ma sensu, żebyś robiła awanturę, czy kontaktowała się z tamtą dziewczyną - krótkie cięcie, to najlepsze rozwiązanie, nawet bez zbędnych pytań. Już wiesz, że on stosuje inne kryteria wobec wolności własnej, a Twojej, ma też skłonności do przerzucania winy na Ciebie, manipuluje i w tym wypadku też tak będzie.

Wild_Rose napisał/a:

. Tej pierwszej, o którą była afera, wysłał zdjęcia mieszkania, które wynajmujemy, twierdząc, że kupił je i mieszka tam sam, oraz zapraszając ją, kiedy ja wyjechałam na weekend. Rozmów do różnych dziewczyn z prośbą o spotkanie było co najmniej 6. Ja mam od niego w zasadzie zakaz na jakiekolwiek spotkania z kolegami. Więc jak to jest?

...czyli mieszkanie, które wynajmujecie, reklamował jako własne, do tego wykorzystał z premedytacją Twoją nieobecność, a teraz do północy, albo i dłużej, będzie "robił w pracy przelewy"??? To pewne, że te dziewczyny nie mają pojęcia, że on jest w związku, raczej się tym nie chwali.
Wild_Rose, bez względu na to, co w najbliższym czasie jeszcze wyczytasz, ten facet jest już spalony.
Nie wiem jak zamierzasz przeżyć z nim jeszcze te dwa dni, na Twoim miejscu już bym się pakowała, albo pakowała jego.
Klio ma rację, on się nie zmieni, co najwyżej będzie krył się jeszcze bardziej, chyba, że po dzisiejszym, udanym  "oglądaniu filmów" sam zerwie z Tobą pod pretekstem Twojego wścibstwa, bo będzie miał już zmienniczkę.

Reklama

80

pannapanna napisał/a:

A co tu rozważać?
Facet jej przyprawia rogi ale ona udaje że jest ok boby musiała pokój znaleźć bidulka.
On wie, że ma ja w garści i szacunku nie ma do niej za grosz, bawi się w NAJLEPSZE z koleżankami.
Nawet ja wiem, że on może to dalej robić bo ona nie odejdzie, nawet jak on tę ewę czy ade wyłomocze na ich (a raczej na swoim) stole w kuchni.
Tak to jest jak laska wchodzi do czyjegoś życia z bucioramu po 3 miesiącach znajomości.
I jeszcze ta gadka o ślubie. ..lol.
Może i on weźmie ten ślub z tobą,  zrobi cu dzieck - będziesz jeszcze bardziej ubezwlasnowolniona a on i tak się będzie bawił.
Nie masz do siebie szacunku to i on do ciebie nie ma.

Brutalne, ale niestety prawdziwe...

Wina była znajomym strojem, który od początku wisiał w jej szafie i który wkładała każdego ranka. Bez niej czuła się naga. Majgull Axelsson

81

josz napisał/a:

Trafił Ci się babiarz, który oprócz posiadania legalnej (choć nie do końca) dziewczyny, ma potrzebę otaczania się licznymi koleżankami, przyjaciółkami, szukania z nimi kontaktu, chyba w celu pompowania ego. Jesteś jedną z tłumu, to nie jest zdrowy układ. Ktoś, kto naprawdę kocha nie zachowuje się w taki sposób, a przede wszystkim nie oszukuje.
Generalnie zgadzam się z wypowiedziami Kilo, nie ma sensu, żebyś robiła awanturę, czy kontaktowała się z tamtą dziewczyną - krótkie cięcie, to najlepsze rozwiązanie, nawet bez zbędnych pytań. Już wiesz, że on stosuje inne kryteria wobec wolności własnej, a Twojej, ma też skłonności do przerzucania winy na Ciebie, manipuluje i w tym wypadku też tak będzie.

Wild_Rose napisał/a:

. Tej pierwszej, o którą była afera, wysłał zdjęcia mieszkania, które wynajmujemy, twierdząc, że kupił je i mieszka tam sam, oraz zapraszając ją, kiedy ja wyjechałam na weekend. Rozmów do różnych dziewczyn z prośbą o spotkanie było co najmniej 6. Ja mam od niego w zasadzie zakaz na jakiekolwiek spotkania z kolegami. Więc jak to jest?

