Dieta Dukana - dieta proteinowa - Grupa wsparcia - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Dieta Dukana - dieta proteinowa - Grupa wsparcia

Strony Poprzednia 1 635 636 637 638 639 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 24,169 do 24,206 z 24,245 ]

24,169

Odp: Dieta Dukana - dieta proteinowa - Grupa wsparcia

Witam, witam :-) Knasiaczek dziękujemy za pozdrowienia. Zimno tam chyba nad tym morzem brrr.
Iwi tobie to pogratulować wytrwałości. Masz rację, najważniejszy rozsądek we wszystkim i w diecie też. Trzymam kciuki i powodzenia życzę w utrwalaniu.
Iceni ja też uważam, ze to wcale nie dużo. Najważniejsze, że jest decyzja aby się za siebie zabrać i trzymać się tego.
Ja też muszę się przyznać, że styczeń zmarnowałam jeśli chodzi o dietę, jednak wcale się nie poddaję. W lutym będzie lepiej dzień po dniu jest mnie mniej. Tylko żeby tych weekendów nie było bo ciężko się trzymać diety jak rodzina wcina różne pyszności.
Pozdrawiam serdecznie i odzywajcie się, razem raźniej;-)

Reklama
Zobacz podobne tematy :

24,170

EnkaLenka tam była cudna pogoda, bez wiatru, pełno słoneczka! Rybkę sobie do domku zabrałam... ale nad morzem ona lepiej smakuje!

24,171

i znowu cisza;-(

Reklama

24,172

Mało na...mało nas do pieczenia chleba...
Dukam sobie,a waga stoi jak zaczarowana +- 80kg.

"Nigdy nie walcz o przyjaźń. O fałszywą nie warto, o prawdziwą nie trzeba."

24,173

słyszałam kilka opinii, że ta dieta nie jest zbyt dobra dla zdrowia...

[tu był niedozwolony link]
Reklama

24,174

My też słyszeliśmy,ale nie wszystkim trzeba wierzyć.

24,175

Siema kobietki :-) Gdzie się podziewacie???
Ja powtórzę za Bulinką;-) dukam, dukam a waga stoi w miejscu:-) Ale się nie poddaję. Przecież najważniejszy jest cel - a ten sobie wyznaczyłam, a kiedy go osiągnę... się zobaczy:-)))
Trzymacie się ciepło wiosna tuż, tuż...

24,176

U mnie trochę drgnęło jak nagrzeszyłam. wink
Dukam sobie jednak dalej.Wczoraj dostałam kopa od starszej córki.Pokazała mi zdjęcie z przed dwóch lat i mówi:Ja Cię mamo taką pamiętam,a Mała nie musi.

24,177

Wiesz Bulinka może to jakaś metoda - ja co prawda w tygodniu to się jakoś trzymam ale weekendy są zgubne;-) Jednak w ostatecznym rozrachunku naprawdę jest dużo lepiej. Dzisiaj mam znowu 73 więc powolutku coraz mniej.
Fajnie, ze masz wsparcie w córci. Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.

24,178

EnkaLenka ja od początku robię tak,żeby w weekendy mieć warzywka.Po prostu robię cztery dni P i trzy dni PW.Wiem,że tak nie powinnam,ale te trzy dni,to na prawdę dogadzam sobie warzywkami.Obecna moja waga to 79kg.Na reszcie zaczęły się spadki.Trzy tygodnie stałam w miejscu,ale też moja wina,bo drobno grzeszyłam.Widać jednak,że organizm wszystko wyczuwa.

24,179

Bulinka gdzie te nasze koleżanki się podziały????  Hej dziewczyny wracajcie smutno tu bez Was
Ja mam spadek formy fizycznie i na duchu mi trochę ciężko, ale to chyba dlatego, że brak mi waszego wsparcia i sobie za często odpuszczam.:-((   ktoś mnie musi trochę zmotywować ... czekam ;-((((
Pozdrowionka

24,180

hej, dziewczynki. mam doła, trzeba się wspierać!!!! Wczoraj byłam na imprezie, winko było.... ale dziś zacznę od jajek na śniadanko. Biały serek się śmieje do mnie:-) Kocham białko:-) Spójrzcie na słonko za oknem, będzie lepiej!

24,181

U mnie po weekendowy wzrościk.Były warzywka,lampka wina i wczoraj pizza,bo mój synuś zrobił.Będę miała kucharza w rodzinie.
Dziewczyny nie łamcie się.To nic,że krok do tyłu.Teraz dwa do przodu.

