Lek przed praca - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Lek przed praca

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Lek przed praca

Witam. Mam lek przed praca w dużych sklepach typu netto. Miałam dziś zacząć pracę w jednym z dużych sklepów spożywczych ale gdy tam weszłam dopadł mnie lek i panika. Nawet nie podeszłam do kierownika zmiany tylko wyszłam ze sklepu. Może ten lek jest przez to ze nie pracowałam nigdy na etat. Zaraz potem złożyłam cv  W sklepie z odzieżą i tam już takiego leku nie miałam.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez authority (2016-10-09 14:42:17)

Odp: Lek przed praca

Może to być lęk przed przestrzenią dążą ilością ludzi. Ludzie bez pracy są przyzwyczajeni do spokoju monotonii a życie to zmiany. Możliwości są trzy albo był to tylko chwilowy efekt pierwszej pracy albo po prostu lepiej znosisz pracę w mniejszym gronie ludzi. Gdzie jest mniej zmiennych. Trzecia możliwość to twoja intuicja taki szósty zmysł który poinformował cię iż tam jest zła atmosfera pracy. Mój pies gdy w moja firma przechodziła kryzys władzy nie chciał przekroczyć progu były napięcia możliwe iż ty to też wyczułaś.

3

Odp: Lek przed praca

Ja zawsze byłam w szkole wyzywana czułam się dobrze w małym gronie. Wiem że muszę podjąć pracę ale boję się takich dużych sklepow

4

Odp: Lek przed praca

Wynajmuje kawalerke pieniądze mi są potrzebne.  Czuję się dobrze w sklepach odzieżowych i obowniczych.  Też w takim sklepie mialam praktykę.

5 Ostatnio edytowany przez grenade (2016-10-09 15:06:02)

Odp: Lek przed praca

Każdy się czegoś boi. Może boisz się, że Cię wrzucą na głęboką wodę i nikt nie wytłumaczy Ci co i jak. Może potrzebujesz więcej czasu niż inni na zaaklimatyzowanie się. Nie przejmuj się. Nie zmuszaj się do niczego. Szukaj pracy tam gdzie jest spokojniej, tam gdzie jest mniej ludzi. Wszystko będzie dobrze. Możesz też przejść się do lekarza. Takie fobie są częstsze niż myślisz. Lekarze rodzinni przepisują łagodne środki na takie dolegliwości. Nie wiem czy akurat Ty tego potrzebujesz ale można spróbować. Powodzenia

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Lek przed praca

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024