Rozwod, nowy zwiazek, ciaza i rozstanie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Rozwod, nowy zwiazek, ciaza i rozstanie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

1 Ostatnio edytowany przez namieszanie (2016-08-06 09:11:21)

Temat: Rozwod, nowy zwiazek, ciaza i rozstanie

Moze to glupie ze szukam rozwiazan w internecie ale mam nadzieje ze czyjas opinia rzuci mi inne swiatlo na sytuacje bo nie wiem co robic..

W pazdzerniku wyprowadzilam sie od meza. Zlozylam pozew o rozwod(maz sie nie zgadza, sprawy trwaja, mielismy mediacje). Mamy z mezem dziecko, corke ktora ma 7 lat.
Wynajelam mieszkanie. Po jakims miesiacu w pracy poznalam jego. To bylo jak milosc od pierwszego wejrzenia. Duzo slow, silne namietnosci. Mnostwo czasu rozmawialismy ze soba i spedzalismy razem kazda chwile. Poznalam jego rodzicow, w marcu mi sie oswiadczyl.
mielismy mnostwo wspolnych planow. Znał moja córkę, mieli bardzo dobry kontakt.
Teraz okazalo sie ze jestem w ciazy. Jego reakcja? Usun.
Mam usunac dziecko i kazde z nas idzie w swoja strone. Bo to nie czas, nie teraz, bo cos tam.. To nam pokrzyzuje plany itd.
Nie mamy po 18 lat.
Jestesmy po 30.
Na ten moment zerwalam z nim kontakt.
Jestem zdezorientowana. Nie wiem co robic.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez zbyt.zaradny (2016-08-06 10:06:45)

Odp: Rozwod, nowy zwiazek, ciaza i rozstanie

A czemu sie wyprowadzilas od meza?
I rozumiem, ze rowniez od dziecka?

I z jakiego kraju pochodzi Twoj ON, bo na razie domyslam sie, ze z takiego, w ktorym praktykuja wielozenstwo, skoro oswiadczyl sie zameznej kobiecie?

3 Ostatnio edytowany przez namieszanie (2016-08-06 10:16:41)

Odp: Rozwod, nowy zwiazek, ciaza i rozstanie

Dziecko jest ze mna.
Od meza wyprowadzilam sie bo mialam dosc kilkuletniej przemocy psychicznej, wczesniej fizycznej i totalnego olewania wlasnego dziecka. Zylismy jak obcy ludzie.

Partner wiedzial o calej sytuacji, jak wyglada kwestia rozwodu. Liczyl ze sprawy szybko sie rozwiąża, jest Polakiem

4

Odp: Rozwod, nowy zwiazek, ciaza i rozstanie

On jest jakiś chory! skoro się oświadcza to znaczy ,że planuje założyć rodzinę bo taka jest dewiza małżeństwa. Kontakt z nim odzyskaj ale tylko po to by go podać o alimenty. Co za człowiek i żeby to jakiś gówniarz był. Wiedział z kim ma do czynienia z jaką kobietą po przejściach. Ten to na pewno jest troll

5 Ostatnio edytowany przez zbyt.zaradny (2016-08-06 10:26:28)

Odp: Rozwod, nowy zwiazek, ciaza i rozstanie
namieszanie napisał/a:

Dziecko jest ze mna.
Od meza wyprowadzilam sie bo mialam dosc kilkuletniej przemocy psychicznej, wczesniej fizycznej i totalnego olewania wlasnego dziecka. Zylismy jak obcy ludzie.

Partner wiedzial o calej sytuacji, jak wyglada kwestia rozwodu. Liczyl ze sprawy szybko sie rozwiąża, jest Polakiem

Ok.
No to niestety nowy partner oszukal Cie, podal sie za kogos, kim nie byl, przykra sprawa. Lepiej Wam chyba bedzie bez niego sad
Rozwazasz aborcje?

