Jak wzmocnić i przedłużyć opaleniznę - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Jak wzmocnić i przedłużyć opaleniznę

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1

Temat: Jak wzmocnić i przedłużyć opaleniznę

Starałam się wyszukać informacji na to jak przedłużyć opaleniznę na dłużej niż zwykle, bez przerwy mam z tym kłopot i po niedługim czasie mój naskórek  z powrotem wraca do swojego macierzystego koloru. Znalazłam przydatny artykuł z którego wyciągnęłam kilka niezłych wskazówek które na pewno przetestuję na sobie, tutaj link: poradyzdrowie.pl/jak-wzmocnic-przedluzyc-opalenizne jeżeli macie też jakieś sprawdzone sposoby proszę o podzielenie się doświadczeniem w tym wątku.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak wzmocnić i przedłużyć opaleniznę

hop, podbijam. czy tak sie da? Wiem, ze mozna opalenizne nadac samoopalaczami, ale mi chodzi o taka sloneczna czy sie da przedluzyc smile

3

Odp: Jak wzmocnić i przedłużyć opaleniznę

Z tego co pamiętam trzeba unikać peelingów jak chcesz się cieszyć długo opalenizną. Trzeba też dobrze nawilżać skórę. Też właśnie wróciłam z fajną opalenizną i chciałabym ją zatrzymać i liczę na to że olejek abisyński w kremie bielendy tu się sprawdzi

4

Odp: Jak wzmocnić i przedłużyć opaleniznę

Pierwsze slysze, ze nie mozna peelingow po opalaniu robic. a co w takim razie z tymi ktore na solarium regularnie chodza? Powinny wciaz omijac peelingow? hmm

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Jak wzmocnić i przedłużyć opaleniznę

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024