Województwo Lubuskie - najciekawsze miejsca turystyczne - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Województwo Lubuskie - najciekawsze miejsca turystyczne

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Województwo Lubuskie - najciekawsze miejsca turystyczne

Województwo Lubuskie – z czym Wam się kojarzy? . Moje pierwsze skojarzenia to Odra, Woodstock, pomnik Chrystusa w Świebodzinie lol i granica z Niemcami. Aaa no i płaskie tereny. Jednak Lubuskie to znacznie więcej. Nazywana jest – o czym nie wiedziałam wcześniej – krainą pięciuset jezior! , a największe z nich to Jezioro Sławskie, Łagowskie, czy Dąbie. Jeśli o wodzie mowa, to oczywiście Odra i Warta i liczne spływy kajakowe spokojnymi nurtami. Na zachód od Międzyrzecza podziwiać możemy walory Łagowskiego Parku Krajobrazowego, a w pobliżu Świerkocina Park Krajobrazowy Ujście Warty , a w nim Zoo Safari! Zapewne niesamowita frajda dla dzieci. Jeśli o dzieciach mowa, to myślę, że warto zaglądnąć do Parku Krasnala w Nowej Soli, gdzie znajduje się największy krasnal na świecie – Soluś smile Lubuskie to także winnice i winoroślą, m.in. Winne Wzgórze w Zielonej Górze.

I tradycyjne pytanie – co was urzekło w województwie lubuskim? Według mnie piękne, lecz niedoceniane tereny, które tylko czekają na odkrycie…

"Nie bój się, uwierz w siebie, masz już wszystko, poczuj więc, że przed tobą cała przyszłość, przecież wiesz"
"Trzeba przecież kochać coś, by żyć. Mieć gdzieś jakiś własny ląd choćby o te dziesięć godzin stąd"
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Województwo Lubuskie - najciekawsze miejsca turystyczne

Pałac w Żaganiu i ogromny park,  pałac w Wiechlicach.
Lubuskie  to ogromne lasy, jeziora  i 700-letni dąb Chrobry w Piotrowicach.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę miłego pobytu na forum.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Województwo Lubuskie - najciekawsze miejsca turystyczne

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016