24,182

Jak tam tłusty czwartek Dukanki?Życzę bardzo dużej silnej woli.Ja zrobiłam sobie ptasie mleczko dukanowe i roladę dukanową.Tak więc kontratak gotowy.:D

24,183

bulinka mnie zmusili, ale wcale się nie broniłam:-) dziś halibut czeka na mnie!

24,184

Ja też poległam wieczorem i imprezka była.

24,185

Dziś energicznie chatę sprzątam, może coś spalę z niechcianych kalorii.

24,186

Witam serdecznie
bardzo dawno temu byłam częstą użytkowniczka tego forum, ale wraz zaprzestaniem stosowania zasad dukana zapominałam tu zaglądać. niestety. po 3 latach ważę więcej niż przed dukanem. zakupiłam dziś wszystkie produkty, przejrzałam zasady i przepisy i postanowiłam, od jutra 3.03 biorę się za siebie i za dukana!!!
czy mogę liczyć na wasze wsparcie? to ważne. dodam że i ja chętnie podzielę se swoim doświadczeniem.
jutro w menu placuszki otrębowo twarogowe z miniilością sosu nutelkowego, jogurt 0, dwa kabanosy rybne i kilka plasterków indyka. na obiadokolację uduszone właśnie w przyprawach udka. podam w sosie koperkowo-natkowo-jogurtowym smile i postaram się oczywiście wypić ponad 2l napojów.

29.02.2016  do trzech razy sztuka!!! waga 129,7 kg.
wzrost 175 cm              cel 85 kg albo i mniej big_smile
[img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ik9x0hpc30qpxz.png[/img]

24,187

Witaj aniawierz, pamiętam Cię, ale ten czas leci.... podchodzisz drugi raz,ja raz dukam, raz nie... ale teraz-wiosną postanowiłam tak na serio. Nie mam dużej nadwagi, dlatego nie ma spektakularnych efektów i to mnie chyba demobilizuje. Możesz liczyć na moje wsparcie. Ostatnio mało osób tu pisze, a szkoda. Życzę Tobie milutkiego pierwszego dnia!!! Ja dziś mam jajka na śniadanie, jogurt na drugie, gotowaną nogę kurczaka na obiad, na kolację śledziki w occie (zrobione własnoręcznie). Pozdrawiam serdecznie, Ania

24,188

o nie! sama ze sobą nie będę pisać! Foch:-)

24,189

knasiaczek napisał/a:

o nie! sama ze sobą nie będę pisać! Foch:-)

już jestem

dzięki za wsparcie. dziś mija 3 dzień i dziś mała skucha. niestety babeczka krucha sad się nawinęła i kotlecik z piersi kurczaka smażony na oleju w panierce z krakersów. ech. przyjaciółka tak mnie uraczyła.
ale cóż trzeba dalej dukać.  oprócz tych grzeszków to było prawidłowo. 2 l wody już wypiłam, pół wędzonej piersi kurczaka bez skórki, pieczony kawałek indyka, serek light wiejski, i owsianka na śniadanie. teraz kurczak w gyrosie siedzi i będą dukanowskie tortille, tylko bez warzyw bo jeszcze trochę do PW.
zaczynam też myśleć o jakimś sporcie. ale pewnie trochę mi to myślenie zajmie smile

a zapomniałam napisać ę dziś rano na wadze było 116,5 kg - pewnie to woda, ale zawsze mnie na wadze.

24,190

Fanie, jak waga spada. Gratuluję. Mi kolano się popsuło, boli, nie mogę ćwiczyć.

24,191

o to współczuję.

dziś na razie bez grzesznie. wodą się zapycham.
w pracy jogurt 0% i mięsko indycze pieczone. a na kolacje dukanowy naleśnik z sosem czosnkowym i piersią w kebabie. jak się zrobi bo jakoś bez energii jestem. ech

24,192

Ja dziś grzecznie, jaja, serek i śledziki. Duuuużo wody:-) dobrej nocki!

24,193 Ostatnio edytowany przez 77gosia77 (2014-03-07 20:33:31)

Hej dukanki wracam na dukanowe łono:)
Nie będę się tłumaczyć wystarczy że sama przed sobą nie umiem zrozumieć jak mogłam tak stopniowo się pogubić ale już się ogarnęłam i przybyło mi od grudnia 3,5 kg sad
Od teraz zero grzeszkow i startuje ponownie od pierwszej fazy dość tego dobrego gdybym się nie pogubiła już bym miała bliżej niż dalej a tak wiele jeszcze przedemna pocieszam się tylko faktem ze wiosną łatwiej jest niż w długie jesienne ciemne ponure wieczory.