...czyli mieszkanie, które wynajmujecie, reklamował jako własne, do tego wykorzystał z premedytacją Twoją nieobecność, a teraz do północy, albo i dłużej, będzie "robił w pracy przelewy"??? To pewne, że te dziewczyny nie mają pojęcia, że on jest w związku, raczej się tym nie chwali.
Wild_Rose, bez względu na to, co w najbliższym czasie jeszcze wyczytasz, ten facet jest już spalony.
Nie wiem jak zamierzasz przeżyć z nim jeszcze te dwa dni, na Twoim miejscu już bym się pakowała, albo pakowała jego.
Klio ma rację, on się nie zmieni, co najwyżej będzie krył się jeszcze bardziej, chyba, że po dzisiejszym, udanym  "oglądaniu filmów" sam zerwie z Tobą pod pretekstem Twojego wścibstwa, bo będzie miał już zmienniczkę.

Josz, chyba najbardziej trafnie to określiłeś, i dobrze odczytałeś całą sytuację. Zgadzam się z Twoją wypowiedzią co do pompowania ego. Zastanawiałam się nad tym długo, dlaczego to robi. Jeszcze bym mogła pojąć, że ktoś zdradził po 10 latach, mogło nastąpić jakieś zmęczenie materiału, ale szukanie wrażeń po 4 miesiącach związku, gdzie właściwie jest się w fazie zakochania... no nie ogarniam tego.
To był wspaniały facet, odpowiadający mi w każdym najmniejszym calu. Dlatego jest to po tysiąc razy gorsze, że ten na którego punkcie totalnie oszalałam okazał się być zwykłym dupkiem.
Jestem świetną aktorką, póki jeszcze tego nie rozdmuchałam jestem w stanie to wytrzymać. Wczoraj nie był u niej, został w domu...
I masz rację co do krótkiego cięcia. Koniec z oszukiwaniem samej siebie, czas ułożyć życie na nowo. Będzie to bardzo trudne, ale nie niemożliwe.

What doesn?t kill you only makes you stronger.
Reklama

82

Kiedyś go odrzuciła.Teraz facet ma zamiar odbić urazone ego.Pewnie planuje szybkie odświeżenie znajomości, z równie szybkim zakończeniem.Wszak jest w stałym związku.
Tak to wygląda moim zdaniem.

Gdy mnie skrzywdzisz pierwszy raz-to jest Twoja wina.Gdy mnie skrzywdzisz drugi raz-to jest moja wina.

83

Autorko jak można uważać kogoś za wspaniałego , kto gra na dwie strony?On udawał miłego i kochanego przed Tobą i pewnie taki jest też dla drugiej dziewczyny. Kopnij go w cztery litery i się wyprowadź.
To musi być perfidny typ bo jeszcze jak jestem w stanie zrozumie kogoś w małżeństwie kręcącego na boku choć wiem że to też okrutne to dziwi mnie koleś który jest sam i może być z kim chce a kręci na boku .Jak mu autorka nie odpowiada to szuka kogoś innego a on bawi się w podryw kilku dziewczyn podnosząc swoje ego lowelasa.

84

A dlaczego został w domu?

Na piątek nadal są umówieni?

W sumie, to obojetne już, czy sie spotkali, czy nie, czy sie w piatek spotkają, czy nie - ja bym go zostawiła. Zajęłabym się teraz na spokojnie, nie robiac awantury (skoro nie masz mozliwosci "na już" sie gdzies przeprowadzić) szukaniem nowego lokum. Nie zdradzałabym sie z tym, że wiem o ich planach i rozmowach. Możesz go jeszcze troche wykorzystać, zanim sie wyniesiesz smile Tylko uważaj, żebys w ciąze nie zaszła. Bo wtedy pozamiatane. Zostaniesz z nim i przez cały czas bedziesz sie stresować, że on cie zdradza lub flirtuje z innymi. A w ciazy takie emocje są niewskazane. Chcesz mieć dziecko z facetem, którego nie jesteś pewna? Wiesz jak to bedzie wygladało? Nie bedzie ci pomagał, coraz wiecej bedzie poza domem przebywał, ty umęczona z dzieckiem, a on będzie ci rogi przyprawiał - bo charakter mu się nie zmienu, to już taki typek.

Fereczata

85

WildRose odezwij się do mnie na priv. Byłam kiedyś w bardzo podobnej sytuacji wink

/ Tu gdzie przeplata się uśmiech, smutek, wiara i łzy. / <3

86 Ostatnio edytowany przez Wild_Rose (2017-01-05 11:59:30)

olaora napisał/a:

A dlaczego został w domu?

Na piątek nadal są umówieni?

