facet mnie chyba olewa? co o tym sadzicie?? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2010-01-23 19:52:49

radosnykwiatuszekk2
Niewinne początki

facet mnie chyba olewa? co o tym sadzicie??

Od jakiegos czasu gadam z facetem przez gg ktorego poznalam przez internet. na poczatku bylam dla niego niedospepna, podchodzilam z dystansem, to go chyba krecilo bo codziennie byl na gg i rozmawialismy do pozna nawet do 23, sam mowil ze cieszy sie ze moze mi mowic dobranoc przed snem robil plany na przyszlosc zwiazane ze wspolnymi wakacjami. w koncu sie spotkalismy, bylo cudownie, zauroczylam sie i on chyba poczul ze on mi sie podoba, sam nie zaprzeczal ze ja rowniez mu sie podobam, pocalowalismy sie wtedy, ja chyba za duzo sobie wyobrazilam. po spotkaniu nadal gadalismy przez gg, pisal do mnie, teraz zauwazylam ze coraz rzadziej go spotykam tam, przedtem pisalismy codziennie a teraz potrafi sie 3-4 dni sie do mnie nie odzywac, a potem przepraszac ze nic nie pisal, czuje sie olewana,
nie wiem co sie stalo, nie wiem co robic, jak myslicie czy jemu odwidziala sie ta znajomosc????
czy moze poczul sie zbyt pewnie i juz jemu nie zalezy?
Dodam tylko ze jak sie do mnie nie odzywa to ja tez milcze i sie mu nie narzucam.
Jak najlepiej postepowac w takiej sytuacji aby facet zaczal dzialac i starac sie??

Ostatnio edytowany przez radosnykwiatuszekk2 (2010-01-23 19:56:07)

#2 2010-01-23 20:46:55

polska
Zaglądam tu coraz częściej

Re: facet mnie chyba olewa? co o tym sadzicie??

mam ten sam problem powiem ci szczerze olej go

#3 2010-01-23 20:57:21

Delicious
Moderator

A ile macie lat?

Regulamin forum - przeczytaj! <klik>
Jeśli masz pytania dotyczące forum,  skontaktuj się ze mną

#4 2010-01-23 21:16:20

radosnykwiatuszekk2
Niewinne początki

ja mam 20 lat a on 24 lata, no wlasnie teraz go olewam, nie pisze.

#5 2010-01-23 21:32:51

apoteoza
Moderator

no najlepiej jest napisac "olej go"  a może zwyczajnie miał powody dla których nie miał czasu pisać z RadosnymKwiatuszkiem. Trochę wyrozumiałości, to że ktoś nie ma czasu pisac na gg nie oznacza lekceważenie!
Jak masz wątpliwości to go o to zapytaj.

=>REGULAMIN FORUM<= =>INSTRUKCJA FORUM<= =>WYGLĄD KOMENTARZA<=
Jeśli masz pytania dotyczące forum netkobiety,  skontaktuj się ze mną
apoteoza@netkobiety.pl

#6 2010-01-23 21:42:09

gothka
100% Netkobieta

Najlepiej wyjaśnijcie to sobie... Może oboje czekacie aż ta druga strona zrobi drugi krok?

Może po prostu mu się odwidziało- olej go. A może czegoś się boi? Porozmawiaj z nim...

Czasem nie warto udawać niedostępnej i odezwać się pierwsza. Chociażby po to, by wiedzieć, na czym się stoi.

Jeśli chodzi o kobiety, większość mężczyzn żałuje, że nie urodziło się kotami.

#7 2010-01-23 21:44:23

radosnykwiatuszekk2
Niewinne początki

dobrze napisze, zobacze czy mi odpisze. macie racje on tez moze czekac az ja napisze

#8 2010-01-23 21:51:18

saffari
Przyjaciółka Forum

Ja rowniez mam ten sam problem, tylko w moim przypadku chlopak twierdzi ze mu zalezy na mnie...
Czasem jest tak, ze facet czeka az dziewczyna sama sie do niego odezwie, czasem moze nie miec czasu, bo moze byc czyms zajety, lub miec zly dzien i nie miec ochoty na rozmowe z nikim.. Nic nie zaszkodzi jesli pierwsza sie do niego odezwiesz, (oby tylko nie robic z siebie natreta). Zycze powodzenia :-)

Relationships are like addiction. Cut it off clean and fast. If you ever find yourself tempted to go back, run away and don't look back!

#9 2010-01-23 23:39:56

radosnykwiatuszekk2
Niewinne początki

dziewczyny przelamalam sie i napisalam mu smsa, do tej pory nie odpisal, nie wiem czy on robi to specjalnie, bo jak raz wyslalam mu smsa o tresci dobranoc to mi nic nie odpisal, tylko jkak nie widzial mojej reakcji przez  3 dni nie pisze to sam sie odezwal , nie wiem co o tym myslec, czy mam sobie darowac?sad sad

#10 2010-01-24 01:24:14

saffari
Przyjaciółka Forum

Czytam Twoj post i od razu wydaje mi sie, jakbym ja go napisala :-) Ile razy ja tak czekalam z telefonem przy lozku, albo dlugie wyczekiwania na gg. Jednak oprocz tego, ze sie zadreczalam, zadnych kozysci z tego nie bylo. Radzilabym Ci starac sie nie angazowac bardzo w ta znajomosc, i miec dystans. Podejdz do tej znajomosci na luzie, i nie zadreczaj sie. Nie wyczekuj az odpisze, tylko sie czyms zajimij. A powodow dlaczego sie nie odzywa moze byc tysiace... Nie zamartwiaj sie na zapas, ale tez nie rob sobie nadzieji, aby sie potem nie rozczarowac. Ty zrobilas kolejny krok- napisalas do niego, i nie pisz wiecej, tylko poczekaj, az Ci odpisze.

