Opowieści jednej litery - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Opowieści jednej litery

Strony 1 2 3 26 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 982 ]

Temat: Opowieści jednej litery

Zabawa polega na dopisywaniu przez kolejne osoby wyrazów zaczynających się na tę samą literę, na jaką zaczynał się wyraz poprzedni poprzedni. Dopisywane wyrazy mają tworzyć sensowne zdania.
Osoba, która uzna, że możliwości danej opowieści są już wyczerpane kończy swoim wyrazem i rozpoczyna nową opowieść wyrazem na inną literę.
Przykład: Mała Magda musiała myć moje miski.  Mogła mamrotać.

Dzisiaj

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Opowieści jednej litery

Kopiować całość, czy dopisywać tylko "swoje" wyrazy?

Dzisiaj

dobrze

Człowiek ma dwa życia... To drugie zaczyna się, gdy uświadomi sobie, że ma jedno.

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

3

Mystique71 napisał/a:

Kopiować całość, czy dopisywać tylko "swoje" wyrazy?

Będzie chyba bardziej przejrzyście jeśli będziemy kopiować. Teksty raczej nie powstaną długie smile

Dzisiaj dobrze domyłem

Reklama

4

dzisiaj dobrze domyłem dłuższy

Szukam odpowiedzi na kilka zasadniczych pytań.

5

Dzisiaj dobrze domyłem dłuższy drążek

Reklama

6

Dzisiaj dobrze domyłem dłuższy drążek daremnie

7

Dzisiaj dobrze domyłem dłuższy drążek daremnie dawniej

8 Ostatnio edytowany przez Babastacha (2016-07-25 05:27:18)

Dzisiaj dobrze domyłem dłuższy drążek daremnie dawniej drapany

Nie starzeje się ten,kto nie ma na to czasu smile

9

Dzisiaj dobrze domyłem dłuższy drążek daremnie dawniej drapany drutem.
(I mam pytanie - czy lepiej ograniczać się do jednego zdania, czy próbować pisać ciąg dalszy? Jak wolicie?)

10

Więcej zabawy z łamaniem głowy będzie jeśli zacznie sie tworzyć niesamowicie długie zdania, ale też złozone - ze znakami przestankowymi. I chyba dopiero widząc, że zdanie zatraca swój sens (o ile o sensie moze tu być mowa big_smile ) wypada je zakończyć i budować nowe - ale może też od tej samej litery (teraz "d")?  Samozwańczo (bo nie czekając na Wasze opinie) kontynuję:

Dzisiaj dobrze domyłem dłuższy drążek daremnie dawniej drapany drutem. Dotychczasowa

smile

11

smile

Dzisiaj dobrze domyłem dłuższy drążek daremnie dawniej drapany drutem. Dotychczasowa działalność

12

Dzisiaj dobrze domyłem dłuższy drążek daremnie dawniej drapany drutem. Dotychczasowa działalność drugorzędnej

13

Dzisiaj dobrze domyłem dłuższy drążek daremnie dawniej drapany drutem. Dotychczasowa działalność drugorzędnej drapaczki

Najbardziej zdezorientowny jeste? wtedy gdy próbujesz przekona? swoje serce i dusz? do czego?, o czym twój rozum wie ?e jest k?amstwem.

Dzisiaj dobrze domyłem dłuższy drążek daremnie dawniej drapany drutem.Dotychczasowa działalność drugorzędnej drapaczki drewnianej

Jedyne co w życiu musisz to umrzeć
Reszta zależy od Ciebie.

15

Dzisiaj dobrze domyłem dłuższy drążek daremnie dawniej drapany drutem. Dotychczasowa działalność drugorzędnej drapaczki drewnianej dowiodła

Dzisiaj dobrze domyłem dłuższy drążek daremnie dawniej drapany drutem,Dotychczasowa działalność drugorzędnej drapaczki drewnianej dowiodła domownikom

Reszta zależy od Ciebie.

17

Dzisiaj dobrze domyłem dłuższy drążek daremnie dawniej drapany drutem,Dotychczasowa działalność drugorzędnej drapaczki drewnianej dowiodła domownikom dalece

Człowiek ma dwa życia... To drugie zaczyna się, gdy uświadomi sobie, że ma jedno.

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

18

Dzisiaj dobrze domyłem dłuższy drążek daremnie dawniej drapany drutem,Dotychczasowa działalność drugorzędnej drapaczki drewnianej dowiodła domownikom, dalece
degradując

19

Dzisiaj dobrze domyłem dłuższy drążek daremnie dawniej drapany drutem,Dotychczasowa działalność drugorzędnej drapaczki drewnianej dowiodła domownikom, dalece degradując daremne

20

Dzisiaj dobrze domyłem dłuższy drążek daremnie dawniej drapany drutem,Dotychczasowa działalność drugorzędnej drapaczki drewnianej dowiodła domownikom, dalece degradując daremne domysły

Najbardziej zdezorientowny jeste? wtedy gdy próbujesz przekona? swoje serce i dusz? do czego?, o czym twój rozum wie ?e jest k?amstwem.

21

Dzisiaj dobrze domyłem dłuższy drążek daremnie dawniej drapany drutem,Dotychczasowa działalność drugorzędnej drapaczki drewnianej dowiodła domownikom, dalece degradując daremne domysły drzemijące

Kto wsiądzie do pociągu przeznaczonego na rozbicie ?  Ja tak zrobiłam.

