Mój facet ma dziś randkę ? flirt/zdrada, poradźcie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Mój facet ma dziś randkę ? flirt/zdrada, poradźcie

Strony Poprzednia 1 2 3 4 7 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 76 z 240 ]

39

Odp: Mój facet ma dziś randkę ? flirt/zdrada, poradźcie

1. Ona Go sprawdza, bo ma powody.
2. On Ją okłamuje, zabiera ze sobą laptop, daje hasło/kod na telefon.

Ale i tak i tak Autorka pisze, że jest w cudownym związku.

Zastanawia mnie co też oznacza "cudowny związek" bo dla mnie dwa wyżej wymienione punkty nijak się do takiego związku mają.

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."
Reklama
Zobacz podobne tematy :

40

Wielokropek napisał/a:
Wild_Rose napisał/a:

(...) Kto z was jest bez grzechu i nigdy niczyjego smsa nie przeczytał,  niech pierwszy rzuci we mnie kamieniem smile

Kamieniem rzucać nie będę, mimo że nigdy nie przeczytałam ani listu, ani mail'a, ani sms-a skierowanego do innej osoby. Dziwne, prawda, że tacy ludzie istnieją? wink

Nie dziwne, i uwierz mi, że źle się z tym czuje, że czytałam te wiadomości. Ale ,,co się już zobaczyło, to się nie odzobaczy". Nigdy nie chciałam nikogo szpiegować. Pierwszy raz zerknęłam tam, nie dlatego bo chciałam go sprawdzić, tylko przypadkowo się natknęłam. Chciałam się zalogować na swoje konto, a on był niewylogowany i akurat wtedy przyszła jakaś wiadomość od jednej z dziewczyn i chcąc nie chcąc to przeczytałam.

Potem przeglądałam wiadomości świadomie, ale miałam już jakieś podstawy do podejrzliwości.

What doesn?t kill you only makes you stronger.

41

Wild_Rose napisał/a:
Neko713 napisał/a:

Spakuj się i wyprowadź, bez awantury. Zostaw kartkę na lodówce: "pozdrowienia dla Agi" ;D

Żeby to takie proste było... Najpierw muszę znaleźć gdzieś pokój...

To faktycznie, szukaj
kiedy ja ostatnio umówiłam się z cudzym chłopakiem na film bez piwa to skończyło się na filmie, whisky, masażu i jego zdradzie...

ewidentnie lata na boki

[tu był nieregulaminowy link]
Reklama

42

Wild_Rose napisał/a:
WaltonSimons napisał/a:

Ale nie poszło. Nastąpiła za to nagła eskalacja w dziedzinie inwigilacji smile

Chłopaczka odprawi, a nawyki zostaną - następny będzie miał przechlapane od pierwszego dnia smile

Masz niestety rację, ciężko będzie komuś zaufać. Ale nie myślę póki co o nowych związkach.

Kto z was jest bez grzechu i nigdy niczyjego smsa nie przeczytał,  niech pierwszy rzuci we mnie kamieniem smile

Akurat wszystkie są zamarzniete,  więc kilka dni będziesz musiała poczekać.

43 Ostatnio edytowany przez WaltonSimons (2017-01-04 16:02:24)

Zawsze możesz po prostu zadzwonić do niego w trakcie jego niby-randeczki i spytać, gdzie jest.

Jak nabuja, to możesz go spuścić w kiblu.
Jak przyzna, że u koleżanki - to wtedy masz grunt pod poważną rozmowę, bez zemsty i rzucania. O ile oczywiście rzeczywiście go tak kochasz, jak opisujesz?

