Kosmetyki z Azji - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Kosmetyki z Azji

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Kosmetyki z Azji

Dziewczyny, czy któraś z Was używa azjatyzkich kosmetyków? Jestem ciekawa co o nich myślicie. Chodzi mi szczególnie o kremy BB, znalazłam fajną stronkę, produkty z Singapuru, bardzo zachęcająco opisane. Wiadomo, że azjatki mają świra na punkcie wybielania skóry i podobno te ich specyfiki mają cudowną moc. A ja mam piegi, które cudownej mocy potrzebują smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kosmetyki z Azji

W Polsce jest coraz więcej dostępnych kosmetyków azjatyckich. Sama się zastanawiam nad zmianą pielęgnacji na nie, ale jeszcze nic nie próbowałam z nich smile

3

Odp: Kosmetyki z Azji

Ja z azjatyckich kosmetyków stosuje kremu BB ze Skin 79, żel aloesowy od Holika Holika, okazjonalnie maski w płatach i krem pod oczy ze śluzem ślimaka z Orientany i muszę Ci powiedzieć, że w porównaniu z popularnymi kosmetykami, które kupisz w kazdej drogerii różnica jest ogromna. W jakości, e efektach, w wydajności... Nie znam tej stronki, którą podajesz ale chętnie sprawdzę - ja kupuje zazwyczaj na ekobiecej bo mają duży wybór azjatyckich kosmetyków i sprawną dostawę

4

Odp: Kosmetyki z Azji

Wlasnie te kremy BB ogladalam. A jak z blyszczeniem? Bo podobno krycie jest super. Ta strona to azjatycki cukier. Nie ma tam wielu produktow, co jakis czas pojawiaja sie nowe, w roznych kategoriach, ale warto zerknac smile

5

Odp: Kosmetyki z Azji

Ja sceptycznie podchodze do kosmetykow z Azji hmm NIe pytajcie czemu, bo nie wiem. Krem bb fajny ma golden rose, uzywalam go tego lata.  Ogolnie strasznie lubie gr, maja wiele ciekawych kosmetykow, po pudry, pomadki, lakiery po aznokci. A ostatnio upolowalam fajna bezbarwna  kredke do ust, lip barrier, ktora swietnie sprawdza sie przy ciemnych, dobrze napigmentowanych pomadkach, ktore lubia migrowac poza kontur ust, ona wlasnie temu zapobiega. Mozna ja stosowac tez z blyszczykami smile

6

Odp: Kosmetyki z Azji

Ok, czyli jednak znam stronkę o której piszesz smile Czytam czasami blog Azjatyckiego Cukru, można się wiele dowiedzieć o azjatyckiej pielęgnacji, ale jeśli chodzi o kosmetyki w prowadzonym przez nią Azjatyckim Bazarze, to rzeczywiście jest ich niewiele i jak na rozpoczęcie przygody z azjatyckimi kosmetykami są dosyć drogie... Jeśli chodzi o BB ze Skin79, kryje naprawdę świetnie i dodatkowo czuje, że buzia jest nawilżona i co najważniejsze- nie ma nieprzyjemnego efektu maski. Jestem posiadaczką dosyć problematycznej skóry (błyszczenia, zaczerwienienia sad i tutaj radzi sobie naprawdę świetnie. Mimo, że jego cena (prawie 100 zł, chociaż właśnie na ekobiecej można go czasami wyczaić nieco taniej- mają często promocje) to naprawdę warto smile

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Kosmetyki z Azji

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024