5kg do zrzutki- ktoś chętny? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1 Ostatnio edytowany przez Kubanka (2016-10-28 18:07:55)

Temat: 5kg do zrzutki- ktoś chętny?

Tak na dobry początek chciałabym schudnąć 5kg i wprowadzać stopniowo zdrowe nawyki (choć i tak staram się robić to na co dzień). Moją zmorą jest miłość do słodyczy i zajadanie emocji..
Ktoś chętny? wink

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: 5kg do zrzutki- ktoś chętny?

Trudny kęs do skonsumowania

3 Ostatnio edytowany przez dreepano (2016-12-22 21:52:43)

Czy nadal jesteś chętna na wspólny start? Ja co prawda 5 nie mam do zrzucenia, ale zrzucenie dwóch na pewno dobrze mi zrobi wink Obecnie ważę 49kg, ale najlepiej czułam się ważąc 47.
I powiem szczerze, że moją zmorą jest uzależnienie od cukru... Chłopak mnie od tego odciąga prośbami, groźbami, wodą z cytryną, sokami z owoców, ale niewiele to daje. Postanowiłam po świętach wybrać się do apteki po chrom w tabletkach. Podobno wpływa na ustabilizowanie wahań poziomu cukru we krwi, co może zmniejszać łaknienie.

Maćku, czasami w życiu bywają chwile, które należy przeżyć w butach innych niż te do biegania.
Reklama

4

Soki z owoców tez zawierają cukry, najlepszą dietą według mnie jest dieta owsiana, albo po prostu jeść o połowę mniej. Chudnie się może wolniej, ale skutecznie.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016