W sumie, to obojetne już, czy sie spotkali, czy nie, czy sie w piatek spotkają, czy nie - ja bym go zostawiła. Zajęłabym się teraz na spokojnie, nie robiac awantury (skoro nie masz mozliwosci "na już" sie gdzies przeprowadzić) szukaniem nowego lokum. Nie zdradzałabym sie z tym, że wiem o ich planach i rozmowach. Możesz go jeszcze troche wykorzystać, zanim sie wyniesiesz smile Tylko uważaj, żebys w ciąze nie zaszła. Bo wtedy pozamiatane. Zostaniesz z nim i przez cały czas bedziesz sie stresować, że on cie zdradza lub flirtuje z innymi. A w ciazy takie emocje są niewskazane. Chcesz mieć dziecko z facetem, którego nie jesteś pewna? Wiesz jak to bedzie wygladało? Nie bedzie ci pomagał, coraz wiecej bedzie poza domem przebywał, ty umęczona z dzieckiem, a on będzie ci rogi przyprawiał - bo charakter mu się nie zmienu, to już taki typek.

Oficjalnie został w domu, bo przełożył papiery na inny dzień ze względu na zmęczenie. Widział też, że jakaś marudna i wycofana jestem, więc może przez to. Paradoksalnie śmiesznie, jeśli chciał mnie wesprzeć w złym samopoczuciu, którego sam był przyczyną.
Nic nie piszą na fb, może przerzucili się na smsy. Ostatnia wiadomość, którą odczytałam, to ta, że byli umówieni na 21.

Jakby już się miał sprawdzić taki scenariusz, to wydaje mi się, że to jest raczej taki typ, który będzie przykładnym mężem i odpowiedzialnym ojcem,  a na boku traktującym instrumentalnie inne panienki, bo żal mu bybyło opuścić ciepły grajdołek rodzinny.
Nie chce z nim żadnej ciąży, ani w ogóle nic od niego. Jestem całkowicie niezależna finansowo, także jedynie co odczuje po nim, to pustkę i nadmiar wolnego czasu... Znajomych niestety zbyt wielu nie mam w obecnym mieście, ale przed tym związkiem przez b. długi czas byłam singielką, więc takie życie nie jest mi straszne i obce.

Martwię się trochę, że ciężko mi się będzie teraz z kimkolwiek związać i kogoś pokochać. Bądź co bądź, rozczarowanie po tym związku pozostawi we mnie traumę.
Czy ktoś z was, zaczynał od zera po zakończeniu takiej relacji?? Przygarnę każde możliwe wsparcie dla duszy...

87

Neko713 napisał/a:

Spakuj się i wyprowadź, bez awantury. Zostaw kartkę na lodówce: "pozdrowienia dla Agi" ;D

Super wink

Wild Rose, nie uzależniaj swojej wartości od tego człowieka i jego reagowania na Twoją osobę.
Im szybciej odetniesz się od niego tym lepiej. To tylko 7 miesiecy znajomosci a rodzinka tak nakręca? Co im do tego? To  nie oni mieliby sie męczyć z oszustem ale Ty. Nic sie nie stanie jak za mąż wyjdziesz za innego.

Zerwij i idz się gdzies zrelaksowac, zajmij czymś przyjemnym.

no guts no glory

88

LadyAnette napisał/a:

WildRose odezwij się do mnie na priv. Byłam kiedyś w bardzo podobnej sytuacji wink

Anette, odezwałam się via e-mail

89

elya napisał/a:
Neko713 napisał/a:

Spakuj się i wyprowadź, bez awantury. Zostaw kartkę na lodówce: "pozdrowienia dla Agi" ;D

Super wink

Wild Rose, nie uzależniaj swojej wartości od tego człowieka i jego reagowania na Twoją osobę.
Im szybciej odetniesz się od niego tym lepiej. To tylko 7 miesiecy znajomosci a rodzinka tak nakręca? Co im do tego? To  nie oni mieliby sie męczyć z oszustem ale Ty. Nic sie nie stanie jak za mąż wyjdziesz za innego.

Zerwij i idz się gdzies zrelaksowac, zajmij czymś przyjemnym.

Rodzinka nie to, że naciska ale podpytuje, bo to mój najpoważniejszy związek do tej pory no i wiek też już mam odpowiedni, więc wiadomo - nie chcą staropanieństwa dla mnie.

Muszę sobie wymyśleć jakieś nowe zajęcia, oraz miejsca gdzie mogę poznawać nowych znajomych, żeby nie pogrążyć się w samotności. Sądzę, że pewnie pierwszy miesiąc, dwa będzie najtrudniejszy, a potem będę już w stanie wyciągnąć z tego wnioski, spojrzeć z dystansem i nałodować się nową energią do życia.

90 Ostatnio edytowany przez On-WuWuA-83 (2017-01-05 12:19:12)

Robisz z igły widły. Gdzie tu zdrada? A jak to mówią inni - koło flirtu to nie leżało.

