Wizyta u chirurga medycyny estetycznej,jak wizyta u stomatologa. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Wizyta u chirurga medycyny estetycznej,jak wizyta u stomatologa.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

1 Ostatnio edytowany przez doro1 (2016-10-16 17:53:58)

Temat: Wizyta u chirurga medycyny estetycznej,jak wizyta u stomatologa.

Ogladalam ostatnio program i pokazywano ze w z pewnym kraju, ludzie korzystaja z uslug chirurgi estetycznej-plastycznej,tak samo jak z uslug stomatologa,nie ma nic w tym nadzwyczajnego,normalna rzecz jak dbanie o zeby.Pokazywali rowniez testy kremow ktore pomagaja na zmarszczki ich skutecznosc...
i wynik wyszedl taki,ze prawie zaden krem itp nie daje zadawalajacych efektow,nawet te bardzo drogie,wiec ludzie wola zainwestowac isc do salonu chirurgi plastycznej wstrzyknac botoks na 6 miesiecy miec spokoj,niz smarowac sie kremem ,bez znaczacych efektow,co sadzicie o tym ?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez adiafora (2016-10-16 18:05:12)

Odp: Wizyta u chirurga medycyny estetycznej,jak wizyta u stomatologa.

wszystko jest dla ludzi, byle nie popaść w uzależnienie, bo wtedy już na siłę wyszukuje się defekty do poprawki. Choć są tacy, co świadomie chcą zmienić się zupełnie w kogoś innego. Np. w lalkę Barbie, jak Valeria Lukyanova na poniższym obrazku. Podobna? smile
http://static.thefrisky.com/uploads/2015/10/human-barbie-youredm.jpg

3

Odp: Wizyta u chirurga medycyny estetycznej,jak wizyta u stomatologa.

Adi, Valeria wszystkim wkręca, że nie miała żadnej operacji ;p

4 Ostatnio edytowany przez adiafora (2016-10-16 21:07:06)

Odp: Wizyta u chirurga medycyny estetycznej,jak wizyta u stomatologa.

taaaaak, a Michael Jackson zbladł, bo unikał słońca wink
Valeria jest fajna. Twierdzi też, że jest kosmitką, odbywa międzygalaktyczne podróże oraz słyszy głosy. To może być wytlumaczeniem wink

5

Odp: Wizyta u chirurga medycyny estetycznej,jak wizyta u stomatologa.

Dziwnie wygląda... Pewnie czeka na Kena /trudno będzie znaleźć/ big_smile

6

Odp: Wizyta u chirurga medycyny estetycznej,jak wizyta u stomatologa.

trudno? Mówisz, masz big_smile Odpowiednik Kena - Justin Jedlica. Ponad 100 operacji plastycznych. Aż dziw, że się jeszcze nie rozpadł big_smile

7 Ostatnio edytowany przez adiafora (2016-10-16 21:53:09)

Odp: Wizyta u chirurga medycyny estetycznej,jak wizyta u stomatologa.

a tu przykład kolejnej, która zamarzyła sobie być catwoman - Jocelyn Wildenstein. Z tym, że trochę jej nie wyszło wink
I odwrotnie niż w bajce, z łabędzia zmieniła się w brzydkie kaczątko.

http://www.plasticsurgeryindex.com/wp-content/uploads/2015/06/Jocelyn-Wildenstein-Before-Plastic-Surgery-01-e1435672612279.jpg
Sorry, że was straszę przed snem.

8

Odp: Wizyta u chirurga medycyny estetycznej,jak wizyta u stomatologa.

Obejrzyjcie sobie foty szefowej domu mody Versace.

9

Odp: Wizyta u chirurga medycyny estetycznej,jak wizyta u stomatologa.

o tak, Donatella straszy nie gorzej, niz Jocelyn.
I pomyslec, ze wydaly na to kupe kasy...

10

Odp: Wizyta u chirurga medycyny estetycznej,jak wizyta u stomatologa.
adiaphora napisał/a:

o tak, Donatella straszy nie gorzej, niz Jocelyn.
I pomyslec, ze wydaly na to kupe kasy...

Ja myślę, że obie mają problemy z psychiką.

11

Odp: Wizyta u chirurga medycyny estetycznej,jak wizyta u stomatologa.

Witam niektórzy to nie mają umiaru a później się dziwią, ze na hallowen nie muszą się przebierać

12 Ostatnio edytowany przez adiafora (2016-10-18 12:20:00)

Odp: Wizyta u chirurga medycyny estetycznej,jak wizyta u stomatologa.

o, wlasnie, niedlugo to durne halloween i moze byc jak w tym dowcipie - zdejmij maske,  - przeciez zdjalem wink

13 Ostatnio edytowany przez doro1 (2016-10-19 15:55:52)

Odp: Wizyta u chirurga medycyny estetycznej,jak wizyta u stomatologa.

Ale to co prezentujecie to sa juz skrajnosci...
Bo Ja rozumiem ze komus moze sie nie podobac jego nos,badz uszy,a moze i pupa nie taka jaka by sie chcialo,to jak ma sie kase na to ,to czemu nie?
Wszystko jest dla ludzi:alkohol,papieosy...,ale z umiarem,ale zeby prawie calego siebie przerabiac to juz chore jest.

Niektorym takie poprawki wychodza na korzysc,juz sama zmiana nosa,bardzo zmienia twarz
PunBB bbcode test

14

Odp: Wizyta u chirurga medycyny estetycznej,jak wizyta u stomatologa.

Napisałaś "już sama zmiana nosa bardzo zmienia twarz", a pod tym wkleiłaś zdjęcie, na którym wyraźnie widać, że to dużo więcej niż nos wink.

15

Odp: Wizyta u chirurga medycyny estetycznej,jak wizyta u stomatologa.

Nie lubię zbyt dużej ingerencji w wygląd, do wszystkiego należy podchodzić z głową. Sama jestem pacjentką Esderm, bardzo ufam tamtejszym specjalistom, znają się na swoim zawodzie i wiedzą, co jest dobre dla ich pacjentów. Korzystałam z zabiegów HIFU, to lifting bez użycia skalpela. Jestem zachwycona z efektów i uważam, że nigdy lepiej  nie wyglądałam.

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Wizyta u chirurga medycyny estetycznej,jak wizyta u stomatologa.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024