Start 6.08.2013 meta hm kto to wie ale wiem ze dam radę smile Etapy walki(całościowy spadek od początku): 6.09.2013  -7Kg smile 6.10.2013 -10kg smile 6.11.2013 -11.5 kg sad 7.03.2014 (+3,5)-8kg:(

24,194 Ostatnio edytowany przez aniawierz (2014-03-08 12:37:53)

witam Gosiu
u mnie na plusie 100g ale mi sie to stanowczo nie podoba ale jestem winna zjedzenia 2 kawałków słodkiej nadziewanej czekoladki i to na noc. wiem. masakra.
dziś jajecznica, dwie łyżki tataru z minimalną ilością ogórka i cebulki (bardzo skromnie), na obiad jeszcze nie wiem, nie mam weny. na kolację będzie owsianka. w między czasie zrobiłam pastę z jajka i makreli z przewagą makreli i małą łyżka odtłuszczonego majonezu.
i muszę iść po wodę bo mi wyszła z domu, a na herbacie to nie da rady cały dzień.
a i wczoraj po nocy robiłam serniczek dukanowy ale mi moja galaretka wpadła do sirotka więc nie wiem co z tego wyszło. wizualnie średnio a smakowo? napiszę potem.
a jutro zrobię chlebek dukanowski. po raz pierwszy po dwuch latach. ech. zobaczymy zobaczymy. pół rodziny (ta nie dukanowska część) się nim zajada.
miłego dnia wam życzę

24,195

Witam
Ja dzisiaj prawdziwy dukan-serek wiejski,tuńczyk w sosie własnym,pół warkocza z łososia a do pracy zabrałam resztę warkocze i duże opakowanie serka wiejskiego żeby do 24 godziny starczyło i muszę się powstrzymać przed wejściem do kuchni jak wrócę z pracy w nocy.

Start 6.08.2013 meta hm kto to wie ale wiem ze dam radę smile Etapy walki(całościowy spadek od początku): 6.09.2013  -7Kg smile 6.10.2013 -10kg smile 6.11.2013 -11.5 kg sad 7.03.2014 (+3,5)-8kg:(

24,196

u mnie niestety dół psychiczny mnie zasypuje. zjadłam kilka rzeczy zakazanych niedużo ale zawsze. źle mi z tym ale nie umiałam się powstrzymać.

24,197

Ech znam to, musisz się twardo trzymać wiesz przecież że się da z własnego doświadczenia dasz radę.
Właśnie się dowiedziałem ze w kwietniu czeka mnie rodzinna uroczystość jak się będę trzymać zasad to myślę że pierwsze efekty będzie już widać to mnie motywuje.
Trzymaj się i trzymaj kciuki za Mnie smile

24,198

Witam serdecznie wszystkie forumowiczki! smile
Podobno największą motywację w odchudzaniu daje powiadomienie o tym innych, dlatego chciałam dołączyć do Waszej grupy wsparcia. Trzy lata temu odchudzałam się na diecie Dukana, gdzie z 64 kg z niewielkim wysiłkiem osiągnęłam wagę 56 kg. Przez dwa lata udawało mi się utrzymywać wagę na tym poziomie. Niestety, zmniejszenie wykonywanego wysiłku fizycznego i powrót do złych nawyków żywieniowych (dużo węglowodanów, mało warzyw i białka + paczka dużych chipsów na dzień) a dodatkowo praca przy komputerze spowodowały, że moja waga jest aktualnie wyższa niż kiedykolwiek. Ważę 72 kg  przy wzroście 173 cm. Od listopada 2013 do lutego 2014 chodziłam dość systematycznie na siłownie, spędzając tam min. 7 godzin tygodniowo ćwicząc  intensywnie. W grudniu ważyłam 68 kg, pomimo wysiłku fizycznego (bez radykalnej zmiany nawyków żywieniowych) przybyły mi 4 kg. Od miesiąca staram się nie jeść zwykłego chleba, przyrządzam dużo sałatek warzywnych na, jem kremy warzywne (wszystko bez dodatków śmietan, majonezów itp.). Z powodu braku czasu nie chodzę na siłownie, za to robię w domu przysiady, brzuszki, kręce hula - hopem. Mimo tego, moja waga ani drgnie w dół - za to czasami jeszcze śmignie w górę o kilkaset gram.
Nie obudziłam się nagle przed wiosną z myślą - muszę szybko schudnąć. Wzięłam się za to już w w listopadzie, jednak efekty są marne. Jedyną dietą, która mi kiedykolwiek pomogła była właśnie dieta Dukana - którą wspominam dobrze, gdyż należę do grupy osób, które MUSZĄ jeść. Cokolwiek jeść.
Nie zamierzam nagle schudnąć do 56 kg jak kiedyś. Chcę wyglądać zdrowo i mieścić się w swoje ubrania w rozmiarze S - M (aktualnie noszę bluzki M, spodnie L). 10 kg, to dla mnie zadowalająca liczba do zrzucenia. Daję sobie na to czas, jestem ogromnie zmotywowana - w końcu czeka na mnie szafa prześlicznych sukienek, które znów mogą być moje wink.

