Ból małych palców u stóp - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Ból małych palców u stóp

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

1 Ostatnio edytowany przez violet338 (2016-09-17 15:34:23)

Temat: Ból małych palców u stóp

Cześć! Mam dość bolesny problem i szukam porady. Nie jestem pewna czy będę w stanie zrozumiale to opisać ale spróbuję. Otóż zawsze, ale to zawsze nowe buty obierają mnie na małych palcach u stóp. Ale zawsze wyglądało to tak, że otarcia się zagoily i wszystko wróciło do normy. Ostatnio jednak przy każdych nowych butach oprócz otarcia czuję ból uniemożliwiający chodzenie i po zdjęciu butów na małych palcach u wychodzi wybrzuszenie, zgrubienie, które boli przez kilka dni i po każdorazowym założeniu butów(szczególnie obcasów) powraca. Co to może być? Dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ból małych palców u stóp

Może przez obdarte palce wdała się jakaś infekcja? Myślę, że kształt twojej stopy po prostu nie pasuje do butów jakie nosisz. Radzę iść do lekarza aby nie przerodziło się to w coś poważniejszego.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Ból małych palców u stóp

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024