Nie dostałam pracy na której bardzo mi zależało. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Nie dostałam pracy na której bardzo mi zależało.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Nie dostałam pracy na której bardzo mi zależało.

Cześć,
Postanowiłam założyć ten wątek choć sama nie wie czego oczekuję. Pocieszenia? Poklepania po plecach? Wsparcia?
Smutno mi bardzo, bo dowiedziałam się dzisiaj że nie dostałam pracy na której bardzo mi zależało. Pracy moich marzeń dosłownie.
Rozmowę miałam 2 tygodnie temu, wydawało mi się ze poszło mi bardzo dobrze, dzisiaj już nie wytrzymałam i zadzwoniłam aby zapytać na jakim etapie jest rekrutacja – i okazało się że wybrali innego kandydata.
Przykro mi to ogromnie. Ta praca była dla mnie ogromną szansą na zmianę, na lepsze życie. Stałe godziny pracy, wyższe wynagrodzenie niż obecnie, praca w oparciu o normalną umowę, możliwość rozwoju, szkolenia i kursy...
Obecnie moja praca związaną jest stricte z  obsługą klienta, jest też pracą zmianową, czyli weekendy, święta, zmiany zarówno 8- jak i 10- i 12- godzinne. I zero rozwoju.
Jest mi tak szalenie przykro, tak bardzo liczyłam na to, ze mi się uda… 

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nie dostałam pracy na której bardzo mi zależało.

a zapytałaś dlaczego nie wybrano Ciebie?

3

Hej. 
Próbowałam podpytać. Uslyszałam standardowa formułkę ze oczywiście, wysoko oceniono moje kompetencje i tak dalej, jednak wybrano kogoś innego. sad

Reklama

4

Przykro mi sad taki niekonstruktywny feedback to sobie mogą wsadzić. Jeśli tak wyglądają u nich również oceny pracownicze to porażka...
Jakkolwiek, nie poddawaj się, dąż do wymarzonego stanowiska, które często niestety przychodzi dopiero z czasem i po wieeelu rozmowach.

5

Hej,
dziękuję bardzo za zainteresowanie i odpowiedź. Już mi trochę lepiej, trzeba się wziąć w garść i działać dalej, innej opcji nie ma. Jednak chyba nigdy nie czułam takiego smutku po nieudanej rekrutacji. To była firma i ideał i stanowisko również wymarzone. No nic. Byle do przodu.
Pozdrawiam ciepło smile

Reklama

6

tutaj z tą firmą to nie taki ideał, pamiętaj że Ci feedbacku nie dali... Wiadomo że przykro, ale najważniejsze to się właśnie nie poddawać i walczyć smile
nic straconego, jak rozpiszą jeszcze raz to stanowisko to się zrekrutujesz ponownie. nie wiem czy Cię to pocieszy, ale za każdym razem jak mnie gdzieś nie chcieli to później się okazywało że wyszło mi to w gruncie rzeczy na dobre, ale to dopiero widać z perspektywy czasu. Mam nadzieję, że tak będzie i w Twoim przypadku.
3maj się dzielnie! smile

7

Nie martw się, nie ta to następna. Na pewno znajdziesz jeszcze nie jedna ciekawą ofertę smile głowa do góry

8

Dziewczyny,
dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Wasze wsparcie wiele dla mnie znaczy.
Już się z tym pogodziłam, ne wybrali mnie to trudno, życia sobie nie odbiorę. Staram się podejść do tego konstruktywnie, zawsze to jakieś doświadczenie na przyszłość.
Pozdrawiam Was ciepło! smile

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Nie dostałam pracy na której bardzo mi zależało.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016