aha, uważaj na kamień, bo rzucam... smile

Reklama

44

A ja Ciebie Autorko doskonale rozumiem. Pewnie ze czytanie cudzej korespondencji chwalebne nie jest ale skoro juz wiesz ze Twoj Misiaczek ma po raz kolejny ciagoty do wrazen to nie bilabym sie w piers ze to odkrylam tylko bylabym przeszczesliwa ze nie bedzie ze mnie robil idiotki jeszcze dluzej.
Nie czytaj bzdur ktore Ci serwuje Wuwu bo to jest czlowiek ktory na moje oko nie byl nigdy w powaznym zwiazku i jego prymitywne myslenie az boli. W jego glowie "zapanowala" burza na mysl o tym ze szpiegujesz obrzydliwie relacje swojego chlopka z dobra znajoma sprzed lat. Szkoda ze  nie "zapanowuje" refleksja ze skoro to tylko dobra znajoma i zwykla relacja to nie ma najmniejszego powodu zeby klamac (obrzydliwiwe) ze sie idzie do pracy a nie na zwykle kumpelskie spotkanie. Bo to nie jest tez tak ze on sie z nia spotka a Ciebie poprostu nie poinformuje niepytany o swe plany. On sie z nia spotka wciskajac Ci w zywe oczy kit ze bedzie w tym czasie zarobiony po pachy w pracy.
O jedno Cie tylko prosze nie pisz ze bylas w przecudownym zwiazku bo to brzmi conajmniej smiesznie. Sama piszesz ze co chwila podrywal kolejne, proponowal spotkania, wmawial im ze jest wolny. To ze w miedzyczasie byl dla Ciebie slodki i kochany....no hello a jaki mial byc? Kazdy w miare inteligentny lowelas ktoremu  zalezy na utrzymaniu fikcji bedzie przeslodki dla swej kobiety by po pierwsze uspic jej czujnosc i po drugie by zagluszyc wyrzuty sumienia. Co musialby zrobic zebys zrozumiala ze zyjesz z nim w syfie? Krecic na boku z laskami i na dodatek Cie bic? No wez ze Kobito.

45

Krejzolka82 napisał/a:

Zastanawia mnie co też oznacza "cudowny związek" bo dla mnie dwa wyżej wymienione punkty nijak się do takiego związku mają.

Wyraźnie oddzieliłam te dwie kwestie. Cudownie jest na co dzień. O tych dziewczynach, starałam się nie myśleć i spychać to ze świadomości. Z każdą z nich, on próbował się umówić, niektóre były zdziwione, że on do nich pisze.
Nie wiem, może się jeszcze nie wyszumiał i zanim wejdzie w poważny związek ze mną, chce jeszcze poflirtować z innymi. Nie rozumiem tego, jest nam ze sobą dobrze, nie wydaje mi się żeby mu czegokolwiek brakowało.
Jakoś mnie nie ciągnie do pisania do innych facetów, bo jestem w pełni spełniona w związku.

46

Wild_Rose napisał/a:
Neko713 napisał/a:

Spakuj się i wyprowadź, bez awantury. Zostaw kartkę na lodówce: "pozdrowienia dla Agi" ;D

Żeby to takie proste było... Najpierw muszę znaleźć gdzieś pokój...

Więc zamiast planować zemstę, która tylko jeszcze bardziej Cię poniży w jego oczach, zacznij lepiej szukać nowego lokum. Wtedy będziesz mogła zacząć od nowa z kimś, z kim ustalisz zasady i tym razem będziesz ich przestrzegać.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

47

WaltonSimons napisał/a:

Zawsze możesz po prostu zadzwonić do niego w trakcie jego niby-randeczki i spytać, gdzie jest.

Jak nabuja, to możesz go spuścić w kiblu.
Jak przyzna, że u koleżanki - to wtedy masz grunt pod poważną rozmowę, bez zemsty i rzucania. O ile oczywiście rzeczywiście go tak kochasz, jak opisujesz?

aha, uważaj na kamień, bo rzucam... smile

Ałć, dostałam w kostkę smile

Zadzwonię, ale on przy niej nie odbierze, odrzuci połączenie, a potem wytłumaczy się że był zajęty w pracy. Umówili się na 21.00.... Nie za późna pora na wizytę w domu u koleżanki?

Kocham go jak diabli, dlatego to takie trudne sad

48

Wild_Rose napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:

Wyraźnie oddzieliłam te dwie kwestie. Cudownie jest na co dzień. O tych dziewczynach, starałam się nie myśleć i spychać to ze świadomości. Z każdą z nich, on próbował się umówić, niektóre były zdziwione, że on do nich pisze.
Nie wiem, może się jeszcze nie wyszumiał i zanim wejdzie w poważny związek ze mną, chce jeszcze poflirtować z innymi. Nie rozumiem tego, jest nam ze sobą dobrze, nie wydaje mi się żeby mu czegokolwiek brakowało.
Jakoś mnie nie ciągnie do pisania do innych facetów, bo jestem w pełni spełniona w związku.

Ale ja wiem, że oddzieliłaś.
Ale też wiem, że piszesz o jednym i tym samym Facecie.
Więc, żadnego oddzielenia nie ma prawa być.

