Środek na poprawę wzwodu - Wasza opinia - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2010-01-22 12:43:09

paul26
Niewinne początki

Środek na poprawę wzwodu - Wasza opinia

Witam Drogie Panie,
powiedźcie proszę jaki macie stosunek do mężczyzny, który wspomaga swoje libido?
Moja sytuacja jest nastepująca - czuję, że przydałoby mi się wsparcie w postaci środka polepszającego sprawność seksualną. Czytałem o tym trochę w internecie i znalazłem informacje o tego typu preparatach, mam już upatrzony ziołowy, bezpieczny środek o długofalowym działaniu, który trzeba jednak regularnie stosować. Nie wiem za bardzo jak powiedzieć o tym mojej kobiecie i jak ona zareaguje na tą wiadomość. A zależy mi na niej i nie chcę przed nią niczego ukrywać, a boję się że pomyśli sobie, że jest dla mnie nieatrakcyjna (a tak absolutnie nie jest). Poradźcie coś prosze, może mężczyzna którejś z Was wspomaga się jakims środkiem i możecie coś napisać z własnych doświadczeń? Będę bardzo wdzięczny.

#2 2010-01-22 17:52:57

zui
Słodka Czarodziejka

Re: Środek na poprawę wzwodu - Wasza opinia

Cześć,

Wiesz, moim zdaniem, powinieneś najpierw porozmawiać ze swoją dziewczyną o tym. Zacznij temat w jakiejś luźnej sytuacji. Powiedz, czego oczekujesz po tych tabletkach. Jeśli jest rozumną istotą, to NIE przyjdzie jej  nawet do głowy twierdzenie, że nie jest dla Ciebie wystarczająco atrakcyjna. Wręcz przeciwnie. Wiadomo, że mężczyźni wytrzymują krócej w tak podniosłych chwilach i może to być tylko informacja dla niej, iż Ty chcesz aby wasze stosunki dobywały się dłużej.

Porozmawiaj z nią na luzie. I przede wszystkim NIE zaczynaj od: "Kochanie, tylko nie chcę abyś źle odebrała to, co powiem, bo jesteś dla mnie najbardziej atrakcyjna ze wszystkich na świecie, ale...". Poradzisz sobie, a jeśli jest rozumną osobą to zrozumie każdą sytuację.

Ja bym w takiej sytuacji pomyślała bym sobie: jej, a może warto go jakoś dowartościować? Może nie potrafi sobie poradzić z tym, że nie jest aż tak długo sprawny?

Także uszy do góry smile

Mój Mężczyzna oczywiście nie stosuje żadnych "ulepszaczy". Wystarczy, że chwilę poczekam i wszystko wraca do normy wink A gdyby chciał coś zażywać, to wątpię abym się na to zgodziła, ze względów zdrowotnych itd.

Pozdrawiam!

Ostatnio edytowany przez zui (2010-01-22 17:55:47)

Otwórz oczy, rozejrzyj się... i powiedz: co widzisz?

#3 2010-01-23 01:02:10

A.C.Junior
Netchłopak

Zastosuj Kamakra, jest w żelu. Działa szybko i skutecznie. Szczerze polecam.

#4 2010-01-25 13:30:31

paul26
Niewinne początki

zui napisał:

Cześć,

Wiesz, moim zdaniem, powinieneś najpierw porozmawiać ze swoją dziewczyną o tym. Zacznij temat w jakiejś luźnej sytuacji. Powiedz, czego oczekujesz po tych tabletkach. Jeśli jest rozumną istotą, to NIE przyjdzie jej  nawet do głowy twierdzenie, że nie jest dla Ciebie wystarczająco atrakcyjna. Wręcz przeciwnie. Wiadomo, że mężczyźni wytrzymują krócej w tak podniosłych chwilach i może to być tylko informacja dla niej, iż Ty chcesz aby wasze stosunki dobywały się dłużej.

Porozmawiaj z nią na luzie. I przede wszystkim NIE zaczynaj od: "Kochanie, tylko nie chcę abyś źle odebrała to, co powiem, bo jesteś dla mnie najbardziej atrakcyjna ze wszystkich na świecie, ale...". Poradzisz sobie, a jeśli jest rozumną osobą to zrozumie każdą sytuację.

Ja bym w takiej sytuacji pomyślała bym sobie: jej, a może warto go jakoś dowartościować? Może nie potrafi sobie poradzić z tym, że nie jest aż tak długo sprawny?

Także uszy do góry smile

Mój Mężczyzna oczywiście nie stosuje żadnych "ulepszaczy". Wystarczy, że chwilę poczekam i wszystko wraca do normy wink A gdyby chciał coś zażywać, to wątpię abym się na to zgodziła, ze względów zdrowotnych itd.

Pozdrawiam!

Dzięki za podpowiedź. Moja kobieta jest raczej wyrozumiałą osobą, więc mam nadzieję, że będzie tak jak mówisz smile Porozmawiam z nią o tym na spokojnie i zobaczymy.
Przybliżę trochę problem - podczas sytuacji intymnych  zdarza mi się (nie zawsze, ale się zdarza), że po prostu za nic w świecie nie mogę się podniecić. Bywa to dość krepujące, mam swiadomość że kobieta zdaje sobie z tego sprawę, ale również krepuje się aby o tym rozmawiać hmm

A.C.Junior napisał:

Zastosuj Kamakra, jest w żelu. Działa szybko i skutecznie. Szczerze polecam.

Bardziej myślałem o czymś w tabletkach na wzmocnienie organizmu, np. o Penigrze. Słyszałaś coś o tym?

#5 2010-01-25 14:42:29

Anemonne
Moderator

paul26, ile masz lat? Bo to, myślę, jest kluczową sprawą w tej sytuacji.

#6 2010-01-25 15:21:39

zui
Słodka Czarodziejka

Właśnie. Wiek też jest bardzo ważny. Wręcz najważniejszy.

A może za bardzo się stresujesz?

Otwórz oczy, rozejrzyj się... i powiedz: co widzisz?

#7 2010-01-26 12:27:31

paul26
Niewinne początki

Anemonne napisał:

paul26, ile masz lat? Bo to, myślę, jest kluczową sprawą w tej sytuacji.

36 lat, wyraźne oznaki łysienia i lekką nadwagę hmm Czy jest to kwestia psychiki? - może w pewnym stopniu tak, ale wydaje mi się, że ogólne przemęczenie i osłabienie organizmu to główny powód...
Dzisiaj mam poważny zamiar porozmawiać z kobietą. Trzymajcie więc proszę kciuki za mnie big_smile

Stopka forum