Wyśmiał mnie po stosunku - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Wyśmiał mnie po stosunku

Strony Poprzednia 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 77 do 114 z 115 ]

77

Odp: Wyśmiał mnie po stosunku
Osola napisał/a:

Ja myślę że zwyczaj infibulacji w krajach muzułmańskich wziął się właśnie z tej przyczyny, ze względów estetycznych, tym bardziej że robiono to już o wiele wcześniej niż powstał islam. Widziałam zdjęcia obrzezanych dziewcząt i wyglądały całkiem fajnie i nie wyglądały na nieszczęśliwe. Takie rzeczy robią sobie dziewczyny w Polsce.  Nie mogę jeszcze podawać linków.

Jak dla mnie Troll.

See, madness, as you know, is like gravity: all it takes is a little push!

Here I Am - 4329923
Reklama
Zobacz podobne tematy :

78

Czytałeś regulamin? To wiesz że to jest forum dla kobiet a nie dla pogromców trolli. Jak dla mnie to właśnie Ty jesteś trollem, wszędzie Cię pełno.

79

Ok, załóżmy, że piszesz serio. Mogę ci polecić film do obejrzenia - "Kwiat pustyni". Film na faktach, o obrzezanej "kulturowo" kobiecie. Jak chcesz sobie to zrobić to droga wolna, nic mi do tego. Tylko przemyśl to, bo tego cofnąć się już nie da.

Here I Am - 4329923
Reklama

80

Osola, skoro Cię kręcą opowieści o obrzezaniu, pragniesz tego dokonać, to proszę bardzo.
Tylko za pomocą zardzewiałej żyletki, bez znieczulenia i wśród syfu, jak te biedne kobiety np. z Somalii.
''Nie wyglądały na nieszczęśliwe'' - no jasne. Bez łechtaczki i warg sromowych da się żyć. Jedynie nie można odczuwać przyjemności z seksu.
Po zaszyciu masz dziurkę wielkości główki od szpilki do wydalania moczu i krwi miesiączkowej. Raj dla kobiety, każda powinna tego pragnąć!

Wina była znajomym strojem, który od początku wisiał w jej szafie i który wkładała każdego ranka. Bez niej czuła się naga. Majgull Axelsson

81

Ja nie twierdze, że to zrobię, jest to jakieś skrajne zjawisko, dosyć ciekawe i co-nie wolno o tym pisać?

82

Zgadzam się z Cyngli i Harvey obejrzyj sobie ten film i napisz nam czy dalej inspiruje cię 0,5h posiedzenie w kibelku, by wycedzić z siebie kilka kropelek moczu, czy wycie z bólu w trakcie miesiączki, czy otwieranie nożem niczym puszki z konserwami pochwy przy pierwszym razie, a potem pełnienie obowiązków małżeńskich w łóżku bez odrobiny przyjemności z seksu.

83 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2016-12-30 10:18:16)

Osola napisał/a:

Ja nie twierdze, że to zrobię, jest to jakieś skrajne zjawisko, dosyć ciekawe i co-nie wolno o tym pisać?

Pisząc, że kobiety, które przeżyły ten koszmar ''nie wyglądały na nieszczęśliwe'' wykazujesz moim zdaniem co najmniej brak taktu.

Wina była znajomym strojem, który od początku wisiał w jej szafie i który wkładała każdego ranka. Bez niej czuła się naga. Majgull Axelsson

84

Co za brednie! Może mam je przepraszać. Widziałam zdjęcia uśmiechniętych dziewcząt po infibulacji i tyle. Robią to od tysięcy lat, ciekawe czym jak nie było żyletek(koniecznie zardzewiałych) i to robią matki swoim córkom, widocznie wiedzą jak by wyglądały  w starszym wieku. Mąż mógłby puścić pawia na widok tych cudowności.

85

Jakoś zdecydowana większość mężczyzn nie puszcza pawia "na widok tych cudowności", wprost przeciwnie...

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

86 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2016-12-30 12:06:40)

Osola napisał/a:

Co za brednie! Może mam je przepraszać. Widziałam zdjęcia uśmiechniętych dziewcząt po infibulacji i tyle. Robią to od tysięcy lat, ciekawe czym jak nie było żyletek(koniecznie zardzewiałych) i to robią matki swoim córkom, widocznie wiedzą jak by wyglądały  w starszym wieku. Mąż mógłby puścić pawia na widok tych cudowności.

Robią, ale to przestarzały i barbarzyński proces.
Pochwalanie takiego typu praktyk jest dla mnie niezrozumiałe i nienormalne. Polecam konsultację u psychiatry i seksuologa.

Czym to robiono? Kawałkiem szkła, ostrym kiemieniem, prymitywnymi ostrymi narzędziami z kamienia i drewna. Znieczulenia nie było. Sporo kobiet umarło z powodu wykrwawienia i infekcji.

