Czy są tu jakieś netkobietki , które znają się na dietach?:) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » Czy są tu jakieś netkobietki , które znają się na dietach?:)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1 Ostatnio edytowany przez Martin_Riggs (2016-10-01 23:56:42)

Temat: Czy są tu jakieś netkobietki , które znają się na dietach?:)

Witam,
Pomyślałem, że najpierw zasięgnę informacji u źródła, to głównie kobiety wymyślaja diety, nieustannie walczą z nadwagą itd Najpierw przedstawie moją sytuację smile 2 miesiące temu zacząłem ostro ćwiczyć, ważyłem wtedy 78-80 kg i tak było od kilku lat. Teraz waże 86 kg w porywach nawet do 88 kg, zależy od dnia.... wiadomo że zacząłem ćwiczyć, mięsnie zaczęły rosnąć, waga poszła w górę. tylko ile z tych 10 kg to mięśnie a ile tłuszcz? Jak osiągnąć minimalna wartość tłuszczu w organiźmie, najlepiej zeby osiągnąć 0% big_smile ?
W zw z powyższym chciałbym przejść na dietę - 5 posiłków, tylko wolałbym wagowo do tego podejść w sensie 50 g tego 20 g tego itd , nie chce liczyć tych cholernych kalorii.... i najważniejsze pytanie jak obliczyć ile muszę przyjmować białka i ile tłuszczów itd zeby zejść z 88 kg do 80 kg?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy są tu jakieś netkobietki , które znają się na dietach?:)

Chyba pomyliłeś fora? Zapytaj na sfd albo lepiej poszukaj gotowych odpowiedzi.

3

no nie, to faceci też się boją tłuszczu? Pojęcia nie mam, nigdy z wagą i kalkulatorem w ręku nie jadłam.
Robisz masę, waga rośnie, tłuszcz maleje. Po co chcesz schodzić z kg? Może ten tłuszcz to tylko w Twojej wyobraźni jest.
Ile masz wzrostu?

Reklama

4

Martin_Riggs napisał/a:

Jak osiągnąć minimalna wartość tłuszczu w organiźmie, najlepiej zeby osiągnąć 0% big_smile ?

Poczytaj, doedukuj się w temacie. Z zerową zawartością tłuszczu w organizmie byłbyś trupem wink

Martin_Riggs napisał/a:

W zw z powyższym chciałbym przejść na dietę - 5 posiłków, tylko wolałbym wagowo do tego podejść w sensie 50 g tego 20 g tego itd , nie chce liczyć tych cholernych kalorii.... i najważniejsze pytanie jak obliczyć ile muszę przyjmować białka i ile tłuszczów itd zeby zejść z 88 kg do 80 kg?

Nie licz kalorii, nie licz gramów, to bez sensu, chyba, że masz ambicję zostać zawodowym kulturystą. Zacznij się ZDROWO odżywiać, przestań jeść śmieci (nie mam na myśli tylko fast-foodów, ale także przetworzoną żywność), nie objadaj się węglowodanami prostymi, ogranicz złożone. Nie ograniczaj też drastycznie spożycia tłuszczów, bo się rozchorujesz zamiast schudnąć. Jeśli nie masz jakichś zaburzeń metabolicznych, to nie ma opcji, byś nie schudł na diecie niskowęglowodanowej, niezależnie od gramatury posiłków.

5

Tłuszczu nie trzeba się bać, ja jem go dużo, na prawdę dużo, a moja waga ma się dobrze, a choruję na choroby metaboliczne i biorę sterydy.
Unikam tylko węglowodanów, praktycznie nie jadam chleba, ziemniaków, makaronu, ryżu, nie jem też syfu.

Reklama

6 Ostatnio edytowany przez lolita88 (2016-10-19 12:03:35)

0 % tłuszczu w organiźmie?! O czymś takim to pierwszy raz słyszę big_smile. Ogólnie to nie zgadzam się ze stwierdzeniem, ze na diecie powinno się unikać tłuszczy i wybierać same produkty light. Moim zdaniem głównym problemem jest zbyt dużo węglowodanów. Cały czas się słyszy, że trzeba jeść pełnoziarnisty makaron, ryż i płatki owsiane itd.,  ale ja jestem zdania, że nie ma co przesadzać. Ja np. ostatnio przeszłam na dietę niskowęglowodanową i zwiększyłam spożycie tłuszczy i nie dość że schudłam to mi się jeszcze figura poprawiła smile Także nie ma co się bać i ograniczać tłuszczy, zwłaszcza tych zdrowych.

"Bądź zadowolony z tego, co masz, ciesz się tym, jak się sprawy mają. Kiedy zdasz sobie sprawę, że niczego nie brakuje, cały świat będzie należeć do ciebie". Lao Tsu

7

ja moge tylko powiedziec, ze na pewno droga do super sylwetki nie jest glodowka

[tu była nieregulaminowa sygnatura]

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » Czy są tu jakieś netkobietki , które znają się na dietach?:)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016