How to Get Away with Murder - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » How to Get Away with Murder

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

1

Temat: How to Get Away with Murder

Annalise Keating to profesor prawa i adwokat z zakresu prawa karnego. Wkrótce bohaterka i jej studenci zostają wplątani w morderstwo.
Ciekawy, bardzo popularny serial ze świetną muzyką (nie znałam do tej pory Zoli Jesus i IAMX) i obsadą. Viola Davis jej boginią i fajnie, że ją tutaj docenili. Pomyślałam, że w oczekiwaniu na następny sezon założę temat.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: How to Get Away with Murder

Bardzo lubię ten serial i czekam na więcej. Nowy trailer był dosyć skąpy, ale nie wątpię, że nowy sezon będzie wielki. Wielki plus za scenariusz i intrygę.

3

Kogo śmierć obstawiasz?

Reklama

4

HTGAWM należy do mojego TOP5 seriali, które aktualnie oglądam. Może nie porywa od pierwszych chwil, ale z biegiem czasu robi się coraz ciekawiej.
Muzyka i wstawki z przeszłości i przyszłości świetnie budują klimat. Aktorzy też dają sobie radę.  Viola to klasa sama w sobie, ale reszta (o której nigdy nie słyszałam) również została dobrana i zagrała ładnie.

5

Lunai9 napisał/a:

Kogo śmierć obstawiasz?

Hmm...Ophelia, Eve, Nate, Bonnie? Na pewno ktoś bliski... Wart takiego krzyku.

6

Pewnie to będzie tajemnicą sezonu. Najpierw kto to jest, a potem kto zabił/jak to się stało.

Nie mogę się doczekać kiedy studenci zaczną brać bardziej  aktywny udział w procesach.

7

Może dostaniemy odpowiedź na któreś z pytań w najbliższym odcinku.

8

Nie, nic nie wiemy. To może być każdy.
Chociaż sama premiera sezonu się udała. Czekam na więcej, nawet jeżeli złamie mi serce (choć już zresztą złamało; patrz Coliver).

9

Już po 'odsłonięciu prześcieradła' i jestem zadowolona, że to na niego trafiło. Trochę mi smutno, ale (nie wiem czy mogę tu spoilerować) był najlepszym kandydatem.

Ta śmierć zmieni nam cały serial, ale jestem na to gotowa. Zapowiada się wiele świetnych scen i momentów do popisu dla obsady. smile

10

Wyszedł trailer na odcinki po przerwie.
https://youtu.be/XxuyVfKfoSk
Ci co nie doszli do tego momentu niech lepiej nie oglądają, bo spoiler. Premiera 19.01.

11

Premierę przesunięto na 26.01. ABC puszcza coś o nowym prezydencie. Żal.

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » How to Get Away with Murder

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016