Jej zimne podejscie, czy można to zmienić - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Jej zimne podejscie, czy można to zmienić

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 43 z 43 ]

39

Odp: Jej zimne podejscie, czy można to zmienić

Z tego co piszesz to dziewczyna nie ma powodów by od ciebie ze wstrętem uciekać. Jeśli mimo to nadal nie ma ochoty cię użytkować w łóżku to niestety ale tak jak moj A powiedział "idź poszukaj troszkę szacunku do siebie i znajdź panne co cię z łóżka przez tydzień nie wypuści".
To nie ja, to inny facet tak stwierdził smile
Andy stwierdził ze z kolegami on tez sie dobrze dogaduje ale do łóżka by żadnego nie wziął smile

Reklama
Zobacz podobne tematy :

40

Może i nie macie zbyt wiele decyzji do podejmowania, ale te które podejmujecie są jej. Test: "masz nie kręcić już i nie wymyślać" pokazuje kto ma ostatnie słowo.
Ale tak jak Jaguar napisała w związku nie chodzi o dominację mężczyzny. Akurat w jej przypadku być może tak, a być może w ogóle nie jest zainteresowana sferą seksu. Tak czy siak Ty się nie przekonasz czy chodzi o konkretnego mężczyznę, czy seks generalnie. Co miałoby się zapalić, powinno już dawno. Jeżeli tego nie było, to już nie będzie.

41

Klio napisał/a:

Może i nie macie zbyt wiele decyzji do podejmowania, ale te które podejmujecie są jej. Test: "masz nie kręcić już i nie wymyślać" pokazuje kto ma ostatnie słowo.
Ale tak jak Jaguar napisała w związku nie chodzi o dominację mężczyzny. Akurat w jej przypadku być może tak, a być może w ogóle nie jest zainteresowana sferą seksu. Tak czy siak Ty się nie przekonasz czy chodzi o konkretnego mężczyznę, czy seks generalnie. Co miałoby się zapalić, powinno już dawno. Jeżeli tego nie było, to już nie będzie.

Obstawiam brak zainteresowania seksem. Przyczyny obojętne...

Reklama

42

Wszystko co napisała Klio to 100 procent racji.
Tylko niektórzy nie są w stanie tego pojąć nawet po 20 latach małżeństwa bez seksu...
Proponowałabym autorowi, żeby sobie tego oszczędził.

43 Ostatnio edytowany przez lilly25 (2016-12-31 19:26:43)

Autorze, na podstawie tego co piszesz wydaje mi się, że Twoja dziewczyna może się wstydzić, mieć jakieś kompleksy. Może też faktycznie ona tak mocno przejmuje się przebiegiem następnego dnia, że nie potrafi pozwolić sobie na robienie 'takich rzeczy'.

Ja akurat też nie lubię/nie akceptuję spontanicznego łapania/dotykania w pewne miejsca, a jeśli chodzi o odpychanie, to zachowywałam się kiedyś tak z dwóch powodów 1) - wstyd, spowodowany np. tym że nie byłam idealnie czysta itd., 2 - uraz do chłopaka, o którym mu nie powiedziałam (on się chyba nie domyślił, że zabolała mnie pewna rzecz), i nie było to na zasadzie celowego postanowienia sobie, że już nie dam się mu przytulić, a mocnej blokady psychicznej 'wyrosłej' po jednym jego zachowaniu. Piszę to, jako przykłady dla Ciebie na to, jakie czasami mogą być powody.

U większości kobiet sfera seksualna jest mocno powiązana z innymi obszarami psychiki, i jeśli np. ktoś z rodziny ważny dla tej kobiety choruje, jakiś człowiek powie jej coś przykrego danego dnia, albo po drodze do domu ujrzy ona przejechane zwierzę, to zazwyczaj kobieta czuje niechęć do wszelkich zabaw seksualnych.

Są też kobiety, które mają po prostu mały apetyt seksualny.

Tak naprawdę trudno dociec, co jest przyczyną. Możliwych powodów może być mnóstwo. Nikt tutaj nie siedzi w głowie Twojej dziewczyny. Głupio by było, gdybyś ot tak odpuścił sobie związek w którym jak już napisałeś, wszystko dobrze się układa, za wyjątkiem jednej rzeczy. Najlepiej porozmawiać z dziewczyną na spokojnie dokładniej.

Posty [ 39 do 43 z 43 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Jej zimne podejscie, czy można to zmienić

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016