87

Trudno walczyć ze stereotypami. Szkłem kawałkiem drewna-Ty się słyszysz?Robią to w normalnych klinikach a znieczulenie i żelazne, lub brązowe narzędzia chirurgiczne znane są od tysiącleci. Czytasz bzdury, a najpewniej nic nie czytasz, bo po co? Sama jesteś przecież źródłem najwyższej wiedzy. Może gdzieś w buszu są takie prymitywne praktyki ale i w Polsce do niedawna wyganiano demony w piecu chlebowym. Najpierw czytajcie, różne źródła, apotem się wypowiadajcie bo was posądzą o ciemnogród.

88

Osola napisał/a:

Trudno walczyć ze stereotypami. Szkłem kawałkiem drewna-Ty się słyszysz?Robią to w normalnych klinikach a znieczulenie i żelazne, lub brązowe narzędzia chirurgiczne znane są od tysiącleci. Czytasz bzdury, a najpewniej nic nie czytasz, bo po co? Sama jesteś przecież źródłem najwyższej wiedzy. Może gdzieś w buszu są takie prymitywne praktyki ale i w Polsce do niedawna wyganiano demony w piecu chlebowym. Najpierw czytajcie, różne źródła, apotem się wypowiadajcie bo was posądzą o ciemnogród.

A Ty czytać potrafisz? Opisałam, czym to robiono kiedyś, kiedy jeszcze "nie było żyletek". I dalej tak się robi w krajach afrykańskich, a nawet w Europie! O ochronę kobiet i dziewczynek obrzezanych wbrew ich woli trzeba walczyć, a nie chrzanić głupoty jakie to wargi sromowe są obleśne. Nie są. A ludzie, którzy tak uważają, nadają się do leczenia u psychiatry i seksuologa.

89 Ostatnio edytowany przez Esme93 (2016-12-30 14:51:07)

Osola, taki zabieg robi się kobietom nie po to, zeby ładnie wyglądały, ale zeby nie odczuwały przyjemności z seksu, co później zapobiega potencjalnej zdradzie męża. Widziałam o tym dokument, czytałam też artykuł napisany przez człowieka, który wiele lat spędził w Egipcie(gdzie ta praktyka jest jak najbardziej popularna). Kto ma pieniądze ten może sobie pozwolić na klinikę, ale zdecydowana większość użyna swoim kilkuletnim córeczkom wargi sromowe i łechtaczkę brudną żyletką. Nie rzadko dochodzi do zakażeń i zgonów. Nie wiem, jak można napisać, że to coś godnego pochwały.

Tu jest link do tego artykułu, jakby ktoś chciał - http://wyborcza.pl/duzyformat/1,127290, … rects=true

90

Czytacie"Wyborczą", oglądacie "Polsat"-co wy wiecie o życiu! Powtarzacie "gupoty", a jak Wam coś nie pasuje to Troll, albo coś gorszego!!! Ja nie mogę umieszczać linków bo bym Wam trochę może rozjaśniła. Ale życzę Wam wszystkiego dobrego w nowym roku i pozdrawiam - Osola

91

Osola napisał/a:

Czytacie"Wyborczą", oglądacie "Polsat"-co wy wiecie o życiu! Powtarzacie "gupoty", a jak Wam coś nie pasuje to Troll, albo coś gorszego!!!

Haha, no, troll, troll big_smile Chyba że coś gorszego, co by chciało, żeby wszystkie kobiety miały wyrżnięte łechtaczki big_smile

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

92

Osola napisał/a:

Czytacie"Wyborczą", oglądacie "Polsat"-co wy wiecie o życiu! Powtarzacie "gupoty", a jak Wam coś nie pasuje to Troll, albo coś gorszego!!! Ja nie mogę umieszczać linków bo bym Wam trochę może rozjaśniła. Ale życzę Wam wszystkiego dobrego w nowym roku i pozdrawiam - Osola

Buahahaha.

Najlepszego.

93

O, losie.. Współczuję, żę musisz żyć wśród ignorantów i niedouczonych, weszłaś na forum, by rozprawiać z intelektualistami o swoim nieudanym stosunku, a tu same cebulaki czytające Wyborczą

94

Pomysł z wycinaniem łechtaczki nie jest najlepszym pomysłem. Nawet jeżeli sama kobieta się na to godzi. Jeżeli ma to pomóc w zachowaniu wstrzemięźliwości seksualnej, to pójście po najniższej lini oporu i na łatwizne.

