40 letnia schizofreniczka , to nie wyrok! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » 40 letnia schizofreniczka , to nie wyrok!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1

Temat: 40 letnia schizofreniczka , to nie wyrok!

Witam jestem matką chorą na schizofrenie od 9 lat a mam 40 lat .Mam 2 dzieci z małzenstwa 20 latka i 15 latkę mąż opuścił nas półtorej roku temu ale świetnie sobie radzę mimo trudności . W tym roku podjełam edukację jako opiekun medyczny ,musiałam to zrobić ponieważ zawód który wykonywałam straciłam w momencie kiedy pracodawca dowiedział się o mojej chorobie ,tak widocznie miało być .Pracowałam przez 9 lat jako nauczyciel przedszkolny,moje wykształcenie trafiło do śmietnika więc podjełam na nowo edukację w Cosinusie.Moje życie runeło po odejściu mojego męża , w rozpaczy chodziłam przez pół roku. Przez te pół roku opiekowałam się osobą starszą ,i to zainspirowało mię do nauki w tym kierunku. Mam zasądzone przez sąd zabezpieczenie finansowe o przyczynanie się dozaspokajaniu potrzeb rodziny w kwocie 1500 zł . Syn ukończył edukację szkolną, córka jeszcze nie , mąż od 2 miesięcy płaci połowe pieniędzy. Proszę może ktoś z was jest w podobnej sytuacji ,czy to zabezpieczenie nie powinno obejmować też mię skoro nie pracuję i choruje na schizofrenię. Jeśli tak to mąż samowolnie zrobił sobie oszczędności kosztem nas, płacąc połowe a nie dzieląc na 3 osoby,. Proszę o wsparcie, w wyroku nie jest to wyjaśnione a ja w tych sprawach nie mam pojęcia.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: 40 letnia schizofreniczka , to nie wyrok!
eb1 napisał/a:

Witam jestem matką chorą na schizofrenie od 9 lat a mam 40 lat .Mam 2 dzieci z małzenstwa 20 latka i 15 latkę mąż opuścił nas półtorej roku temu ale świetnie sobie radzę mimo trudności . W tym roku podjełam edukację jako opiekun medyczny ,musiałam to zrobić ponieważ zawód który wykonywałam straciłam w momencie kiedy pracodawca dowiedział się o mojej chorobie ,tak widocznie miało być .Pracowałam przez 9 lat jako nauczyciel przedszkolny,moje wykształcenie trafiło do śmietnika więc podjełam na nowo edukację w Cosinusie.Moje życie runeło po odejściu mojego męża , w rozpaczy chodziłam przez pół roku. Przez te pół roku opiekowałam się osobą starszą ,i to zainspirowało mię do nauki w tym kierunku. Mam zasądzone przez sąd zabezpieczenie finansowe o przyczynanie się dozaspokajaniu potrzeb rodziny w kwocie 1500 zł . Syn ukończył edukację szkolną, córka jeszcze nie , mąż od 2 miesięcy płaci połowe pieniędzy. Proszę może ktoś z was jest w podobnej sytuacji ,czy to zabezpieczenie nie powinno obejmować też mię skoro nie pracuję i choruje na schizofrenię. Jeśli tak to mąż samowolnie zrobił sobie oszczędności kosztem nas, płacąc połowe a nie dzieląc na 3 osoby,. Proszę o wsparcie, w wyroku nie jest to wyjaśnione a ja w tych sprawach nie mam pojęcia.

Najlepiej zrobisz gdy udasz się z tym pytaniem do prawnika.
Są bezpłatne porady dla osób niezamożnych.
Zapytaj w ośrodku pomocy społecznej lub urzędzie gminy.

Odp: 40 letnia schizofreniczka , to nie wyrok!

eb,nie znam się na tych prawniczych zawiłościach,ale są bezpłatne porady-spróbuj może a nóż widelec znajdziesz duszyczkę która zechce pomóc .
W każdym razie nie rezygnuj,walcz o SIEBIE !!!
Pozdrawiam  smile

4

Odp: 40 letnia schizofreniczka , to nie wyrok!

Z tego co napisałaś tak jakby wynika, że nie macie rozwodu. Ale mogę się mylić.
Jeśli będzie rozwód to być może będziesz miała przyznane alimenty na córkę a także na siebie.
Mąż was opuścił, rozwód może być z orzeczeniem o jego winie.
Ponieważ jest taka skomplikowana sytuacja to najlepiej zwrócić się z tym do prawnika, który podpowie jak postępować.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » 40 letnia schizofreniczka , to nie wyrok!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024