Ojciec mojego dziecka jest nieodpowiedzialny. Mam już dość. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Ojciec mojego dziecka jest nieodpowiedzialny. Mam już dość.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: Ojciec mojego dziecka jest nieodpowiedzialny. Mam już dość.

Witam . jestem młoda mamą , dotychczas radziłam sobie z problemami , poznałam faceta byliśmy razem ponad rok , poza nim nie widziałam świata , był jedyna osoba na, której mogłam polegać, byłabym w stanie zrobić dla niego wszystko sad do czasu kiedy nie dowiedziałam się że jestem z nim w ciąży , po tym jak się dowiedział stracił się z dnia na dzień tak jakby zapadł się pod ziemię sad po miesiącu odezwał się obiecywał , że sobie poradzimy , będzie wszystko dobrze , wychowamy wspólnie dzieci I po prostu będziemy szczęśliwi . głupia uwierzyłam w to wszystko , a on od tak stracił się po raz kolejny . A ja , ja już nie daje rady sad nie poradzę sobie ze wszystkim sama , nie stać mnie na wynajęcie mieszkania ( aktualnie mieszkam ze współlokatorka , ale będę musiała się stąd wyprowadzic) nie mogę polegać na rodzicach bo oni żyją swoim życiem. sad moja psychika jest w stanie krytycznym myślę O najgorszym sad ...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ojciec mojego dziecka jest nieodpowiedzialny. Mam już dość.

złapać frajera za dupsko i niech płaci.
Kolejny obesraniec co narobi, a potem ucieka jak mała dziewczynka.
Jak masz na niego jakieś namiary to go ścigać

3

Odp: Ojciec mojego dziecka jest nieodpowiedzialny. Mam już dość.
RavenKnight napisał/a:

złapać frajera za dupsko i niech płaci.

no dobra, ale dopiero jak urodzi, i gość będzie płacił na dziecko, a Naduśka93?

Dziecko to fajna sprawa, zwłaszcza gdy ktoś ma takie dołujące klimaty, czasem oczywiście potrafi nieźle dać w kość, ale przede wszystkim daje dużo radość, daje dużo poczucia sensu życiu, bo wiesz dla kogo rano wstajesz, wiesz po co pracujesz, wiesz, że to ty je wychowujesz - odpowiadasz za to jak je ukształtujesz, na jakiego człowieka wyrośnie twoje maleństwo.

Naduśka93 - poszukaj pomocy czy w domu samotnej matki, czy innych takich miejscach, gdzieś znajdziesz miejsce dla siebie i dziecka, nie rozpaczaj za facetem, był ale się zmył, bo nie dorósł do takiej sytuacji, teraz ty musisz pomyśleć o sobie, to tym jak funkcjonować, jak zorganizować sobie życie, gdy już będzie dziecko. Będzie ciężko, ale nie każdy ma łatwe i lekkie życie, nie jesteś sama w takiej sytuacji. Głowa do góry smile

4

Odp: Ojciec mojego dziecka jest nieodpowiedzialny. Mam już dość.

Wiem ile dziecko daje szczęścia bo już mam syna 3 latka wink ... Tylko boję się że nie dam sobie rady z dwójka sad tym bardziej że moja sytuacja nie jest najciekawsza ...

5

Odp: Ojciec mojego dziecka jest nieodpowiedzialny. Mam już dość.

Tym bardziej powinnaś się zabezpieczać, bo jesteś łatwym kąskiem dla takich frajerów.

6

Odp: Ojciec mojego dziecka jest nieodpowiedzialny. Mam już dość.

Dasz radę! To co uda ci się zrobić teraz, to będzie ci towarzyszyć przez resztę życia - będziesz miała poczucie, że jesteś silną i wartościową kobietą, a nie uzależnioną do mężczyzny. Pewnie kiedyś spotkasz dojrzałego faceta, ale ty wtedy będziesz niezależna, nic cię nie złamie.

7

Odp: Ojciec mojego dziecka jest nieodpowiedzialny. Mam już dość.

Spokojnie, kochana dasz radę. Nie ma takich sytuacji z których nie byłoby wyjścia. Po pierwsze skoro współlokator jeszcze cię nie wyrzucił to na pewno tego nie zrobi, a do rodziców możesz się zwrócić z prośbą o pomoc, w końcu to nie żaden wstyd. Najważniejsze żebyś nie myślała o najgorszym. Odbicie od dna trochę potrwa, ale uwierz, zawsze są dookoła dobrzy ludzie, czasem trzeba trochę zaufać losowi. Miałam takie doły i upadki że naprawdę wiem o czym mówię, fizycznie właściwie leżałam i płakałam. Moje ciało odmawiało współpracy. Trochę pomogła melisa, trochę inne zioła i nervomix, więc może skup się najpierw na tym żebyś fizycznie działała i miała siłę na walkę. Ale jestem z Tobą!

8

Odp: Ojciec mojego dziecka jest nieodpowiedzialny. Mam już dość.

Współlokator dał czas mi do końca września , do tego czasu muszę się wyprowadzic . z rodzicami rozmawialam I usłyszałam że oni mają swoje życie , i w żaden możliwość sposób nie pomogą sad dlatego też nie daje rady psychicznie sad ... gdyby nie syn podejrzewam że nawet nie wychodziłabym z łóżka ...

9

Odp: Ojciec mojego dziecka jest nieodpowiedzialny. Mam już dość.

W takim razie poszukaj domu samotnej matki, zapytaj o warunki i możliwość zamieszkania. Prawdopodobnie otrzymasz tam również innego rodzaju wsparcie, łącznie z pokierowaniem co powinnaś w takiej sytuacji zrobić. Nie zostawiaj wszystkiego na ostatnią chwilę.

Rodzice odmówili Ci wszelkiej pomocy - zarówno finansowej, dachu nad głową, jak i zajęcia się dzieckiem, kiedy Ty na przykład będziesz w szpitalu?

10

Odp: Ojciec mojego dziecka jest nieodpowiedzialny. Mam już dość.

Tak odmówili mi'pomocy , twierdzac że mają swoje życie I problemy .

11

Odp: Ojciec mojego dziecka jest nieodpowiedzialny. Mam już dość.

Nieplanowana ciąża dla mnie w XXI wieku to zagadka. Trzeba być zdecydowanie mało rozgarnietym. Dwójka dzieci. Pracujesz?

12

Odp: Ojciec mojego dziecka jest nieodpowiedzialny. Mam już dość.

był już tu taki wątek niedawno.... czyli troll

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Ojciec mojego dziecka jest nieodpowiedzialny. Mam już dość.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024