His body is made out of swords, His blood is of iron and his heart of glass, He survived through countless battles, Not even once retreating, Not even once being understood, He was always alone, Intoxicated with victory in a hill of swords, Thus, his life has no meaning, That body was certainly made out of swords

95

Esme93 napisał/a:

O, losie.. Współczuję, żę musisz żyć wśród ignorantów i niedouczonych, weszłaś na forum, by rozprawiać z intelektualistami o swoim nieudanym stosunku, a tu same cebulaki czytające Wyborczą

E tam Wyborczą, jesteśmy cebulaki niepiśmienni i nieczytający nic, nic o świecie niewiedzący. My tu przyszli gadać o ci****, a nie filozofować... ale nie dyskryminujcie cebulaków cieszących się seksem, przeżywających orgazmy łechtaczkowe.

96

Wydaje mi się że Osola pisze to raczej na serio.

Ja też nie lubię tych różnych 'rzeczy' między swoimi nogami, i chętnie bym się tego pozbyła w przyzwoitych warunkach, ale jestem stanowczo przeciwko przymusowemu usuwaniu. Tzn. nie wiem dokładnie na czym taki zabieg polega, ale mi chodzi raczej o usunięcie?/poprawienie? tego, co poprawiają w gabinetach chirurgii estetycznej, a nie zaszywanie dziury służącej do oddawania moczu (to byłoby akurat straszne).

97

Pewnie że poważnie, tylko denerwują mnie wszystko wiedzący, bo prześlabizował artykuł w wyborczej i on-jeden z drugą  wie najlepiej. Są różne rodzaje tego typu zabiegów, infibulacja należy do najbardziej radykalnych. Jest też klitoridektomia i mnóstwo jej odmian. Cyngli nawołuje do walki z tym zjawiskiem, no większej głupoty nie słyszałam-jak, opony palić przed sejmem, a może głodówka, co Cyngli? Z terroryzmem sobie nie mogą poradzić, a będą walczyć o arabskie łechtaczki. To dopiero lewactwo.

98

W takim razie idź do ginekologa/chirurga plastyka i wytłumacz mu, że życzysz sobie zabieg infibulacji, lub klitoridektomię. Dam głowę, że lekarz najpierw skieruje Cię na konsultację do psychologa.

99 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2016-12-30 21:48:55)

Jestem lewakiem. Nie chce mi się już czytać tego wątku, bo odbiegł od tematu big_smile

Nie "prześlabizował", tylko "przesylabizował", jak już. Nawet trolle - a może nawet tym bardziej - powinny się poprawnie posługiwać językiem polskim na polskim forum.

100 Ostatnio edytowany przez Harvey (2016-12-30 23:14:35)

Gdybym nie dostał ostrzeżenia od moderacji ostatnio (Kłaniam się Moderatorkom smile ) to bym napisał, a tak to nie napiszę tongue

Wracając do tematu.

Jeżeli chłopak (tak, chłopak, bo to koło mężczyzny nawet nie leżało) powie, że masz coś nie tak z cipką, że ci coś tam "dynda", że "ło jezusieńku co to jest?!" to... ubierz się grzecznie, popraw włosy, załóż buty i na odchodne powiedz... "a co, ch*ja się tam spodziewałeś zobaczyć?" i wyjdź smile

I nie marnuj więcej swojego cennego czasu na "chłopców".

Howgh! wink

Here I Am - 4329923

101 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2016-12-30 22:27:53)

Harvey napisał/a:

Gdybym nie dostał ostrzeżenia od moderacji ostatnio (Kłaniam się Moderatorkom smile ) to bym napisał, a tak to nie napiszę tongue

Wracając do tematu.

Jeżeli chłopak (tak, chłopak, bo to koło mężczyzny nawet nie leżało) powie, że masz coś nie tak z cipką, że ci coś tam "dynda", że "ło jezusieńku co to jest?!" to... ubierz się grzecznie, popraw włosy, załóż buty i na odchodne powiedz... "a co, ch*ja się tam spodziewałeś?" i wyjdź smile

Howgh! wink

Co pijesz dobrego? big_smile Ale masz rację big_smile Ja bym powiedziała "lepsze to, niż ch*ja znaleźć", pasuje zawsze big_smile

A ja bym chciała wiedzieć, co byś napisał, gdyby nie Moderacja? Mogę?

102

santapietruszka napisał/a:

Co pijesz dobrego? big_smile

Vodka+sok pomarańczowy+sok bananowy+sok kaktusowy+2 kostki lodu... Tak, wiem... to taaakie niemęskie wink ale smaczne big_smile

Nie, bo ban. A szkoda tak miłe towarzystwo opuszczać wink

Trzeba założyć jakąś netkafejkę co by można było popisać bez ograniczeń smile

Koniec off topu, perdone mua smile

Here I Am - 4329923

103

Harvey napisał/a:

Co pijesz dobrego? big_smile

Vodka+sok pomarańczowy+sok bananowy+sok kaktusowy+2 kostki lodu... Tak, wiem... to taaakie niemęskie wink ale smaczne big_smile

Bosh, jakie to niemęskie, kto to pije big_smile

Harvey napisał/a:

Nie, bo ban. A szkoda tak miłe towarzystwo opuszczać wink

Trzeba założyć jakąś netkafejkę co by można było popisać bez ograniczeń smile

To załóż big_smile A poważnie to byłam ciekawa na pw, bo podobają mi się Twoje wypowiedzi, ale że jestem prawdziwą zołzą i takie tam, to prosić się nie będę big_smile

104

Harvey napisał/a:

Wracając do tematu.