Pseudo: WuWuś big_smile

91

Tak tak, z igły widły.  Zatem niech autorka o sprawie zapomni i dalej żyje w "sielance",  aż kolejny raz odkryje że książę znów musi podbudować swoje ego u innej księżniczki

92

On-WuWuA-83 napisał/a:

Robisz z igły widły. Gdzie tu zdrada? A jak to mówią inni - koło flirtu to nie leżało.

Skup się na całym kontekście. Zwykła rozmowa to też nie była. Zdrada to nie tylko seks.

93

Wild_Rose napisał/a:

Zwykła rozmowa to też nie była

Od bidy to można by podciągnąć pod ten flirt, trochę jakiegoś "cukru" było ale bardziej to widział bym tam rozmowę dwójki dobrych znajomych z sentymentem do osoby.
Jeżeli zgodzić by się że on flirtował to ty z drugiej strony bawisz się w detektywa przy użyciu "nielegalnych metod" wink tongue (to tak jak stróż prawa bez pozwolenia na broń big_smile )
I gdzie tu ten cudowny związek?

94 Ostatnio edytowany przez Przyszly_maz (2017-01-05 13:10:36)

WuWua, a sam fakt, że ja okłamuje nie wystarczy, aby zostawić kolesia? To nie są kłamstewka typu "tak kochanie, oczywiście że zrobiłem pranie" big_smile

Autorko, razem wynajmujecie mieszkanie?  Moim zdaniem to on powinien się spakować. Chociaż z drugiej strony, to możliwe, że on się stanie niezłym stalkerem jeśli tak nagle to zostawisz. Może lepiej znaleźć coś swojego.

Współczuję, że tak to wyszło. Ja jednak zawsze szukam wyjścia z sytuacji i jakiegoś sposobu na uratowanie związku. Nawet jeśli dasz mu kolejną szansę, on przysięgnie na wszystkich bogów, że będzie wierny i szczery, a Ty spróbujesz zaufać i zaprzestaniesz inwigilacji, to nie wiadomo czy ryzyko popłaci... Byłoby źle gdybyś za x lat znów go  przyłapała...

95 Ostatnio edytowany przez Gosia1962 (2017-01-05 13:12:33)

Ktos tu pyta (net-facet...naturalnie), czym on zawinil.
Klamstwem.
Powiedzial, ze idzie do pracy, a ma spotkanie z kobieta. Niewazne, w jakim celu.

Moja rada?
Zaproponuj z usmiechem, ze idziesz z nim do pracy. Poczekasz, az sobie popracuje, a potem idziecie na romantyczna kolacje we dwoje, bo tesknisz za romantycznoscia, swiecami, za takim randkowym sam-na-sam.
Uprzyj sie, jak dzika. Bez awantury, placzu, czy co. Chcesz i juz. A potem idziemy na kolacje. Moze kino? Sauna? basen?

Jak nie chce, to niech jedzie do niej. Wiesz, gdzie sie umowili? sa u niej w domu? wiesz , gdzie mieszka?
idziesz, dzwonisz i czekasz na rozwoj wypadkow. Bez histerii. Zachowaj spokoj. TO WAZNE!!!!
Wejdz i powiedz, ze ty tez lubisz dobre kino, a piwko jeszcze bardziej.

I nigdy mu nie mow, skad masz te informacje. Niech sie meczy.Niech sie domysla.

96 Ostatnio edytowany przez elya (2017-01-05 13:29:01)

Wild Rose, ja bym olała rodzinke, która wciska 25 letnia w związek z byle kim, pierwszym lepszym, byle jak, byle było. To zaściankowe.

Gosia 1962, co Ty jej radzisz? Po co ona ma za nim latać i zachowywac sie jak niedowartosciowana dzierlatka. Ona ma zerwac, zerwać kontakt, nie interesowac sie  tym gnijącym panem młodym. Szacunku do siebie nie wyrwie z niego, manipulacjami, prośba ani groźba nie zmieni, po co? On jej niepotrzebny.
Nie bądz sadystka wobec samej siebie, Wild Rose i  juz o tym nie rozmawiaj na forum, bo zaczniesz sie osmieszać.

no guts no glory

97 Ostatnio edytowany przez On-WuWuA-83 (2017-01-05 13:32:34)

Przyszly_maz napisał/a:

WuWua, a sam fakt, że ja okłamuje nie wystarczy, aby zostawić kolesia? To nie są kłamstewka typu "tak kochanie, oczywiście że zrobiłem pranie" big_smile

Chłop miał już raz przechlapane, że rozmawiał ze znajomą, tak więc nic dziwnego, że ukrywa. Sam bym ukrywał w ten sposób (a nawet lepiej bo bym na pewno nie dał się przyłapać XD) fakt posiadania dobrej koleżanki jak bym wiedział, że będę miał suszoną głowę o to. Ja wiem jak wyglądają takie sceny zazdrości. Oczywiście mówię tu tylko o sytuacji koleżeńskiej bo w "inne harce" z koleżanką wink nie mieszał bym sie na pewno ^^.

