Samotne podróże. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Samotne podróże.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Samotne podróże.

Są tu jakieś kobiety, które podróżują samotnie? Nie chodzi mi o bliższe rejony ale o bardziej odległe "wyprawy", wiem że na wczasach będzie drożej i w sumie w pojedynkę nie ma za dużo do roboty, o ile w dzień można wyjść i przejść sie po mieście, o tyle wieczorami zostaje picie w samotności wink Może wycieczki objazdowe będą dobrym rozwiązaniem?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Samotne podróże.

Jeśli samotne podróże to tylko na wycieczki objazdowe. Jestem fanką takiego spędzania czasu i jest mnóstwo ludzi jeżdżących samotnie. W grupie "objazdowej" zawsze poznasz inne osoby, bo pojawiają się nowe przeżycia i tematy do rozmów. Sama wiem, że w ten sposób zawiązało się wiele znajomości, które trwają po dziś a osoby samotne poznały na takich wycieczkach dzisiejszych przyjaciół w podróży..

3

Odp: Samotne podróże.

Wycieczki objazdowe smile Poza tym na tego typu wycieczkach zazwyczaj są też inne osoby jadące same, więc jest okazja na nawiązanie kontaktu, wspólne rozmowy.

Reklama

4

Odp: Samotne podróże.

Ja nie wyobrażam sobie jechać samotnie. Lubię mieć ludzi wokół, choc jeną osobę podczas jakiejkolwiek podróży. Wtedy jest o wiele raźniej smile

5 Ostatnio edytowany przez Husky (2016-12-24 12:51:24)

Odp: Samotne podróże.

UWIELBIAM samotne wyprawy!:)
Podróżowałam w ten sposób po wielu krajach w Europie zmieniając miasta co parę dni. Moja współlokatorka objechała w ten sposób kawał Azji i ma podobne doświadczenia.
Tylko dla mnie podróżowanie to głównie zwiedzanie, rysowanie, poznawanie historii i sztuki danych obszarów, więc nie potrzebuję do tego drugiej osoby (wręcz by przeszkadzała:P)
Z drugiej strony paradoksalnie wieczory rzadko kiedy spędzam sama. Zawsze kogoś poznaję i jeszcze nigdy nie przytrafiło mi się przez to coś złego. Zwyczajnie wchodzisz do knajpy siadasz sobie sama i zaraz wyczaja cię grupa ludzi i zaprasza, żebyś posiedziała z nimi. Mnóstwo fajnych znajomości zawarłam w ten sposób.
Z resztą w Polsce też jak ze znajomymi widzimy wieczorem zagubionego obcokrajowca to od razu zagadujemy i jak chce, to gdzieś go ze sobą zabieramy;)
W ciągu dnia też jak ludzie widzą, że zwiedzam sobie coś sama ze szkicownikiem to często zagadują.
Sama również lubię sobie zaczepić osoby pracujące w danym miejscu, zapytać jak tam dzień i czy coś w ich mieście jest fajnego do zobaczenia - z reguły są to bardzo fajne rozmowy.

Tak więc samotne podróże wcale nie są takie "samotne", za to dają duże poczucie wolności. Polecam;)

6

Odp: Samotne podróże.

najchętniej zaszyłabym się na kilka tygodni w ustronnym miejscu bez ludzi, bez problemów...

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Samotne podróże.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016