Jeżeli chłopak (tak, chłopak, bo to koło mężczyzny nawet nie leżało) powie, że masz coś nie tak z cipką, że ci coś tam "dynda", że "ło jezusieńku co to jest?!" to... ubierz się grzecznie, popraw włosy, załóż buty i na odchodne powiedz... "a co, ch*ja się tam spodziewałeś?" i wyjdź smile

Howgh! wink

Co pijesz dobrego? big_smile Ale masz rację big_smile Ja bym powiedziała "lepsze to, niż ch*ja znaleźć", pasuje zawsze big_smile

ja bym powiedziala: przynajmniej u mnie cos dynda big_smile

105

_v_ napisał/a:

ja bym powiedziala: przynajmniej u mnie cos dynda big_smile

Ale dynda zawsze (nie cierpię slipków tongue ), ewentualnie leży... bądź stoi wink

Here I Am - 4329923

106

Harvey napisał/a:

Jeżeli chłopak (tak, chłopak, bo to koło mężczyzny nawet nie leżało) powie, że masz coś nie tak z cipką, że ci coś tam "dynda", że "ło jezusieńku co to jest?!" to... ubierz się grzecznie, popraw włosy, załóż buty i na odchodne powiedz... "a co, ch*ja się tam spodziewałeś zobaczyć?" i wyjdź smile

Tarzam się XD Na ''chłopców'' trzeba uważać w Tajlandii, zamawiając panienki do towarzystwa, bo faktycznie coś może zadyndać między nogami i nie będą to wargi sromowe

107

Osola napisał/a:

Pewnie że poważnie, tylko denerwują mnie wszystko wiedzący, bo prześlabizował artykuł w wyborczej i on-jeden z drugą  wie najlepiej. Są różne rodzaje tego typu zabiegów, infibulacja należy do najbardziej radykalnych. Jest też klitoridektomia i mnóstwo jej odmian. Cyngli nawołuje do walki z tym zjawiskiem, no większej głupoty nie słyszałam-jak, opony palić przed sejmem, a może głodówka, co Cyngli? Z terroryzmem sobie nie mogą poradzić, a będą walczyć o arabskie łechtaczki. To dopiero lewactwo.

Musisz się w ciekawym środowisku obracać.
Gratuluję i życzę szczęścia.

108

Cyngli-wyborcza broni kobiet przed obrzezaniem, a Naczelny sam obrzezany!!! Wierz rozumowi, a nie tandetnym mediom. Jeszcze raz serdeczne życzenia noworoczne. Osola

109

sorry, ale to troll

110

Pewnie że jesteś troll. Tłusty, leniwy obleśny i sfrustrowany - znudzony i zdesperowany!!!

111

Osola napisał/a:

Cyngli-wyborcza broni kobiet przed obrzezaniem, a Naczelny sam obrzezany!!! Wierz rozumowi, a nie tandetnym mediom. Jeszcze raz serdeczne życzenia noworoczne. Osola

Ja nie czytam Gazety Wyborczej, nie wiem, jak się nazywa jej naczelny, więc totalnie mnie to nie interesuje.

112

To i dobrze-zwracam honor.

Moj byl bardzo fajny kochany . Ale ja kiedy nie pozwolilam do tego to on ma mnie w dupir ale ja go kocham go bez niego to juz zycia nie moge ale on nic nie rozumie . On do mnie dzwonil pisac codziennie . Raz napisalam ze moj tylko jeste. A on mowil zrze skad ty wiesz ale naprawde . Raz napisalam ze cosz zrobie to bedzie gryszcz sumienie ze cosz zrobie . Nawet mowil nic nie poradzi ze nie ma czas ( ale I tak go kocham bardzo mocno ) mialam nawet myslach zabicz

114

Harvey napisał/a:

Howgh! wink

Buraki są różne. Ja za to usłyszałam wprost przeciwnie, że nie mam motylków i to jest moja wada. Bo motylki są wspaniałe a taka bułka jest mało seksualna. A motylki mają być duże i wypychać majtki. I co takiemu powiedzieć na odchodne?

"Każdemu zdarza się być głupcem, przynajmniej przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, by nie przekroczyć limitu."

Posty [ 77 do 114 z 115 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Wyśmiał mnie po stosunku

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016