Relationships are like addiction. Cut it off clean and fast. If you ever find yourself tempted to go back, run away and don't look back!

#11 2010-01-24 02:28:38

Cytrynowa
Do zakochania jeden krok

Jak większość dziewczyn myślę, że nie powinnaś go tak od razu skreślać bo może na prawdę nie ma czasu ale i nie angażuj się uczuciowo. Jest to jest nie ma to nie ma. Wiem, że może to nie jest takie łatwe ale spróbuj bo po co się zaangażować a później cierpieć. Niech on się trochę postara. Skoro nie odpisuje na sms'y to jak będziesz z nim pisać na gg  to wtedy spróbuj wyjaśnić z nim tą sytuacje smile

#12 2010-01-25 11:28:46

ewzaj80
Dobry Duszek Forum

Na tym etapie znajomosci mysle,ze nie ma co sobie wyjasniac . Przewaznie to facet jest zdobywca taka juz ich natura , wiec  jak to my tylko bedziemy wysylac  jakies sygnaly pisac i czekac az odpisze to facet sie do tego przyzwyczai i pomysli a co tam niech czeka jak widac latwo ja zdobyc .Ja bym go wziela poprostu na dystans odezwalas sie i ok nie odpisal wiec teraz jak odpisze niech on sobie poczeka i poczuje sie jak ta druga strona .
  Wiec nic juz nie pisz niech on sie teraz odezwie i tez czeka az sie sam zacznie zastanawiac co jest grane. U mnie to podzialalo.
Zycze powodzenia smile

#13 2010-01-25 17:36:48

radosnykwiatuszekk2
Niewinne początki

wiec dziewczyny tak, zrobilam jak kazalyscie, nie pisalam nic do niego, odezwal sie do mnie wczoraj po obiedzie, i napisal mi , ze zastanawial sie dlaczego mnie nie ma osttanio na gg:(sad i wyslal mi smutna minke, spytal sie co u mnie, odpisalam mu ze dzisiaj bede na gg i jak co to dam muz znac, weszlam - patrze jest niedostepny ale chcialam byc w porzadku i wyslalam mu emotke, po 2 sekundach mi od razu odpisal, fajnie sie nam rozmawialo, dzisiaj weszlam na gg i jak narazie jest cisza- dzis juz nic do niego nie pisalam. nie wiem jak powinnam z nim postepowac, myslicie ze on myslal ze juz mi nie zalezy na znajomosci skoro nie bylo mnie na gadulcu?? bylam wtedy ale na statusie niewidocznym i myslalam ze cos napisze a dzis zrobilam sie dostepna i tez jest cisza, juz naprawde nie wiem jak znim postepowac.

#14 2010-01-25 17:56:26

ewzaj80
Dobry Duszek Forum

Kwiatuszku

Zdystansuj sie , jest na GG to jest nie ma go to moze byc nie moze smile Albo umawiajcie sie na przyblizona godzine na pogaduchy . Staraj sie zyc na codzien swoim zyciem a nie wyczekiwaniem na niego . Postepuj z nim tak jak napisalam Ci w poprzednim poscie niech czuje ,ze jestes ,ale tak wiesz nie do konca na wyciagniecie reki. Mysle,ze duzo powinnas wywnioskowac z Waszych rozmow jak on Cie traktuje czy jak kumpele do pogadania od czasu do czasu czy cosik wiecej wink

#15 2010-01-25 19:10:53

radosnykwiatuszekk2
Niewinne początki

no wlasnie wyczulam ze mu sie podobam, nawet na naszek pierwszej randce zaczepial mnie w kinie, potem sie pocalowalismy,no i powiedzial mi ze sie mu podobam. na poczatku podchodzilam do tego s dystansem i on naperawde wykazywal duza inicjatywe, smucil sie jak mnie nie bylo na gadu gadu, i chcial mnie zaprosic na kolejna randke ale chyba sobie odpuscil bo mnie na gg nie bylo, ale ja tego nie rozmiem, w koncu ma do mnie telefon, a ja myslalam ze skoro milczy aby uzgodnic godzine i termin randki to mu nie zalezy i milczalam ale nie wytrzymalam i  napisalam, no to odpisal mi : ze ostatnio mnie na gg nie bylo:( wiec nie wiem czy on mysli powaznie o mnie, boi sie odrzucenia????

Ostatnio edytowany przez radosnykwiatuszekk2 (2010-01-25 19:11:56)

#16 2010-01-25 19:45:15

A.C.Junior
Netchłopak

Skoro facet nie pisze od kilku dni, a poza tym pisze coraz rzadziej, to oznacza, że mu przestaje zależeć. Może się nie odzywać 2,3 dni. OK. Lecz jeśli to się powtarza, oznacza, że być może ma kogoś.
Pozdrawiam

#17 2010-01-26 18:23:27

Kasi@
Niewinne początki

wydaje mnie się, ze koleś nie traktuje cie poważnie, ja bym dała sobie spokój.

bezzdrapki.pl - najszybsze doładowania w sieci !

#18 2010-01-28 11:34:39

aniołek_22
Dobry Duszek Forum

facet kręci  i tyle.. może traktowac Cie jako cos przejsciowego.. wiec narazie nie odzywaj sie.. nawet jak on napisze.. poczekaj az zadzwoni.. jesli mu zalezy to bedzie probowalam zlaapac kontakt, a jesli nie to zastanow sie czy chcesz byc z kims kto nie walczy o Ciebie..

Ostatnie tematy :

Stopka forum