Jest cudownie na co dzień, ponieważ ma Ciebie i ma inne Kobiety do popisania i oglądania filmów... .

A przepraszam, kiedy wreszcie będziecie w poważnym związku, za miesiąc, rok czy dziesięć lat i do tego czasu On może sobie flirtować?

Ma prawo spotykać się z Koleżankami, ale nie ma prawa Cię okłamywać.

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."

49

Wild_Rose napisał/a:

Zadzwonię, ale on przy niej nie odbierze, odrzuci połączenie, a potem wytłumaczy się że był zajęty w pracy. Umówili się na 21.00.... Nie za późna pora na wizytę w domu u koleżanki?

Zależy, o której mają oboje czas. smile
Nawet, jeśli odrzuci, to pytania, co robił, nie uniknie w nieskończoność.

Jeśli nie będzie go stać na szczerość w żadnej sytuacji, to faktycznie nie ma sobie nim sensu zawracać głowy.
Pozdrów Agę karteczką na lodówce wink

50

Neko713 napisał/a:

kiedy ja ostatnio umówiłam się z cudzym chłopakiem na film bez piwa to skończyło się na filmie, whisky, masażu i jego zdradzie...

Mam nadzieje, że przyjdzie tu jakaś ze zdradzonych kobiet i powie co myśli o tego typu zachowaniach.
Jeżeli ciśniemy faceta to nie pozostawajmy ślepi na innych
wink big_smile

Pseudo: WuWuś big_smile 63463780

51 Ostatnio edytowany przez Wild_Rose (2017-01-04 16:22:06)

Fragment rozmowy z wczoraj:

On: Jak z czasem stoisz?
Ona: Chyba mam smile
On: To w piątek?
Ona: Zamiast jutra?
On: Jutro też
Ona: Aaa no to chyba, że tak to ok wink
On: chyba, że nie chcesz?
Ona: chcę
On: no i git smile
Ona bardzo big_smile
On: co bardzo, pełnymi zdaniami prosze
Ona: Bardzo chcę smile
On: Czego bardzo chcesz?
Ona: się spotkać jutro i w piątek
On: Czym to jest spowodowane:
Ona: Tym, że chce Cie zobaczyć
On: Ok
Ona: I widzisz jaki Ty jestes. Nie można być dla Ciebie miłym...
On: Można. Trzeba!
Ona: No jakoś nei umiesz przyjmować
On: Oj potrafię
Ona: No jak? Chciałbyś żebym była miła, ale ogólnie ciężko Ci to przyjąć
On: Bo nigdy nie byłaś dla mnie miła. I to dla mnie coś nowego.
Ona: Czasem byłam.
On: Ale nie doceniałaś jak się starałem.
Ona: Wiem, przepraszam.
On: Przykro mi wtedy było.
Ona: Domyślam się.. I przepraszam, nie chciałam, żeby tak wyszło. W głębi duszy doceniam wszystko co dla mnie robiłeś. Wiem, ze ty nie umiesz być specjalnie miły w słowach, ale troszczyłeś się czynami. Naprawdę byłeś dla mnie dobry..

Czy to jest zwykła kumpelska rozmowa, wg was?

52 Ostatnio edytowany przez Neko713 (2017-01-04 16:23:11)

A przelewy można robić zdalnie: a nawet jeśli: skoro ma takie kierownicze stanowisko niech sobie założy vpna do firmy i będzie te przelewy zdalnie robił
albo może je "zaplanować"
jakaś sciema: jadę o 21 do pracy żeby zrobić przelew...

On-WuWuA-83 napisał/a:
Neko713 napisał/a:

Mam nadzieje, że przyjdzie tu jakaś ze zdradzonych kobiet i powie co myśli o tego typu zachowaniach.
Jeżeli ciśniemy faceta to nie pozostawajmy ślepi na innych
wink big_smile

Co zrobić? byłam młoda, głupia i naiwna - ale może teraz dzięki temu nie daje się robić w konia i staram się aby inni nie byli robieni...

[tu był nieregulaminowy link]

53 Ostatnio edytowany przez Krejzolka82 (2017-01-04 16:28:00)

Wild_Rose napisał/a:

Ona: Domyślam się.. I przepraszam, nie chciałam, żeby tak wyszło. W głębi duszy doceniam wszystko co dla mnie robiłeś. Wiem, ze ty nie umiesz być specjalnie miły w słowach, ale troszczyłeś się czynami. Naprawdę byłeś dla mnie dobry..

