Koleżanka z pracy terroryzuje cały personel. Pomocy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Koleżanka z pracy terroryzuje cały personel. Pomocy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Koleżanka z pracy terroryzuje cały personel. Pomocy

Witam serdecznie od roku pracuje w nowej pracy. Wszytko było by ok gdyby nie jedna osoba. Pracuje w sklepie, w jednym na stałe,ale czasem dojeżdżam do drugiego jak zachodzi taka potrzeba. W pierwszym wszystko jest fajnie. Mamy raczej koleżeńskie relacje z pozostałymi pracownikami. Nie jest idealnie,ale nikt nikomu nie jest wrogiem i raczej pracuje się bezstresowo. Natomiast w tym drugim sklepie to jakiś horror. Na samym początku jak to zwykle bywa było ciężko się przystosować. Nowe miejsce, nowi ludzie. Wiadomo wszystko inaczej. Inna organizacja pracy niż w tamtym punkcie. Wszystkie moje wady i potknięcia od razu były mi wytykane. Ok,byłam świeżym pracownikiem, mieli prawo mnie o tym informować jak coś robiłam źle.Znosiłam to z godnością. Pracują tam na stałe dwie dziewczyny. Kierowniczka moja szwagierka i jeszcze jedna dziewczyna Pani K.  Z czasem jednak uwagi stawały się coraz bardziej uciążliwe. Były mi potajemnie robione zdjęcia jak np.zapomniałam czegoś zrobić i pokazywane mi po długim czasie. Sprawdzane wszytstkie moje tranzakcje. Np. o której miałam ostatniego klienta, jak np. czegoś nie zrobiłam i mówiłam że było bardzo ciężko. Nigdy nie kłamałam. Coraz bardziej byłam przez panią K. gnojona. Moja szwagierka również opierdzielała mnie na każdym kroku. Ciągle byłam głupia i nic nie umiejąca. Wyśmiewano mnie przy klientach. Nic co bym nie zrobiła nie było ok. Nawet mając wolne od pracy dostawałam smsy że coś było źle. Lub podawane były przez mojego Brata. Zaczęłam się w końcu stawiać,ale to sprawiło tylko że było jeszcze gorzej. Traktowano mnie jak śmiecia. Dodatkowo o wszystkich innych pracownikach. oprócz ich dwóch tak było gadane. Znosiłam to jednak cierpliwie bo bałam się utraty pracy. W międzyczasie przyjęto do pracy kolejną dziewczynę która też musiała czasem tam dojeżdżać. Miała dokładnie tak samo jak ja. Śmieć totalny i popychadło. Jak miałyśmy tam jeździć to autentycznie było nam niedobrze. Mnie bolał brzuch już ze dwa dni przed wyjazdem tam. Moja szwagierka nigdy za mną nie obstała. Gnoił mnie na każdym kroku. Mieszkam z nią i nie szczędziła mi uwag nawet w domu. Szukam już nowego lokum, tylko nie jest to takie proste. Po czasie dowiedziałam się że miał tak każdy pracownik który tam był. Obgadywano nas, ośmieszano. Poszły plotki że kradłam pieniądze. Chciano nas skłócić z ta drugą dziewczyną  gdy się zaprzyjaźniłyśmy. W końcu zadzwoniłam z tą sprawą do kierownika. Umówił z nami spotkanie. Wyparła się wszystkiego tego co ja powiedziałam. Ale w końcu postanowiłyśmy się pogodzić i zacząć od nowa. Niby jest ok,ale nadal wszytko jest źle tylko mi o tym w prost nie mówi tylko podaje przez kierowniczkę. Teraz do swojego sklepu przyjęli nową osobę. Sąsiadkę tej K. ona sama jej tą pracę załatwiła. I wiecie co ? Tak samo ją traktuje jak mnie a to dopiero drugi tydzień pracy tej dziewczyny. Ona już nie chce tam pracowac. I co najlepsze ciągle mnie do niej obgaduje. Ja nie znam tej dziewczyny,a ona pożaliła mi się po pierwszym dniu naszej wspólnej pracy. Żal mi jej, bo widzę w niej moje własne cierpienie. A to miła dziewczyna. Wiem że nigdy nikogo tam do pracy nie znajdą. Nikt z nimi nie wytrzyma. Co zrobić?Jak postąpić w takiej sytuacji ? Boję się ża jak ta dziewczyna się zwolni to znów ja będę musiała tam jeździć. A ja miałam ze wszystkich najgorzej. Pomocy sad

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Koleżanka z pracy terroryzuje cały personel. Pomocy

Proszę o przeniesienie pytania do działu ,,PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA Niechcący zamieściłam w złym miejscu.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Koleżanka z pracy terroryzuje cały personel. Pomocy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016