Gosia1962 napisał/a:

To już jest lepsze rozwiązanie aniżeli powiedzieć mu skąd się wie. A niech się zastanawia skąd wie ale jak pada informacja, że szpieguje za pomocą mojego telefonu który leżał sobie samopas - on o nim zapomniał to się krew buzuje w żyłach (traktuję to jak kradzież)

Ooo to tak jak ten komendant w więźniu.... wink

big_smile

98 Ostatnio edytowany przez Gosia1962 (2017-01-05 13:32:35)

Nie chodzi mi o latanie za nim. Absolutnie nie!!!!!!

Ma go przylapac na uczynku. Bo bedzie klamal i krecil. By w pracy, nie mial zasiegu, czasu, zeby odebrac. A ty niedobra...taka..owaka...podejrzewasz bezpodstawnie...i tak dalej. Wymowki, lzy, awantura.
Po co?
Nie ma co robic awanutury. Zaskoczyc ich, usmiechnac sie i sobie pojsc. Na zawsze...Z bardzo wysoko podniesiona glowa. jak nie otworza, to przygotowac karteczke i wlozyc za wycieraczke w samochodzie..."przyjemnej pracy, milych wrazen w domowym kinie, pa, ty oszuscie".

PS.Dialog twojego wspanialego wybranka jest bardzo wymowny.
On pnie na flirt, ona jest niepewna, ale chetna. To wstep do pojscia do lozka.
We czwartek, albo w piatek. Na mur beton.

Jak mozesz pisac, ze masz wspanialy zwiazek?

Gowno masz a nie zwiazek.....

99

Gosia,  rozumiem, chodziło Ci o udowodnienie, zeby nie mógł dalej kłamać.
Ja na miejscu Wild Rose nawet czasu na  udowadnianie mu winy juz bym nie marnowała. Ona wie jaki on jest, więc odchodzi i nie reaguje nawet jesli on bedzie próbował ja zmanipulowac i wmówic, że jest niewinny.

no guts no glory

100 Ostatnio edytowany przez WaltonSimons (2017-01-05 13:45:16)

Gosia1962 napisał/a:

Ktos tu pyta (net-facet...naturalnie), czym on zawinil.
Klamstwem.
Powiedzial, ze idzie do pracy, a ma spotkanie z kobieta. Niewazne, w jakim celu.

Rozumiem, że mnie masz na myśli.
A doczytałaś, że autorka obiecała mu, że nie będzie czytać jego wiadomości, po czym czytała jego wiadomości przez dłuższy czas aż do teraz? smile

Ona też zawaliła kłamstwem, o czym już zapomniałaś wspomnieć.
Ale oczywiście "to net facet jest stronniczy". smile

101

On-WuWuA-83 napisał/a:
Przyszly_maz napisał/a:

Chłop miał już raz przechlapane, że rozmawiał ze znajomą, tak więc nic dziwnego, że ukrywa. Sam bym ukrywał w ten sposób (a nawet lepiej bo bym na pewno nie dał się przyłapać XD) fakt posiadania dobrej koleżanki jak bym wiedział, że będę miał suszoną głowę o to. Ja wiem jak wyglądają takie sceny zazdrości. Oczywiście mówię tu tylko o sytuacji koleżeńskiej bo w "inne harce" z koleżanką wink nie mieszał bym sie na pewno ^^.

Gosia1962 napisał/a:

To już jest lepsze rozwiązanie aniżeli powiedzieć mu skąd się wie. A niech się zastanawia skąd wie ale jak pada informacja, że szpieguje za pomocą mojego telefonu który leżał sobie samopas - on o nim zapomniał to się krew buzuje w żyłach (traktuję to jak kradzież)

Ooo to tak jak ten komendant w więźniu.... wink

big_smile

ŻADNA KRADZIEŻ!!

Sam dał mi ten telefon bo mój mi się psuł wink Także sam się podłożył.

102 Ostatnio edytowany przez Gosia1962 (2017-01-05 13:54:27)

Elya....ona go za bardzo kocha, by to tak zostawic. Znam takie typy. Bedzie walczyc, miotac sie, blagac, ba!!! PRZEPRASZAC. Blagac o zostanie, przysiegac, ze juz nigdy nie bedzie szpiegowac...i tak dalej.... Wszystko w imie milosci. I rzekomo...wspanialego zwiazku.

Ona ma mu pokazac, ze jest szmata. Nie po to, zeby nie mogl DALEJ klamac. Tego "dalej" byc nie powinno. Przeciez napisalam: "odwrocic sie i sobie odejsc. NA ZAWSZE".