6

Odp: Rozwod, nowy zwiazek, ciaza i rozstanie
anicorek87 napisał/a:

On jest jakiś chory! skoro się oświadcza to znaczy ,że planuje założyć rodzinę bo taka jest dewiza małżeństwa. Kontakt z nim odzyskaj ale tylko po to by go podać o alimenty. Co za człowiek i żeby to jakiś gówniarz był. Wiedział z kim ma do czynienia z jaką kobietą po przejściach. Ten to na pewno jest troll


Wiem ze moze to glupie, ale moze nie powinnam go informowac o dalszych etapach ciazy? Wiem, ze nie mam do tego prawa zeby to ukrywac, ale jestem na niego taka wsciekla...Rozumiem, ze moze sie wystraszył...



Zbyt.zaradny

Przeszło mi przez mysl, zeby dokonac aborcji, ale nie wiem czy potrafie.

7

Odp: Rozwod, nowy zwiazek, ciaza i rozstanie

Zbyt.zaradny
Przeszło mi przez mysl, zeby dokonac aborcji, ale nie wiem czy potrafie.



Dziewczyno co ty piszesz i myślisz! nie wiem jak kwestia Twojego sumienia ale ja bym nie umiała z tym ,żyć za kilka lat ,że obok mnie mógłby być ktoś jeszcze bliski, dorastać, cieszyć się życiem i jakby to było. Skoro on nie szuka kontaktu nic mu nie pisz o ciąży mniej go w d.......a jeżeli to co powiedział było w chwilowym zaćmieniu, nerwach czy coś to niech się stara ,żeby odzyskać Twoje zaufanie. Absolutnie nie wychodź z inicjatywą

8

Odp: Rozwod, nowy zwiazek, ciaza i rozstanie

anicorek, nie moralizuj! jak nie umialabys zrobić aborcji, to nie rób. zajmij się lepiej własnym sumieniem, a nie zbawiasz innych.

9

Odp: Rozwod, nowy zwiazek, ciaza i rozstanie

Przeszło mi to przez mysl, nie bede klamac. Teraz zastanawiam sie co z tym  zrobic.

On jesli juz sie odzywa to tylko w kwestii czy zaczęłam robic cos w temacie "rozwiazania problemu"

10

Odp: Rozwod, nowy zwiazek, ciaza i rozstanie
namieszanie napisał/a:

Wiem ze moze to glupie, ale moze nie powinnam go informowac o dalszych etapach ciazy? Wiem, ze nie mam do tego prawa zeby to ukrywac, ale jestem na niego taka wsciekla...

Najpierw poczekaj, przekonaj sie, czy sam jest zainteresowany. Jesli jest - to czemu nie?
Ale jesli jedynym co go interesuje jest aborcja, to daj sobie spokoj i nie zmuszaj go nawet do kontaktow z dzieckiem, jesli sam nie bedzie chcial, jeszcze zrobi mu krzywde, zeby nie placic alimentow.

11

Odp: Rozwod, nowy zwiazek, ciaza i rozstanie

Najpierw zastanów się, tak na poważnie, czy chcesz przerwać ciążę. Wypunktuj sobie możliwie najwięcej "za" i "przeciw" i podejmij decyzję - pamiętaj jednak, że to ma być TWOJA decyzja. Ten palant już się określił.

I nie pisz bzdur, że "może się wystraszył", bo żaden trzeźwo myślący człowiek po 30stce, który oświadcza się swojej kobiecie, nie każe jej usunąć ciąży, skoro chce z nią zakładać rodzinę!

To ma być tylko i wyłącznie Twoja decyzja. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się usunąć, czy jednak urodzić - nie licz na jego wsparcie. To nieodpowiedzialny dzieciak. W przypadku zdecydowania się na urodzenie - koniecznie podaj go o alimenty. A on niech się wypcha ze swoim piotrusiowaniem.

Rany, skąd na tym świecie tak wielu nielogicznych i bezjajecznych samców?

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Rozwod, nowy zwiazek, ciaza i rozstanie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024