START: 72 kg / 173 cm wzrostu
Planowany FINISH: 62 kg

24,199 Ostatnio edytowany przez 77gosia77 (2014-03-10 14:21:03)

Witam nową dukanke:)
Dasz radę wiesz przecież o tym.Wszystkie damy radę.Musimy dać radę robimy to dla siebie:)

24,200

U mnie waga huśta się w tę i z powrotem,ale to była moja wina.Teraz mam miesiąc bez żadnych imprezek.Mam zamiar do świąt zgubić 4 kg.Jest to realne,bo kiedyś tak właśnie chudłam.Święta będą najbliższą pokusą,ale te święta,to święta jajcarskie,więc nie będzie tak źle.
Jak zgubię te 4 kg,to będę miała wagę docelową jaką obliczył mi Dukan.Jednak nie mam zamiaru na tym kończyć.Nie wiem tylko na ile starczy mi sił.

24,201

czesc Dziewczyny
serdecznie gratuluje wszytskim tym, ktorzy sa na diecie juz dluzszy czas i sie nie poddaja!:) mam nadzieje, ze ja takze odnajde w sobie wystarczajaco duzo motywacji, zeby osiagnac wymarzona wage. jestem na diecie dukana dzien 4. planuje stosowac faze ataku przez 10 dni. wiem, ze to troche duzo, ale zalezy mi na tym, zeby szybko widziec efekty- to mnie bardzo zacheca do dalszego trzymania sie diety. moja wymarzona waga to 58 kg, dzisiaj rano wazylam 67.
dodatkowo co drugi dzien planuje cwiczyc ( taki 15-minutowy trening z youtube'a:))

24,202

Witam nową dukanke.
U mnie z motywacją jest jak z chorągiewka mam nadzieję że u ciebie jest lepiej no i trzymam kciuki za motywację i efekty.

24,203

Vanilia prorokuję,że przejdziesz na II fazę i waga długo...długo będzie stała,albo pójdzie w górę.Nie robi się fazy ataku tak długiej przy tak małej wadze.

24,204

bulinka, myslisz, ze to mozliwe, ze bedac na drugim etapie diety bede tyc?!  nie  ukrywam, ze troche mnie wystraszylas. w takim razie moze zaczne jesc warzywa jud od poniedzialku ( wtedy faza ataku trwalaby u mnie 7 dni)? narazie sie dobrze trzymam, jem otrebowe placuszki, grillowana piers z kurczaka z duza iloscia chilli, serki wiejskie, jogurty naturalne, tunczyka w sosie wlasnym i lososia wedzonego. wczoraj wypilam 1 litr pepsi light. wiem, ze to jest dozwolone, ale i tak mam wyrzuty sumienia.
czuje sie naprawde dobrze i mam duzo sily, energii i zapalu zeby dodatkowo cwiczyc:)
na innym forum przeczytalam, ze duzo kobiet doradza juz od poczatku diety stosowac kremy ujedrniajace na uda i brzuch, wiadomo, ze takie specyfiki cudow nie zdzialaja, ale zawsze moze troche skore ujedrnia i napna... w polaczeniu z cwiczeniami, ktore wykonuje licze na fajne efekty:) od wewnetrznej strony ud mam strasznie sflaczala skore i ogromne rozstepy ( w krotkim czasie przytylam 8 kg):( mam nadzieje, ze jakos sie tego pozbede. macie jakies rady dotyczace pielegnacji skory na diecie?
boje sie tez troche o stan wlosow i  paznokci. zaczelam pic herbatke z pokrzywy.

24,205

Vanilia może i nie będziesz tyć,ale możesz mieć długi zastój.Do pokrzywy dodaj skrzyp i nie będzie woda zatrzymywać się w organizmie na warzywkach.Ktoś mi to doradził i działa.

24,206

Dziewczyny, wiem, że pogoda dołuje,ale piszcie! Ja nie umiem walczyć w samotności!:-)

Posty [ 24,169 do 24,206 z 24,245 ]

Strony Poprzednia 1 635 636 637 638 639 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Dieta Dukana - dieta proteinowa - Grupa wsparcia

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2018