Facet jest niezly flirciarz. Ten ich  dialog powalil mnie na kolana. On pyta miedzy wierszami, ciagnie ja za jezyk, chcialby, by mu cos "konkretniejszego w sensie flirtu" napisala. Przeciez to wstep do zdrady, klasycznie. Ze zwykla kolezanka sie tak nie pisze!!!!!!

Jasne, ze szkoda czasu.
Ale bedzie miala satysfakcje i poczucie "wygranej". Choc troche. O to mi dla niej chodzi.

Kto uważa, że to koleżanka niech mi wyjaśni dlaczego, czemu facet musi koleżankę ukrywać, zaczynać jakieś ckliwe rozmowy o przeszłości, czemu umawia się z nią na filmy późnym wieczorem, czemu tak bardzo tego chce, że aż kłamie by się się z nią spotkać.

Serio my kobiety, mamy jakiś szósty zmysł i od razu rozróżniamy zwykłą kumpelę od tej, która ma być od pompowania ego. Sama miałam podobną sytuację, na początku związku mój facet nie odbierał telefonu gdy dzwonił jeden i ten sam numer , później przypadkiem ( parę razy napisała gdy ja byłam obok ) przekonałam się, że to jeden i ten sam numer i skoro pisze to musi dostawać odpowiedź, przed zajrzeniem mu w telefon widziałam, że ciągle jest na liście czatu, ale dziwnym trafem przy mnie jej nie odpisywał. Więc zajrzalam, a co! Co prawda nic nie znalazłam , ale biorąc pod uwagę to, że nie krył się przede mną, że był u koleżanki, która ma małe słodkie króliczki albo ex, która odwiedził w domu itp uważałam, że coś musi być na rzeczy. O te spotkania, o których wiedziałam nie robiłam mu awantur, więc nie ukrywał tego , że ma 'koleżankę' ze względu na moją przesodzoną reakcję.

Więc sorry bardzo ja nie wierzę, że takie koleżanki, niewiedzące nic o moim czy w przypadku autorki jej istnieniu to tylko koleżanki, tak samo nie okłamuje się swojej partnerki na rzecz spotkania się z koleżanką i nie oczekuje się od koleżanki potwierdzenia, że jestem cudowny i on jak bardzo chcemy się zobaczyć. Z koleżankami nie umawia się na filmy o 21 , i'm so sorry , ale dziewczyna jest walona w rogi, a tu próbują co niektórzy jej wmówić, że ona jest tą złą, bo to wszystko czyta.
Też korzystałam z każdej możliwej okazji dopóki nie przestał pilnować telefonu jak czegoś świętego, i kiedy zaczął przy mnie ( gdy się np przytulalismylub obok siebie siedzieliśmy) czytać każda wiadomość i teraz mam w nosie, gdy nie ma podejrzen albo jakiś dziwnych zachowań nie ma potrzeby , ale jak widzisz ze coś jest nie tak to chcesz to sprawdzić czy chcecie powiedzieć że udajecie że nie widzicie że coś jest nie tak albo się uspokoicie gdy wam facet powie, że on jest wam wierny jak pies big_smile albo od razu zrywacie nie mając pewności czy jest tak jak myślicie czy nie jest...

Ja bym poczekala aż się spotkają i zobaczyła.. czy się spotkają, jak tak czy na stopie koleżeńskiej czy nie, jeśli bym się mylila to przestała bym czytać te wiadomości i spróbowała zaufać , w końcu to nie moja własność i nie mogę mówić co może a czego ni jeśli przy tym jest do mnie w porządku, jeśli by mnie zdradził to bym go zostawiła.

104 Ostatnio edytowany przez anderstud (2017-01-05 14:24:08)

Pomijając już sam fakt na co dorosłemu facetowi w związku posiadanie jakichś pseudo koleżanek,
a tym bardziej jakieś potajemne spotkania z nimi tylko we dwoje nie wiadomo gdzie ani po co,
to na litość boską przestańcie robić z autorki kretynkę i jej wmawiać, że jest tak samo winna,
bo przypadkiem coś znalazła, a nawet jeśli nie przypadkiem, to jakie to ma teraz znaczenie?
Jeszcze jakieś śmieszne analizy czy to był flirt czy nie był flirt...  Nie no skąd, to było zwykłe pytanie o godzinę.

A propos pytania o godzinę, kiedyś w środku nocy zastałem w łazience moją żonę z telefonem w ręku.
Pytam się jej co ona tutaj z tym telefonem w łazience przy zgaszonym świetle na dodatek.
A ona mi na to, że godzinę właśnie sprawdza...

Dobre pomysły przychodzą jak już coś spier**lisz.