Nie powinnaś cytować Ich korespondencji tutaj.

A ja nie powinna czytać, ale wiadomo, że przeczytałam. big_smile big_smile big_smile

Wiadomo, że koło koleżeńskiej rozmowy to nawet nie stało.

Nie rozumiem Cię, przyłapałaś parę razy Faceta na rozmowach z Dziewczynami i dalej z Nim jesteś, do czego On ma się posunąć, abyś zrozumiała, że to zwykły flirciarz i Go rzuciła?

A po za tym, jesteś pewna, że On Cię nie zdradził, no chyba, że jest takim gawędziarzem, co tylko flirt pisanym Mu wystarcza.

54

Nie, to nie jest zwykła koleżeńska rozmowa ...
Ale tym bardziej nie rozumiem tych rzekomych cudowności Waszego związku.

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

55

Wild_Rose napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:

zrozum, to nie jest kwestia wyszumienia , to taki charaktek ,który się nie zmieni, bo nawet jak będzie  miał 40 lat to dalej będzie to robił. Babiarz, zawsze będzie babiarzem

56

Krejzolka82 napisał/a:
Wild_Rose napisał/a:

Nie powinnaś cytować Ich korespondencji tutaj.

A ja nie powinna czytać, ale wiadomo, że przeczytałam. big_smile big_smile big_smile

Wiadomo, że koło koleżeńskiej rozmowy to nawet nie stało.

Nie rozumiem Cię, przyłapałaś parę razy Faceta na rozmowach z Dziewczynami i dalej z Nim jesteś, do czego On ma się posunąć, abyś zrozumiała, że to zwykły flirciarz i Go rzuciła?

A po za tym, jesteś pewna, że On Cię nie zdradził, no chyba, że jest takim gawędziarzem, co tylko flirt pisanym Mu wystarcza.

Tez tego nie pojmuje. Bo ja bym juz lowelasowi dawno podziekowala. A skoro Autorka tego nie robi to faktycznie jest to nieuczciwe z jej strony. Bo albo powzielam pewna wiedze i mowie konsekwentnie byeeeee albo wygoda posiadania wspolnego kąta i partnera na ewentualne wesela jest dla mnie wazniejsza i wtedy siedze cicho nie szpiegujac bo sama wybralam bycie rogaczem.

57

Feniks,

Miałam nadzieję, że po poprzedniczce to się zmieni, że to jednorazowe. Kiedy wczoraj zobaczyłam, że nadal się umawia za moimi plecami, zdecydowałam się zerwać.

58

sztywna ta rozmowa jak kij od szczotki. Nie widać specjalnego porozumienia sad

59

Wild Rose ... nie zobaczyłaś wczoraj, że umawia się z innymi kobietami za Twoimi plecami - taką wiedzą dysponujesz już od jakiegoś czasu.
Przecież własnie z powodu tych podejrzeń przeglądasz jego rozmowy.
Nie jest to tak, że dotychczas było u Was siódme niebo, a tu nagle trach.

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

60

Wild_Rose napisał/a:

Feniks,

Miałam nadzieję, że po poprzedniczce to się zmieni, że to jednorazowe. Kiedy wczoraj zobaczyłam, że nadal się umawia za moimi plecami, zdecydowałam się zerwać.

Jak jednorazowe skoro tych lasek bylo z 6? Na przestrzeni 7 mscy relacji....co to bedzie po 5 latach? Serio chcesz to sprawdzic?

61

WaltonSimons napisał/a:

No to chyba inną wiadomość czytaliśmy.

Ewidentnie tam można wyczytać flirt.

62

Krejzolka82 napisał/a:
WaltonSimons napisał/a:

No raczej. On kiedys ewidentnie cos probowal ale nie spotkal sie z przychylna odpowiedzia wiec teraz ostroznie bada grunt i prowokuje ja by sama wyznala ze jednak cos tam jest na rzeczy.

63

feniks35 napisał/a:
Wild_Rose napisał/a:

Feniks,

Jak jednorazowe skoro tych lasek bylo z 6? Na przestrzeni 7 mscy relacji....co to bedzie po 5 latach? Serio chcesz to sprawdzic?

