Czy w ogóle są strawni faceci ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Czy w ogóle są strawni faceci ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: Czy w ogóle są strawni faceci ?

Cześć to mój pierwszy temat. Wytłumaczcie mi to we wszystkich poradnikach czytam mężczyźni oddzielają seks od uczuć i blablala dalej z  tego powodu nie rozumieją bólu kobiet. To samo słyszę od facetów znajomych kolegów, byłych poza tym zauważyłam po swoich byłych jednak  zupełny brak logiki albo wyrachowanie podejrzewam coś po środku. Więc  z tego wynika iż facet w swoim mniemaniu może za przeproszeniem zapylać różne osoby do woli ale hola hola każdy o którym słyszałam albo doświadczyłam uwielbiał internetowe flirty gdzie rozmawiali o wszystkim nie rzadko kłamał bądź wyolbrzymiał sytuację. I oni uważali iż nie jest to zdrada a zdradą jest fizyczny kontakt jednocześnie gdy się ich złapie na niuni czy prostytutce (widzę to na komórce) mówią iż czegoś im w seksie brakowało iż chodzi tu tylko o seks. Tak czyli im wszystko wolno a nie daj bym sama tak postąpiła (też tak potem zrobiłam tongue) jakie larum. Mam już na wszystko wyjebane.
To samo się odnosi do tzw przebiegu potencjalnego partnera,w jego wyglądu oraz inwigilacji; W obu tych przypadkach im wolno więcej. To głupota czy wyrachowanie ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy w ogóle są strawni faceci ?

A poza tym kocham was kobietki dzięki wam (nie ten portal tongue) wyszłam z dołka i teraz jestem inną silna osobą smile

3

Odp: Czy w ogóle są strawni faceci ?

jak widać, często odbijają się czkawką wink

4

Odp: Czy w ogóle są strawni faceci ?

"Wyrównywanie wszystkiego, co sie wyróżnia, prowadzi do zatracenia wszelkiej orientacji" wink

5

Odp: Czy w ogóle są strawni faceci ?

Takimi nie warto się przejmować, gdyż wartościowy i szanujący się facet nie jest hipokrytą. I znam takich wielu wink

6

Odp: Czy w ogóle są strawni faceci ?
Amethis napisał/a:

"Wyrównywanie wszystkiego, co sie wyróżnia, prowadzi do zatracenia wszelkiej orientacji" wink

oj tam, oj tam, juz nie strasz tym Gustavem tongue

7 Ostatnio edytowany przez Amethis (2016-08-08 11:05:15)

Odp: Czy w ogóle są strawni faceci ?
adiaphora napisał/a:
Amethis napisał/a:

"Wyrównywanie wszystkiego, co sie wyróżnia, prowadzi do zatracenia wszelkiej orientacji" wink

oj tam, oj tam, juz nie strasz tym Gustavem tongue

kto ma czego, się boi big_smile,



i podziękował, za dobre słowo w dobrym momencie

tylko zamieniłem "ryzykować" na "chwytać chwilę" smile, to tak odnośnie innego wątku

8

Odp: Czy w ogóle są strawni faceci ?
Amethis napisał/a:
adiaphora napisał/a:
Amethis napisał/a:

"Wyrównywanie wszystkiego, co sie wyróżnia, prowadzi do zatracenia wszelkiej orientacji" wink

oj tam, oj tam, juz nie strasz tym Gustavem tongue

kto ma czego, się boi big_smile

dyplomata big_smile

9

Odp: Czy w ogóle są strawni faceci ?

A mnie się wydaje, że wiekszość facetów po prostu na zewnątrz pokazuje jacy to oni twardziele i ile lasek każdy (przepraszam za określenie) przeleciał a tak naprawdę w środku są inni.

10

Odp: Czy w ogóle są strawni faceci ?

Ja z kolei czytałam, że facet uważa za zdradę seks partnerki z innym, że o to będzie bardziej zazdrosny, natomiast zdradą emocjonalną się nie przejmie. Czyli rozumiem to tak, że jeśli jego partnerka zauroczy się innym to jest OK, dopóki się z nim nie prześpi. Dla kobiety natomiast bardziej bolesna jest zdrada emocjonalna, to jak mężczyzna ulokuje swoje uczucia w innej, że kobieta przypadkowy seks mogłaby jeszcze wybaczyć, o ile facet się nie zakochał. Jeśli tylko mężczyzna powie "kotku, to był tylko nic nie znaczący seks" to kobieta jest w stanie wybaczyć. W drugą stronę to nie działa.

11 Ostatnio edytowany przez Grafin Cosel (2016-08-15 17:40:53)

Odp: Czy w ogóle są strawni faceci ?

Widzę iż rozumiecie mnie to dobrze. Właśnie ta jednostronna hipokryzja odbija im się czkawką wink

12

Odp: Czy w ogóle są strawni faceci ?
kanouga napisał/a:

A mnie się wydaje, że wiekszość facetów po prostu na zewnątrz pokazuje jacy to oni twardziele i ile lasek każdy (przepraszam za określenie) przeleciał a tak naprawdę w środku są inni.

... inni? czyli zostawiasz nadzieję, że lepsi?

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Czy w ogóle są strawni faceci ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024