105

,,Myślę teraz nad coming outem z tej sytuacji. Ogólnie przygotowuję się powoli do decyzji o rozstaniu, bo chyba nigdy mu już nie zaufam, a po tej akcji on na pewno mi skonfiskuje ten stary telefon. Po akcji z tą poprzednią- Kasią, mój chłopak zabiera laptopa do pracy, a na obecnym telefonie założył blokadę. ,,
Cwaniaczek:)

106

Dla mnie to nie miałoby znaczenia czy to flirt czy nie flirt czy oni się ruchają jak dzikie króliki czy oglądają znaczki. Podstawą problemu jest to, że on oszukuje autorkę z premedytacją.

107 Ostatnio edytowany przez authority (2017-01-05 14:37:05)

No i oto chodzi z resztą każdy może mieć ma inną granicę a druga osoba musi się do tego dostosować do osoby co ma większe wymagania. W takim przypadku to działa w dwie strony czyli jej tez by to dotyczyło.

"Księża będą zawsze wykorzystywać ciemnotę i przesądy ludu. Będą posługiwać się religią jak maską, pod którą kryje się obłuda i zbrodniczość ich poczynań"
Tadeusz Kościuszko
"Religia jest dla ludzi bez rozumu"
Józef Piłsudski

108

Wild_Rose napisał/a:

Kłamie aby zaimponować. Mało się wyszalał, więc chciałby spróbować seksu z innymi.

Masz zakaz spotykania się z kolegami? To niesymetrycznie -- jak on szuka koleżanek, to Tobie nie powinien zakazywać.

Słabo go oceniam jako człowieka. Nie skreślam ludzi jak chcą seksu z innymi. Ale twój chłopak mi się nie podoba -- kłamie, udaje kogo innego, szuka na oślep, Ciebie nie traktuje symetrycznie.

Szkoda twojej energii na wyjaśnianie tego. Proponuję przestać ładować energię w ten związek i się wycofać. Nawet nie podając powodu.

Nie zawsze możemy żyć z tymi, których kochamy. Szczęściem jest kochać tych, z którymi żyjemy. Nieprawda, że można kochać tylko jedną, tylko jednego.

109

Jacenty89 napisał/a:

Dla mnie to nie miałoby znaczenia czy to flirt czy nie flirt czy oni się ruchają jak dzikie króliki czy oglądają znaczki. Podstawą problemu jest to, że on oszukuje autorkę z premedytacją.

Masz rację Jaccenty.
Dla mnie to też bez znaczenie, mogą nawet się umawiać na pogawędki o życiu ślimaków. Umawialiśmy się na szczerość, ja jestem wobec niego szczera i takiej szczerości oczekuje od niego. A skoro mu z taką łatwością przychodzi ściemnianie, to tak na dobrą sprawę wszystko co mówił do tej pory mogło być kłamstwem.

110

bohseonkelz32.1917 napisał/a:

Kto uważa, że to koleżanka niech mi wyjaśni dlaczego, czemu facet musi koleżankę ukrywać, zaczynać jakieś ckliwe rozmowy o przeszłości, czemu umawia się z nią na filmy późnym wieczorem, czemu tak bardzo tego chce, że aż kłamie by się się z nią spotkać.

Serio my kobiety, mamy jakiś szósty zmysł i od razu rozróżniamy zwykłą kumpelę od tej, która ma być od pompowania ego. Sama miałam podobną sytuację, na początku związku mój facet nie odbierał telefonu gdy dzwonił jeden i ten sam numer , później przypadkiem ( parę razy napisała gdy ja byłam obok ) przekonałam się, że to jeden i ten sam numer i skoro pisze to musi dostawać odpowiedź, przed zajrzeniem mu w telefon widziałam, że ciągle jest na liście czatu, ale dziwnym trafem przy mnie jej nie odpisywał. Więc zajrzalam, a co! Co prawda nic nie znalazłam , ale biorąc pod uwagę to, że nie krył się przede mną, że był u koleżanki, która ma małe słodkie króliczki albo ex, która odwiedził w domu itp uważałam, że coś musi być na rzeczy. O te spotkania, o których wiedziałam nie robiłam mu awantur, więc nie ukrywał tego , że ma 'koleżankę' ze względu na moją przesodzoną reakcję.

