błagam pomocy - mam ogromne długi - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » błagam pomocy - mam ogromne długi

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: błagam pomocy - mam ogromne długi

przepraszam że tutaj wklejam ale tonę i brzytwy się chwytam
cześć, przejdę od razu do meritum.. wpadłem w koło pożyczkowe, zadłużyłem się w tzw. chwilówkach na kilkanaście tyś.
zarabiam 1355 zł na rękę i nie mam jak spłacić tego błędnego koła.. kolejnych pożyczek nie dostane, aby spłacić
te które mają już termin do spłaty, jestem pod ścianą ponieważ rodzice wiążą ledwo koniec z końcem i nie mają
takiej gotówki, ani nie są zdolni wziąć kredyt.. naprawdę nie wiem co robić wkopałem się po pachy w g***o,
więc błagam o każdą złotówkę(dosłownie) ponieważ jeśli kilkanaście tyś. osób się zrzuci po złotówce to uratują mi tyłek..
Przyznaję się, że własną głupotą się w to wpakowałem i żadne hejty mnie nie zdziwią, (zasługuję na nie, ale też
chyba zasługuję na drugą szanse 'życia' - po spłacie pożyczek moje życie zacznie się od nowa) liczę jednak na to, że znajdą się
osoby, które bezinteresownie będą chciały pomóc ryzykując nawet, że jestem oszustem i wzbogacę się o 'ileś' 'pieniędzy'..
chyba fatalne zakończenie?
jeśli ktoś chce jednak pomóc proszę o wiadomość na e-mail
ratunekpomocwsparcie małpka gmail kropka com  (linków nie można wklejać)
(adres email specjalnie stworzony pod tą sprawę)
tam odpowiem wiadomością z danymi do przelewu
Mimo wszystko dziękuję nawet za przeczytanie..

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: błagam pomocy - mam ogromne długi

Ile masz lat? Mieszkasz z rodzicami? Ile tej chwilówki masz i gdzie? Chwilówki można teraz rozkładać na raty. Zarabiasz, więc na raty będziesz miał. Błagaj rodziców o pomoc w utrzymaniu a sam całą wypłatę oddawaj na raty. Idź do prawnika

"Mogę się oprzeć wszystkiemu z wyjątkiem pokusy! "

3

A ja się pozwolę zapytać, skoro mieszkasz z rodzicami to po co brałeś te chwilówki?

Reklama

4

Zmień prace na lepiej płatną. Mężczyźni w Polsce mogą zarabiać więcej niż 1300 zł wystarczy dobrze poszukać.
Musisz radzić sobie sam i też nie wciągaj w to rodziców bo wiem ,że jak spłacisz długi to możesz wejść w kolejne i wkoło będzie to samo.

5

Jesteś dorosły,nie głodujesz,masz dach nad głową a do tego masz pracę.Dlaczego liczysz na to,że każdy użytkownik forum zrzuci się po złotówce by Cię z długów,które zaciągnęłeś na własne życzenie wyciągnąć?Może sprzedaj to co co kupiłeś za chwilówki,poproś o rozłożenie spłaty na raty albo pojedź za granicę by zarobić na długi.
Dlaczego Ty masz dostać pieniądze a nie na przykład koń czy pies z fundacji,któremu bez mojej kasy grozi śmierć, a w najgorszym razie bezdomność?

Wszyscyśmy płazy w gwiazd kałuży.
Reklama

6 Ostatnio edytowany przez Kareena (2016-10-18 10:03:17)

Gojka, w punkt.
BTW nie mam pojęcia jak niektórym ludziom może nie być głupio prosić kogoś o pieniądze. Rozumiem, gdy ktoś jest chory albo bardzo biedny, ma dzieci, tragiczną sytuację. Ja całe życie dofinansowuję różne organizacje i pomagam prywatnie, ostatnio pierwszy raz w życiu prosiłam ludzi o kasę - w sensie zrobiłam charytatywną sprzedaż książek, żeby postawić domki dla kotów wolno żyjących - i nie jest mi z tym komfortowo, bo wolałabym zapłacić całość z własnej kieszeni, ale akurat teraz nie miałam, tym bardziej że karmienie ich też jest obciążające. A komuś się wydaje, że ludzie zrobią zrzutkę na długi zaciągnięte z głupoty, "ryzykując, że dofinansują oszusta". Chciałoby się powiedzieć, że magia internetu, ale przecież "w realu" jest sporo osób, które żyją z jałmużny.
Całkiem niedawno rozmawiałam z pewnym panem, który mówił, że bardzo się dziwi ludziom - zauważył, że przy zbiórce w supermarkecie na rodziny wielodzietne mało kto się dokładał, a dla zwierząt ze schroniska są zawsze pełne kosze. Ja nie dziwię się wcale, może dlatego, że sama byłam dzieckiem z biednej rodziny wielodzietnej i wiem, jak w takich rodzinach się rozumuje. Istnieje założenie, że jestem taki biedny i ktoś mi pomoże. Kupuje się papieroski czy gadżety, bo makaron i ryż będzie za darmo. Nie wspominam już nawet o tych, co dzień w dzień chleją wódę, a dzieci chodzą w dziurawych butach. Dzieciom z takich rodzin można pomóc wyłącznie darami rzeczowymi, obiadami w szkole, jestem przeciwniczką dawania pieniędzy. Rodzina dostaje pieniądze z opieki na odzież lub na opał, załatwia sobie po znajomości lewe faktury i wydaje pieniądze na cokolwiek. Tatuś zawsze ma na wódkę i papieroski, a dzieci i tak chodzą w zniszczonych ciuchach.
Nic w tym odkrywczego, że ubóstwo to stan umysłu, lepiej dawać wędkę niż rybę.

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej".
Albert Einstein

7

Agencje pracy teraz szukaja ludzi. Niemcy, Holandia. Sprzedaz wysylkowa (prezenty) i spozywcze typu rzeznie. Szklarnie. Jak wezmiesz nadgodziny to 3-4 tys. na czysto zarobisz.

.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » błagam pomocy - mam ogromne długi

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016