Czy on jest gejem - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Czy on jest gejem

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

Temat: Czy on jest gejem

Hej mam do was pytanie jak poznac czy chlopak jest gejem ...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy on jest gejem

Najlepiej zapytać ;P
Z moich obserwacji wynika,że najczęściej geje mają wysoki ton głosu,kobiecą mowę ciała,noszą jaskrawe kolory,często bardzo interesują się modą,chociaż interesowanie się modą dotyczy także niektórych "normalnych " facetów wink

3 Ostatnio edytowany przez jeruka9 (2016-10-22 09:48:36)

Odp: Czy on jest gejem

https://manboynews.blogspot.com/2015/02 … gejem.html
http://gejowski.blogspot.com/2011/08/ja … obiet.html
szukajcie a znajdziecie smile

4 Ostatnio edytowany przez authority (2016-10-22 13:57:09)

Odp: Czy on jest gejem

Z bloga który daliście wynika iż tak pozna się gejów afiszujących się a komentarze tylko potwierdzają iż duża część gejów nauczyła się skrywać z tym. Czytałem wiele felietonów rosyjskich publicystów opozycjonistów. jeden z felietonów nazwali geje wyklęci opisuje on podziemie gejowskie w Petersburgu. A ilustracja to tęczowa kotwica Polski walczącej na tle rosyjskiej flagi smile

5

Odp: Czy on jest gejem

Gej w kilka sekund rozpozna innego geja, ale jako dziewczyna, nie jestes w stanie tego poznac. Nie kazdy mezczyzna czy chlopak bedzie takim typem kobiety zainteresowany,  jaki prezentujesz, wiec czyjas ozieblosc wobec ciebie o niczym nie swiadczy. Poza tym pytanie -  po co ci to wiedziec? Co zrobisz z ta wiedza, jak sie dowiesz? Nawet jezeli zapytasz (uwazam to za brak taktu, no ale) - skad wiesz , czy powie prawde - itd itd.

Moze umowmy sie tak - czyjekolwiek preferencje sekksualne nie sa twoja sprawa. Sorry.

6

Odp: Czy on jest gejem

U niektórych od razu widać orientację. Także lesbijek.
Ale wiele osób nie wyróżnia się niczym. Wtedy najlepiej zapytać.

7

Odp: Czy on jest gejem

Pytam bo.jestem zainteresowana tym chlopakiem:-)

8

Odp: Czy on jest gejem

Parę dni temu pisałaś, że podoba Ci się Twój kierownik, i że nie wiesz jak z nim zagadać. Czy to o niego chodzi?

9

Odp: Czy on jest gejem

No.wlasnie o.niego

10

Odp: Czy on jest gejem
Anka01011991 napisał/a:

No.wlasnie o.niego

To skąd to pytanie? Nie zwraca uwagi na Ciebie czy o co chodzi? Dlaczego pomyślałaś, że mógłby mieć inną orientację?

11

Odp: Czy on jest gejem

Takie kraza plotki, wiec skad sie te plotki wziely , juz sama nie wiem, przeciez go o.to nie zapytam eh

12

Odp: Czy on jest gejem

Jeśli próbowałaś wcielić w życie rady koleżanek z poprzedniego wątku i nie poskutkowało, to może daj sobie z nim spokój.

13

Odp: Czy on jest gejem

Jeszcze nic nie probowalam:-)

14

Odp: Czy on jest gejem

To na co czekasz? Ktoś Ci go sprzątnie sprzed nosa wink

15 Ostatnio edytowany przez celinienne (2016-10-23 14:29:53)

Odp: Czy on jest gejem

Mozesz zapytac, czy pojdzie z toba na kawe, a nie - czy jest gejem -) Pytanie o preferencje wielu homo uznaje za obraze majestatu i ponizenie ich godnosci bardzo meskiej, a juz na pewno za brak taktu i wyczucia pytajacego.

16

Odp: Czy on jest gejem

Po malu musze go do siebie przekonac:-)  moze sie w koncu skapnie ze jestem nim.zainteresowana:-)

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Czy on jest gejem

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024