Gubie się w pracy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1 Ostatnio edytowany przez serena66 (2016-09-21 15:52:40)

Temat: Gubie się w pracy

Gubie się w tym wszystkim co mam robić. Czasem w pracy nie mam za bardzo pomysłu co robić. Pracuje w markecie. Najniższa krajowa. Obowiązki to wykładanie towaru, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej i prace porządkowe.
Nie wiem czasami co kiedy mam robić. Co prawda jestem dopiero na okresie próbnym, ale w przyszłym miesiącu chce zrezygnować. Umowę mam do końca listopada. Czasem czuje się jak 5 koło u wozu. Większość pracowników ma takie same obowiązki.
Nie cieszy mnie ta praca. Generalnie jestem osobą nieśmiałą.
W pracy jest bajzel. Jeden kierownik jak go spytam co mam robić to mi mówi, drugi że mam sobie zorganizować pracę.

Jak ktoś chce mojego prywatnego facebooka to mogę podać. Nie podałam go, ponieważ nie chciałam by ktoś z rodziny się dowiedział, że tu piszę.
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Gubie się w pracy

tak wiec mloda damo nie wiem co ci odpowiedziec
co prawda mozesz zrezygnowac no ale co dalej
rzucisz prace i co
najlepiej bedzie gdy pomyslisz w czym jestes dobra nie potrzebujesz doradcy
itd... nie znam sie zbytnio na tym
powodznia smile
ps:zrozumienie swoich predyspozycji pomoże ci w szukaniu rzucisz gdy znajdziesz drugą lepiej nie iść na czarno wink

=^-^=

3

Jak złożę wypowiedzenie to szukam wtedy. Zrobię to zanim będzie blisko końca umowy. Nie widzę się w pracy w markecie. To jest dobre dla nabrania doświadczenia ale nie stałej pracy. Nie czuje się dobrze w tej pracy. Czasem nie wiem kiedy co robić. Sama muszę się domyślać. Na kasę jeszcze nie chodzę bo nie mam konta w ich systemie kasjerskim. Poza tym musze się asortymentu pieczywa nauczyć i nie czuje się gotowa do pracy na kasie. Boje się. Choć prosto jest bo wiem co wciskać ale gubię się gdy mam dodatkowo proponować aktywną sprzedaż i siateczkę. Do tego pośpiech i nerwy. Generalnie jestem osobą co woli konkretnie wiedzieć co i jak robić. Czasem klientów pytam bo sama czegoś nie wiem. Ale nie mam jakiegoś schematu w głowie co najpierw co później. Gubię się. Niby pracownicy za dział odpowiadają ale sama nie wiem za co ja mam odpowiadać.

Jak ktoś chce mojego prywatnego facebooka to mogę podać. Nie podałam go, ponieważ nie chciałam by ktoś z rodziny się dowiedział, że tu piszę.
Reklama

4

Poprawiaj towary  na półkach, dbaj o ekspozycję towaru, coś posprzątaj,  no jak t w sklepie, nie widzisz co robią współpracownicy? Bierz z nich przykład.
A strach nie jest dobrym doradcą. Pomyśl że warto sie uczyć nowych rzeczy bo one w innej pracy na pewno zapunktują.

5

Nie będę już tego tematu zamykać, ale bardzo proszę, żebyś w przyszłości wszystkie problemy dotyczące swojej pracy opisywała w jednym, wybranym wątku. W ten sposób nie tylko nie będziesz niepotrzebnie mnożyć tematów, ale też posiadając więcej danych pozostałym osobom łatwiej będzie udzielić Ci właściwej odpowiedzi.
Z pozdrowieniami, Olinka

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 

Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016