Po tej kasce od której się zaczęło, była poważna rozmowa. Wszystko zaczelismy od poczatku i chciałam mu ufac. Pisal z jakimis to wmawialam sobie ze wlasnie wiecej zaufania itd, że może jestem przewrazliwiona. Nie było w tych rozmowach jakoś znamion flirtu, ani do finalizacji tych spotkań też nie doszło. Pewnie w jakiś tam sposób oszukiwalam sama siebie. Tylko z ta Kaśka doszło do spotkania i z ta aha ma randkę dziś. Mogło być tego więcej bo mimo wszystko to rzadko przeglądałam ten telefon, a on kasuję wszystko tego samego dnia lub na drugi dzień.

64 Ostatnio edytowany przez feniks35 (2017-01-04 17:46:42)

Wild_Rose napisał/a:
feniks35 napisał/a:
Wild_Rose napisał/a:

Feniks,

Po tej kasce od której się zaczęło, była poważna rozmowa. Wszystko zaczelismy od poczatku i chciałam mu ufac. Pisal z jakimis to wmawialam sobie ze wlasnie wiecej zaufania itd, że może jestem przewrazliwiona. Nie było w tych rozmowach jakoś znamion flirtu, ani do finalizacji tych spotkań też nie doszło. Pewnie w jakiś tam sposób oszukiwalam sama siebie. Tylko z ta Kaśka doszło do spotkania i z ta aha ma randkę dziś. Mogło być tego więcej bo mimo wszystko to rzadko przeglądałam ten telefon, a on kasuję wszystko tego samego dnia lub na drugi dzień.

Nie bylo znamion flirtu tylko proponowal obcym kobietom spotkanie big_smile. Wez poczytaj sama siebie bo bredzisz hmm . A ze do finalizacji nie doszlo...hmm pewnie go spuscily na drzewo a akurat Kasia i stara znajoma nie.
Edit: dla mnie masz mega niska smoocene Autorko. Stad brak zaufania i inwigilacja partnera przy jednoczesnej biernosci nawet gdy juz wiesz ze to lowelas i flirciarz. Bedziesz sobie wmawiac przewrazliwienie, jego chec wyszumienia sie i inne pierdoly byle miec  pretekst do trzymania sie go kurczowo. A on ...chyba widzi z kim ma do czynienia bo nie dosc ze za poprzednia sytuacje nawet nie przeprosil to  w najlepsze kontunuowal i kontynuuje swoje przygody blokujac przy okazji tel i zabierajac laptopa a Tobie wmawiajac ze to Ty jestes winna i masz problem.

65

feniks35 napisał/a:
Wild_Rose napisał/a:
feniks35 napisał/a:

......
Edit: dla mnie masz mega niska smoocene Autorko. Stad brak zaufania i inwigilacja partnera przy jednoczesnej biernosci nawet gdy juz wiesz ze to lowelas i flirciarz. Bedziesz sobie wmawiac przewrazliwienie, jego chec wyszumienia sie i inne pierdoly byle miec  pretekst do trzymania sie go kurczowo. A on ...chyba widzi z kim ma do czynienia bo nie dosc ze za poprzednia sytuacje nawet nie przeprosil to  w najlepsze kontunuowal i kontynuuje swoje przygody blokujac przy okazji tel i zabierajac laptopa a Tobie wmawiajac ze to Ty jestes winna i masz problem.

Nie trzymam się kurczowo, chce przecież zerwać. Potrzebowałam czasu, żeby się upewnić. Ta sytuacja nie trwa jakoś super długo, bo pierwszą Kaśkę, odkryłam w październiku. Potem tam z miesiąc nie zaglądałam. Potem zaczęłam zaglądać, robiłam z nim jakieś rozmowy (nie przyznając się, że wiem o zaczepianiu dziewczyn) na temat szczerości i zaufania, ale się nie opamiętał . Sytuacja z Agą jest sprzed świąt. Wczoraj dopiero polecieli ostrzej.
Wiem, że z boku, to jest wszystko czarno-białe. Gość oszukuje, a naiwna dziewczyna jeszcze to ciągnie. Dla mnie w grę wchodzą uczucia. I nic nie jest takie proste. Pewnie, że mogłam go od razu rzucić, ale dałam szansę i łudziłam się, że to tylko koleżanki. Potrzebowałam takiej dziewczyny jak Aga, żeby mieć 100% pewność, że to dupek.
Rozumiem waszą opinię, nieraz czytałam i słyszałam o takich sytuacjach z boku...