Więc sorry bardzo ja nie wierzę, że takie koleżanki, niewiedzące nic o moim czy w przypadku autorki jej istnieniu to tylko koleżanki, tak samo nie okłamuje się swojej partnerki na rzecz spotkania się z koleżanką i nie oczekuje się od koleżanki potwierdzenia, że jestem cudowny i on jak bardzo chcemy się zobaczyć. Z koleżankami nie umawia się na filmy o 21 , i'm so sorry , ale dziewczyna jest walona w rogi, a tu próbują co niektórzy jej wmówić, że ona jest tą złą, bo to wszystko czyta.
Też korzystałam z każdej możliwej okazji dopóki nie przestał pilnować telefonu jak czegoś świętego, i kiedy zaczął przy mnie ( gdy się np przytulalismylub obok siebie siedzieliśmy) czytać każda wiadomość i teraz mam w nosie, gdy nie ma podejrzen albo jakiś dziwnych zachowań nie ma potrzeby , ale jak widzisz ze coś jest nie tak to chcesz to sprawdzić czy chcecie powiedzieć że udajecie że nie widzicie że coś jest nie tak albo się uspokoicie gdy wam facet powie, że on jest wam wierny jak pies big_smile albo od razu zrywacie nie mając pewności czy jest tak jak myślicie czy nie jest...

Ja bym poczekala aż się spotkają i zobaczyła.. czy się spotkają, jak tak czy na stopie koleżeńskiej czy nie, jeśli bym się mylila to przestała bym czytać te wiadomości i spróbowała zaufać , w końcu to nie moja własność i nie mogę mówić co może a czego ni jeśli przy tym jest do mnie w porządku, jeśli by mnie zdradził to bym go zostawiła.

Masz rację z tym szóstym zmysłem, teraz jak tak sobie przywołam w myśli różne zdarzenia, to nieraz miałam dziwne przeczucie, że coś ukrywa. Np nigdy nie mówił o swoich byłych z imienia. Wszystkie wiadomości od początku zawsze czyścił, oprócz tych ode mnie (tłumaczył mi to, że lub porządek i nie lubi zaśmiecać pamięci, co jest poniekąd prawdą, ale pewnie główny powód był inny).

Jeśli dziewczyna jest porządna, to może poczekałaby z seksem nawet i do 10 randki. Początkowo te spotkania mogą wyglądać jak kumpelskie. Możlwości na chodzenie na takie randki ma ogrom, gdyż jego charakter pracy wiąże się z nagłym wyjazdem do pracy w jakieś sprawie.
Nie mam możliwości na śledzenie ich, musiałabym mu wetknąć w tyłek GPSa, lub wynająć detektywa. Zresztą ta dziewczyna mnie w sumie nie obchodzi, można powiedzieć, że ona też jest tu ofiarą jeśli jej zawrócił w głowie.

111 Ostatnio edytowany przez anderstud (2017-01-05 15:05:41)

Ja mam ponad cztery dychy na karku i w życiu nie znałem żadnego normalnego faceta, który byłby w normalnym związku z jakąś tam Kasią czy Gosią,
a w wolnych chwilach chadzał sobie "filmy oglądać" do jakiejś Basi, Marzeny, Krysi czy Anżeli. Sam w dodatku i do tego jeszcze po kryjomu.
To jest chyba jakiś żart albo kpina z ludzkiej inteligencji. Trzeba mieć naprawdę dużo samozaparcia, żeby sobie wmawiać, że to nic nie znaczy.
Zawsze coś znaczy.

112 Ostatnio edytowany przez WaltonSimons (2017-01-05 15:11:37)

powiadasz? ja będąc w związku chodziłem oglądać filmy do koleżanki, nawet do późnej nocy, z inną chodziłem do kina. W ogóle nie interesowały mnie jako kobiety, partnerki, czy nawet obiekty seksualne.

Tak więc nie generalizujmy, please...

aczkolwiek ja nie kłamałem, że siedzę w pracy. W ogóle nic nie mówiłem, bo mojej eks powiewało, co robię i z kim się spotykam. Z tym, że ona generalnie miała mnie w d***, więc może to nie jest najlepszy przykład smile

113

smile

114 Ostatnio edytowany przez Przyszly_maz (2017-01-05 15:18:02)

WuWua, sorry ale krycie się w związku to straszna lipa. Jeśli na gwałt chciałbym się spotykać z koleżankami i nie pasowało by to mojej wybrane, to logiczne ustawiam jakieś kompromisy. Jeśli ona okazuje sie być "control freakiem ", to kończę związek. Nie jest to łatwe, ale jednak warto starać sie szczerym ze swoją partnerką ponad wszystko. Z drugiej strony (moim zdaniem ) żaden normalny facet, zadowolony ze swojego związku nie umawia się na jakieś oglądanie filmu, prywatnie w domu jakiejś laski , sam na sam, o 21:00 w dodatku ukrywając to przed swoją kobietą. Każdy jednak ma swoje standardy...

Posty [ 77 do 114 z 240 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Mój facet ma dziś randkę ? flirt/zdrada, poradźcie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016