Dzisiaj dobrze domyłem dłuższy drążek daremnie dawniej drapany drutem.Dotychczasowa działalność drugorzędnej drapaczki drewnianej dowiodła domownikom,dalece degradując daremne domysły drzemiące dosłownie

Reszta zależy od Ciebie.

23

Dzisiaj dobrze domyłem dłuższy drążek daremnie dawniej drapany drutem.Dotychczasowa działalność drugorzędnej drapaczki drewnianej dowiodła domownikom,dalece degradując daremne domysły drzemiące dosłownie dwojako,

24

Dzisiaj dobrze domyłem dłuższy drążek daremnie dawniej drapany drutem.Dotychczasowa działalność drugorzędnej drapaczki drewnianej dowiodła domownikom,dalece degradując daremne domysły drzemiące dosłownie dwojako,dopiero

Dzisiaj dobrze domyłem dłuższy drążek daremnie dawniej drapany drutem.Dotychczasowa działalność drugorzędnej drapaczki drewnianej dowiodła domownikom,dalece degradując daremne domysły drzemiące dosłownie dwojako,dopiero dziadziuś

Reszta zależy od Ciebie.

26 Ostatnio edytowany przez Mystique71 (2016-07-27 15:26:35)

Dotychczasowa działalność drugorzędnej drapaczki drewnianej dowiodła domownikom,dalece degradując daremne domysły drzemiące dosłownie dwojako,dopiero dziadziuś dosiadając

Dotychczasowa działalność drugorzędnej drapaczki drewnianej dowiodła domownikom,dalece degradując daremne domysły drzemiące dosłownie dwojako,dopiero dziadziuś dosiadłszy dostojnie

Reszta zależy od Ciebie.

28

Dotychczasowa działalność drugorzędnej drapaczki drewnianej dowiodła domownikom,dalece degradując daremne domysły drzemiące dosłownie dwojako,dopiero dziadziuś dosiadłszy dostojnie dostrzegł

29

Dotychczasowa działalność drugorzędnej drapaczki drewnianej dowiodła domownikom,dalece degradując daremne domysły drzemiące dosłownie dwojako,dopiero dziadziuś dosiadłszy dostojnie dostrzegł
dalekowzrocznie

Nic tu nie ma ;P

30

dalekowzrocznie doskonałość

Dotychczasowa działalność drugorzędnej drapaczki drewnianej dowiodła domownikom,dalece degradując daremne domysły drzemiące dosłownie dwojako,dopiero dziadziuś dosiadłszy dostojnie dostrzegł dalekowzrocznie doskonałość delikatnej

Reszta zależy od Ciebie.

32

Dotychczasowa działalność drugorzędnej drapaczki drewnianej dowiodła domownikom,dalece degradując daremne domysły drzemiące dosłownie dwojako,dopiero dziadziuś dosiadłszy dostojnie dostrzegł dalekowzrocznie doskonałość delikatnej drobnej

(ech, samo na myśl przychodzi, wybaczcie)

33

Dotychczasowa działalność drugorzędnej drapaczki drewnianej dowiodła domownikom,dalece degradując daremne domysły drzemiące dosłownie dwojako,dopiero dziadziuś dosiadłszy dostojnie dostrzegł dalekowzrocznie doskonałość delikatnej drobnej dziewczyny

34

Dotychczasowa działalność drugorzędnej drapaczki drewnianej dowiodła domownikom,dalece degradując daremne domysły drzemiące dosłownie dwojako,dopiero dziadziuś dosiadłszy dostojnie dostrzegł dalekowzrocznie doskonałość delikatnej drobnej dziewczyny domywającej

35

Dotychczasowa działalność drugorzędnej drapaczki drewnianej dowiodła domownikom,dalece degradując daremne domysły drzemiące dosłownie dwojako,dopiero dziadziuś dosiadłszy dostojnie dostrzegł dalekowzrocznie doskonałość delikatnej drobnej dziewczyny domywającej dawno

36

Dotychczasowa działalność drugorzędnej drapaczki drewnianej dowiodła domownikom,dalece degradując daremne domysły drzemiące dosłownie dwojako,dopiero dziadziuś dosiadłszy dostojnie dostrzegł dalekowzrocznie doskonałość delikatnej drobnej dziewczyny domywającej dawno dobyty

37

Dotychczasowa działalność drugorzędnej drapaczki drewnianej dowiodła domownikom,dalece degradując daremne domysły drzemiące dosłownie dwojako,dopiero dziadziuś dosiadłszy dostojnie dostrzegł dalekowzrocznie doskonałość delikatnej drobnej dziewczyny domywającej dawno dobyty delikatny

38

Dotychczasowa działalność drugorzędnej drapaczki drewnianej dowiodła domownikom,dalece degradując daremne domysły drzemiące dosłownie dwojako,dopiero dziadziuś dosiadłszy dostojnie dostrzegł dalekowzrocznie doskonałość delikatnej drobnej dziewczyny domywającej dawno dobyty delikatny dzwoneczek

Posty [ 1 do 38 z 982 ]

Strony 1 2 3 26 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Opowieści jednej litery

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016