66

Wild_Rose napisał/a:

Ona: chcę
On: no i git smile
Ona bardzo big_smile
On: co bardzo, pełnymi zdaniami prosze

Czytam te rozmowę i myślę sobie czego ty chcesz Rose, przecież on z tobą flirtuje i widać, że mu zależy, bo iskrzy w rozmowie.
A potem doczytałam, że ta rozmowa nie była z tobą!!

Rose wiesz jest coś takiego jak kobieca intuicja. Słuchaj jej, bo ona nas nigdy nie zawodzi. Wiem, że to trudne przyjąć do wiadomości, że ten kogo kochamy oszukuje i nie szanuje.
Szkoda czasu na niego.

67

Krejzolka82 napisał/a:
WaltonSimons napisał/a:

o rety smile

Podobnie jak Aniaa34 myslałem że to rozmowa autorki i tego Casanovy... smile

tak to jest czytać gdy współpracownicy czegoś chcą... smile

68

Nie jest to w mojej opinii zwykła koleżeńska rozmowa, ale obok flirtu to nie stało.

69

alexich napisał/a:

Nie jest to w mojej opinii zwykła koleżeńska rozmowa, ale obok flirtu to nie stało.

A  gdzie stało?

70 Ostatnio edytowany przez WaltonSimons (2017-01-04 20:43:26)

ja też specjalnie tam flirtu nie widzę. od kiedy we flircie się komuś wypomina że przykro było? Zresztą, jak już wcześniej wspomniałem, rozmowa jest sztywna jakby autor nałykał się przed pisaniem viagry. Jeśli to ma być flirt, to nie widzę jego sukcesów w tym polu. Zwykłe, sztywne jednozdaniowce, bez polotu. Jeśli ktoś tu się stara, to jest to ta dziewczyna.

Taką rozmową z pewnością bym się nie przejął. Być może coś ich kiedyś łączyło poważniejszego, ale obecnie to ma temperaturę adekwatną do warunków za oknem.

Dlatego pisałem o braku porozumienia, myślałem, że Casanova tak rozmawia z autorką tematu (i aż mnie zęby swędziały od sztywniackiego tonu tej rozmowy - tak nie mogą porozumiewać się ludzie, których łączy uczucie, heh. Raczej jakieś stare żale.)

71 Ostatnio edytowany przez alexich (2017-01-04 20:53:16)

Krejzolka82 napisał/a:
alexich napisał/a:

A  gdzie stało?

A może to i flirt, nazywajcie sobie jak chcecie. Jakby ze mną kobieta tak flirtowała to bym był bardziej wkur***** niż podniecony.

Gdyby ktoś do mnie pisał w taki sposób, w jakim on pisze do niej, to bym po 5 minutach podziękował, bo nie znoszę jakichś dziwnych niedopowiedzeń z żalem w tle. No chyba, że by mi na tej osobie zależało, to bym się płaszczył jak ta panienka.

EDIT :

WaltonSimons napisał/a:

ja też specjalnie tam flirtu nie widzę. od kiedy we flircie się komuś wypomina że przykro było? Zresztą, jak już wcześniej wspomniałem, rozmowa jest sztywna jakby autor nałykał się przed pisaniem viagry. Jeśli to ma być flirt, to nie widzę jego sukcesów w tym polu. Zwykłe, sztywne jednozdaniowce, bez polotu. Jeśli ktoś tu się stara, to jest to ta dziewczyna.

Taką rozmową z pewnością bym się nie przejął. Być może coś ich kiedyś łączyło poważniejszego, ale obecnie to ma temperaturę adekwatną do warunków za oknem.

Dlatego pisałem o braku porozumienia, myślałem, że Casanova tak rozmawia z autorką tematu (i aż mnie zęby swędziały od sztywniackiego tonu tej rozmowy - tak nie mogą porozumiewać się ludzie, których łączy uczucie, heh. Raczej jakieś stare żale.)

własnie brakowało mi słów, jakby to opisać ale widzę to bardzo podobnie. we flircie, jakbym chciał zadziałać na płeć przeciwną, to starałbym się rozbudzić jej wyobraźnię i inteligentnie manewrować pomiędzy zwykła rozmową a podtekstami, a tutaj siedzą dwa smutne leniwce, z czego jeden próbuje wzbudzić w drugim poczucie winy. Doprawdy uwodzicielskie.

