co zrobić, czekać czy odejsc? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » co zrobić, czekać czy odejsc?

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 77 do 81 z 81 ]

77

Odp: co zrobić, czekać czy odejsc?

Bardzo mi przykro z powodu tego, co przechodzisz Paulla28 sad
Nie jestem jednak zaskoczona jego zachowaniem - jest dość typowe i przewidywalne.
Napisałam Ci już kilka razy powyżej o tym, jak on będzie teraz postępował, i jak widać dokładnie tak się zachowuje.

Wiesz co jeszcze przychodzi mi na myśl ??
Kiedy jeszcze mieszkaliście razem - czułaś się tak samo jak teraz.
Wiecznie przygnębiona, smutna, płacząca po kątach, cierpiąca.
Dokładnie tam samo się czułaś, kiedy on wyzywał Cię, krzyczał Ci w twarz jak bardzo Cię nienawidzi i kiedy ciągle szantażował Cię że odejdzie.
W końcu to zrobił .... na szczęście. A Ty masz szansę wyleczyć się i żyć normalnie ...

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.
Reklama
Zobacz podobne tematy :

78

dziękuje za to co napisałaś, tylko on napisał że nie pozwoli mi odejść i nie pozwoli na to żeby mnie stracić. Ni pozwala mi o sobie zapomnieć. Kocham go cały czas, kiedy to się skończy. Chce czuć się już normalnie, bo to mnie wykończy, boli mnie każdy centymetr ciała ze zmęczenia, nie śpie. Czemu on mi to zrobił.

79

Paulla28 napisał/a:

dziękuje za to co napisałaś, tylko on napisał że nie pozwoli mi odejść i nie pozwoli na to żeby mnie stracić. Ni pozwala mi o sobie zapomnieć. Kocham go cały czas, kiedy to się skończy. Chce czuć się już normalnie, bo to mnie wykończy, boli mnie każdy centymetr ciała ze zmęczenia, nie śpie. Czemu on mi to zrobił.

Zmień numer albo zablokuj go, nie czytaj jego wiadomości przecież on w kółko to samo pisze. Jesteś jego własnością że "nie pozwoli Ci odejść"?

Reklama

80

Ty juz podjelas decyzje, sama ja podjelas. Wiesz czego chcesz i co jest fla Ciebie najlepsze. Wycisz telefon, zamknij oczy. Nie mysl o niczym, o nikim. Pozniej po chwili pomysl o sobie. O kims kto ma tylko Ciebie. Jestes jedyna osoba ktora zadba o twoja przyszlosc.
Bylam w podobnym zwiazku. Tez reguralnie przezywalam trzesienie ziemi. Ogrom placzu, emocji. Nie chcialam byc z nim, ale bylam przerazona zyciem bez niego. Moje wieloletnie przyjaznie 'pokonczyly' sie w ciagu 9lat zwiazku. Wiedzialam, ze jesli nie on, bede samotna jak nigdy.
Tylko, ze tak nie jest. Nie ma jego, od 4lat. Od tatmtej pory pokochalam kogos. I nie placze, zyje w spokoju, bez tej ciaglej hustawki.
Warto podejmowac trudne decyzje. Ale same tylko mozemy to zrobic.500osob powie ze to jest tak, ale ty jedna zdecydujesz co bedzie dalej.
Pamietam, ze w tamtych chwilach czesto przypominalam sobie, krotkie zdanie..'robiac cos dobrego dla siebie dzis, zaprowadzi mnie to do lepszej przyszlosci'.
Male kroki, w swoim tempie, ale z szacunkiem dla siebie samej. Ree

81

Paulla, bardzo mnie poruszył Twój wątek. Jesteś w bardzo, bardzo uzależniającej relacji. Jesteś w nałogu. Błagam, przeczytaj jeszcze raz od początku to, co tutaj napisałaś.
Myślę, że będę kompetentną osobą, aby Ci pomóc. Przeczytałam ostatnio niesamowitą książkę, nie wydaną po polsku, pt " Jak zerwać z uzależnieniem od osoby ". Z wykształcenia jestem life coachem, w specjalności relacji międzyludzkich, generalnie chciałam się skupić na toksycznych relacjach, związkach, z których trudno się wychodzi. Dlatego szukam literatury w tym zakresie, ale czegoś takiego naprawdę ekstra, co wykracza ponad wiedzę z polskich źródeł i Internetu. Książka zrobiła na mnie piorunujące wrażenie. Cały ten cykl uzależnienia jest łatwy do wyjaśnienia. Są ćwiczenia behawioralne, które naprawdę pomagają. Powinnaś przejść solidną dawkę takiej szokowej terapii, która postawiłaby Cię na nogi.
Źródłem tego, co czujesz, jest przekonanie, że bez niego nie przetrwasz. Obserwujesz siebie, swoją fizyczną i emocjonalną dewastację, i to potwierdza w Twoich oczach, że bez niego się nie da żyć. Ale da. Bo 2 i pół roku temu żyłaś bez niego!
Jesteś uzależniona i jesteś w fazie odstawienia, która jest bardzo trudna do przejścia. Nie rezygnuj ze wsparcia na forum. Pisz tutaj. Wyślę Ci też wiadomość, w której masz link do strony, która zajmuje się takimi uzależnieniami. Mogę Ci też pomóc przekazując informacje i ćwiczenia, które mam, ale muszę wiedzieć, że do niego nie wróciłaś. To jest warunek. Trzymaj się dzielnie, jesteśmy z Tobą, wszyscy tutaj, martwimy się o Ciebie, ale wierzymy, że sobie dasz radę. Raz już odeszłaś ze złego związku, więc POTRAFISZ to zrobić.

Reklama

Posty [ 77 do 81 z 81 ]

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » co zrobić, czekać czy odejsc?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018