Promocja strony w internecie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

1 Ostatnio edytowany przez kasia.majewska.krakow (2016-09-18 13:23:00)

Temat: Promocja strony w internecie

Czy któraś z was zajmowała się tego typu tematem. Potrzebna mi jest pomoc w wypromowaniu (darmowo lub jak najniższym kosztem) mojej strony internetowej. Zależy mi na jak największej ilości wejść na stronę ponieważ na samej stronie nie sprzedaje niczego.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Olinka (2016-09-19 22:30:07)

Odp: Promocja strony w internecie

Może napisz w jakiej branży działasz. Ciężko polecić jakiekolwiek działania nie wiedząc co to za stronka. Promować stronę można na kilka sposobów: pozycjonowanie, wykupienie adwords czy też inwestowanie w reklamę na FB i wiele innych możliwości. Należy pamiętać, żeby mieszać te rozwiązania, bo jednym sposobem nie dotrzesz do każdego. Jak masz z tym problemy to może pomyśl o zgłoszeniu do jakiejś mniejszej agencji reklamowej? Mniejsza jest bardziej elastyczna i bardziej wychodzi do klienta. Wiem to z doświadczenia ponieważ sami korzystaliśmy [spam] Wychodzi ona naprzeciw oczekiwaniom klienta co jest ważne. Bardzo dobrze nam się z nimi współpracowało.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024