72 Ostatnio edytowany przez karolcia_38 (2017-01-04 21:15:07)

ja jako kobieta także w tej rozmowie nie widzę znamion flirtu. podobnie jak Walton uważam, że jest sucha bez polotu. jeśli jednak oboje rozmówcy uważają ją za flirt tudzież taką motywację mieli to niestety przypomina mi to bardziej przepychanki dzieci z gimbazy niż świadomych siebie dwudziestoparolatków. takie moje odczucia. flirtujący mężczyźni (oczywiście Ci na względnym poziomie) są o wiele bardziej i rozmowni i pomysłowi. z doświadczenia piszę oczywście. co do czytania smsów i innych wiadomości ja już nie rzucę kamieniem. tak owszem przyznaję się czytałam i to nie raz i nie jedno. dzięki temu dziś jestem bardzo szczęśliwą osobą. kochaną i spełnioną w związku.  dlatego, że właśnie złamałam swoje zasady, uratowałam moje więzy rodzicielskie z dziećmi. a do tego wszystkiego pchała mnie nie zwykła ciekawość a WALĄCA NICZYM MŁOT PNEUMATYCZNY PO GŁOWIE... INTUICJA. prawie w każdym przypadku posunięcia się do złamania moich zasad, okazywało się jak perfidnie jestem oszukiwana i jak chciano mi zniszczyć życie (używając w jednym przypadku moich dzieci). nie, nie weszło mi to w krew. nie ma intuicji, nie ma szperania i szukania odpowiedzi o co kaman. dziś czytanie sms, wiadomości jest dla mnie obce. ba i nawet mnie nie kusi bo i po co skoro jest i zaufanie i miłość i działanie zgodne z tym. piszę to jako nieco równoważnik do poczynań Wild. poniekąd jestem po jej stronie.

"Między bodźcem a reakcją leży nasza największa siła....wolna wola"

73

niestety ale facet przyprawia Ci rogi.. na Twoim miejscu postawil sprawe jasno- przyznaj sie ze zawalilas i przeczytalas jego wiadomosci i zazadaj zeby wyjasnil co robi i dlaczego Cie oklamal.. przy tym bardzo mozliwe ze to juz koniec waszego zwiazku (z jego winy)..

74 Ostatnio edytowany przez Klio (2017-01-04 21:23:36)

Jakby to nie zostało nazwane, to sens rozmowy jest jasny. Kiedyś odrzuciła go, a teraz chciałaby jednak czegoś więcej, czemu on jest bardziej niz przychylny. Każde jej słowo to miodzio na jego ego i on dodatkowo motywuje ją do miodzenia mu jeszcze bardziej. Będą sobie tak miodzić wspólnie i jakbyście tego nie nazywali, to oczywistym jak słońce jest, że Pan ten szuka intensywnie miodu poza związkiem...

75

Nie bronię go, ale na tyle ile go znam i obiektywnie mogę ocenić, to na pewno nie jest typem czarusia i romantyka i ze mną początkowo też żadnego flirtu nie prowadził, był wręcz wstydliwy, a do pierwszego pocałunku miał parę ładnych podejść. Onieśmielałam go.

Początkowo chciałam ten fragment rozmowy wrzucić tylko do momentu ich umówienia się na prawie dwa dni z rzędu, myślałam, że to będzie istotniejsze wink a tu rozgorzała się debata czy to flirt czy nie..  Może też przezornie nie pisze zbyt obficie, w razie gdybym to przeczytała?

Z innymi dziewczynami też pisał bez polotu, sucho i konkretnie: co słychać, kiedy masz czas na spotkanie

Taki po prostu jest, nie słodzi za dużo. Ale to nie świadczy o tym, że spotkanie miałoby czysto koleżeński charakter..

przełożył dzisiejsze załatwienia.. Czyżby sumienie ruszyło?
Trochę jakby częściej niż zwykle zapewnia mnie, że mnie kocha. Ale to może dlatego, że ja dziś jestem bardziej wycofana i chłodniejsza.

76

Chłopaki bo flirt to nie tylko czułe słówka powiedziane wprost, ale właśnie takie lawirowanie, jak to było w przypadku tej wiadomości.

Posty [ 39 do 76 z 240 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 7 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Mój facet ma dziś randkę ? flirt/zdrada, poradźcie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016