Perfekcyjna Pani Domu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Perfekcyjna Pani Domu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Perfekcyjna Pani Domu

Cześć dziewczyny

Strasznie jestem zakręcona na punkcie polskiej edycji Perfekcyjnej Pani Domu. Odcinki można oglądać na player.pl, ale brakuje tam 1 i 2 sezonu sad

Czy któraś z Was kochane ma dostęp do tych brakujących odcinków? A może wiecie, gdzie je można zdobyć/obejrzeć/kupić. Szukam, szukam i nic ;(
Strasznie mi zależy na wszystkich sezonach, dlatego będę ogrooomnie wdzięczna za każdą informację wink

Zdrówka!

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Olinka (2016-09-18 21:47:56)

Odp: Perfekcyjna Pani Domu

[nieregulaminowy link] spróbuj tutaj:) też bardzo lubię ten program jest bardzo motywujący do domowych porządków;)

3

Odp: Perfekcyjna Pani Domu

obejrzałam swego czasu parę odcinków, ktore absolutnie nie wpłynęły na moją motywację, ale za to mocno mnie podbudowały. Zerkając jednym okiem na te zmagania bojowe kobitek z tym syfem a drugim okiem lustrując moj tygodniowy kurz na parapecie, stwierdziłam, że jestem pedantką big_smile

4

Odp: Perfekcyjna Pani Domu

Ostatnio widziałam urywek ,,Azja Express,, w internecie, gdzie perfekcyjna Rozenek nie umiała się spakować na wyjazd:)

5

Odp: Perfekcyjna Pani Domu
Ola_la napisał/a:

Ostatnio widziałam urywek ,,Azja Express,, w internecie, gdzie perfekcyjna Rozenek nie umiała się spakować na wyjazd:)

Haha, poważnie? big_smile
I w tej jednej chwili cały ten wykreowany na potrzeby programu perfekcjonizm (czytaj: umiejętność zrobienia wszystkiego w sposób doskonały) prysł jak bańka mydlana big_smile.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Perfekcyjna Pani Domu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024