Czy mogę zarejestrować się w urzędzie pracy? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Czy mogę zarejestrować się w urzędzie pracy?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1

Temat: Czy mogę zarejestrować się w urzędzie pracy?

Obecnie pracuję w markecie na zleceniu jednak ta praca mi nie odpowiada. Chciałabym zarejestrować się w urzędzie pracy abym mogła iść na jakieś szkolenie czy staż. No ale czy pracując na zleceniu mogę się w ogóle zarejestrować? Nie mogę sobie pozwolić na siedzenie w domu i czekanie, aż znajdę lepszą pracę. No ale jeżeli nie poszerzę swoich kwalifikacji to nigdy nie znajdę nic lepszego i koło się zamyka.

I jeszcze mała prośba jak ktoś się na tym zna. Chciałabym pracować w biurze czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć jakie umiejętności byłyby przydatne? Może znajomość jakiś programów komputerowych?  Mógłby mi ktoś coś podpowiedzieć w jakich zagadnieniach powinnam się orientować? Poleciłby jakąś literaturę abym mogła we własnym zakresie coś zrobić.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy mogę zarejestrować się w urzędzie pracy?

Nie mozesz mieć statusu osoby bezrobotnej jeśli pracujesz zarobkowo. Idz do urzędu i zapytaj czy są od tego jakieś odstępstwa. Jeśli chodzi o pracę w biurze to wszystko zależy od charakteru tej pracy. O jaką pracę chciałabyś się ubiegać?

3

Aekia nie możesz się zarejestrować w UP jeśli masz jakakolwiek umowę. Musisz być całkowicie bezrobotna. Kurs komputerowy do pracy w biurze jak najbardziej - zapytaj o to w UP, czasami są organizowane.

Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język - po to, abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili.
Reklama

4

Staz możesz podjac jezeli jestes osoba bezrobotna. Ale pamietaj ze to nie sa jakkes duze pieniądze.  Staże sa platne tak  800zl. 

Umiejętności na biurze to jedno ale często pracodawca tez szuka osoby z doświadczeniem.  Niektóre firmy maja swoje wewnętrzne programy.

28.10.2015 - Weronika, 3430g, 56cm..

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Czy mogę zarejestrować się w urzędzie pracy?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016