Filmy kreskówki młodości - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Filmy kreskówki młodości

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: Filmy kreskówki młodości

Piszcie co lubiliście bądź dotąd lubicie oglądać smile

"Księża będą zawsze wykorzystywać ciemnotę i przesądy ludu. Będą posługiwać się religią jak maską, pod którą kryje się obłuda i zbrodniczość ich poczynań"
Tadeusz Kościuszko
"Religia jest dla ludzi bez rozumu"
Józef Piłsudski
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Excop (2016-09-22 10:59:55)

Odp: Filmy kreskówki młodości

Oczywiście, "Czterej pancerni i pies". Zwłaszcza te odcinki, w których występują Czereśniakowie, czyli Tadeusz Fijewski i Wiesław Gołas, którzy nadali serialowi rys komediowy.
Bo od początku, z przymrużeniem oka powinien być on tak traktowany przecież.

Poza tym, uwielbiam "Wojnę domową" z  niezrównaną Ireną Kwiatkowską jako nie nadążającą za "nowymi czasami" i wynikającym stąd brakiem zrozumienia dla jej latorośli i rówieśników syna, mamą. I Jaremą Stępowskim. Tym od "...suchego chleba. Dla konia!" smile

facet po przejściach

3 Ostatnio edytowany przez Iceni (2016-09-22 11:23:50)

Stara jestem  big_smile

|---------------|------>
Reklama

4

Excop napisał/a:

Oczywiście, "Czterej pancerni i pies". Zwłaszcza te odcinki, w których występują Czereśniakowie, czyli Tadeusz Fijewski i Wiesław Gołas, którzy nadali serialowi rys komediowy.

Poza tym, uwielbiam "Wojnę domową" z  niezrównaną Ireną Kwiatkowską jako nie nadążającą za "nowymi czasami" i wynikającym stąd brakiem zrozumienia dla jej latorośli i rówieśników syna, mamą. I Jaremą Stępowskim. Tym od "...suchego chleba. Dla konia!" smile

Aaa..aha.
A który to kreskówka ? big_smile

Ja jako dziecko lubiłam delfina Uma,Silver Hawks,Dinosaucers i The Racoon.
Więcej nie pamiętam smile

Wszyscyśmy płazy w gwiazd kałuży.

5

Załoga G!

|---------------|------>
Reklama

6

gojka102 napisał/a:
Excop napisał/a:

Aaa..aha.

Zagapiłem się, bardziej zwracając uwagę na ostatni post Autorki, niż tytuł jej wątku.
Potem było już za późno. smile

Kreskówi?
Oczywiście "Bolek i Lolek" w wersji niemej, w których gestykulacja postaci grała pierwsze skrzypce w porozumiewaniu się z widzami.
Zwłaszcza odcinki o wakacyjnych przygodach braci. smile
Poza tym jeszcze "Reksio" i nieco "Zaczarowanego ołówka".
No i, "Koziołek Matołek". Bardziej z sentymentu raczej.Dotąd mam (to już chyba z 50 lat) wydanie komiksu Kornela Makuszyńskiego i Mariana Walentynowicza w formacie szkolnego bloku rysunkowego. Sfatygowane, więc skopiowałem je na wszelki wypadek. smile

facet po przejściach

7

Kaczor Donald, Pluto, Struś Pędziwiatr... sporo tego było.

I oczywiście Papay <3

Wina była znajomym strojem, który od początku wisiał w jej szafie i który wkładała każdego ranka. Bez niej czuła się naga. Majgull Axelsson

8

Wilk i zając smile
Teraz pewnie by nałożyli ograniczenie wiekowe na tę kreskówkę. Bo wilk taki trochę zdegenerowany był - picie, palenie było normą smile

"W związku z tym, że wraca moda na rzeczy retro mam nadzieję, że zdrowy rozsądek i inteligencja znowu wrócą do łask."

9 Ostatnio edytowany przez authority (2016-09-23 19:15:10)

A z filmów seriali ? W temacie nie ograniczamy się do kreskówek smile

"Księża będą zawsze wykorzystywać ciemnotę i przesądy ludu. Będą posługiwać się religią jak maską, pod którą kryje się obłuda i zbrodniczość ich poczynań"
Tadeusz Kościuszko
Józef Piłsudski

10 Ostatnio edytowany przez Asia.S17 (2016-09-26 12:44:00)

gojka102 napisał/a:
Excop napisał/a:

Aaa..aha.

Ale koleżanka authority pisała jakie filmy i bajki lubiłyśmy lub nadal lubimy oglądać, więc odpowiedź cytowanej koleżanki jest jak najbardziej ok smile

Ja lubiłam i nadal lubie bajki Disneya.

Królewna Śnieżka, Bambi, Król Lew, przygody Myszki Mickey czy Kaczora Donalda. To coś co zawsze uwielbiałam smile

11

Gundam Wing to to, co w dzieciństwie lubiłem najbardziej ze studia Sunrise, Hanna Barbera stworzyło też świetną kreskówke o kotach latajacych samolotami. Swat Kats się nazywała. To takie dwie ulubione z czasów starodawnych.
Ostatnio obejrzę sobie np. Macross, Re:Life, Re:Zero, Psycho Pass albo Fate/Stay Night, czy Black Lagoon, które znam na pamięć już np. Lubię generalnie animację do dziś.

12

Mi chodziło o to iż temat powinien prócz kreskówek zawierać filmy is seriale nie animowane. Ja też  lubię animacje Pawle smile

Tadeusz Kościuszko
Józef Piłsudski

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Filmy kreskówki młodości

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016