Problem z wyborem fotografa na ślub. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Problem z wyborem fotografa na ślub.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1

Temat: Problem z wyborem fotografa na ślub.

Witajcie!!!

Jestem Helka. Mieszkam w Poznaniu. Razem z moim narzeczonym - Irkiem bierzemy ślub 19.06 tego roku.

Mam spory problem z wyborem fotografa. Moi znajomi polecili mi Adriana Wykrota - był na dwóch weselach moich znajomych i zdjęcia bardzo mi się podobały. Niestety, Pan Adrian termin ma już dawno zajęty i utknęliśmy z narzeczonym w martwym punkcie.

Powiem może co mi się podoba w zdjęciach Pana Adriana i czego oczekuję od fotografa:

- podejścia reporterskiego - nie lubię pozowanych kadrów - stresuję się wtedy

- ciekawego pleneru

- miłego kontaktu z klientem

- terminowości

Wiem, że nie dostanę takich samych zdjęć jak robi Pan Adrian, ale może chociaż możecie polecić kogoś o podobnym stylu? Najlepiej z Poznaniu lub okolic.

Cena nie gra roli - zdjęcia są dla nas bardzo ważne.

Będę bardzo wdzięczna za wszelkie podpowiedz.

Pozdrawiam Was.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Problem z wyborem fotografa na ślub.

Niestety, nie wiem jak jest w Poznaniu. Mam informacje jedynie na temat krakowskich fotografów wink

3 Ostatnio edytowany przez Agatka (2010-04-30 08:34:13)

Odp: Problem z wyborem fotografa na ślub.

Polecam tego Pana - strona internetowaDobre fotki, fajny człowiek i atrakcyjne ceny ;-)

4

Odp: Problem z wyborem fotografa na ślub.

Ja podobnie robiłam w przypadku swojego wesela. Chciałam coś nieszablonowego i takiego czego nie ma nikt a nie takie zdjęcia i wideo jak wszyscy. Znalazłam firmę na allegro w sumie  i zadziwiła mnie ich oferta że mają tak tanio ale przeglądając ich dorobek stwierdziłam że warto. Wideo wyszło super jak i zdjęcia. Dlatego z pełną odpowiedzialnością mogę Wam drogie forumowiczki polecić tą firmę.

5

Odp: Problem z wyborem fotografa na ślub.

Chetnie bym pomogła ale jestem z okoli olsztyna. a napewo bym pomogla bo wychodzilam za mąż w tamtym roku

6 Ostatnio edytowany przez noelle (2010-06-30 13:42:43)

Odp: Problem z wyborem fotografa na ślub.

Spróbuj wysłać takie zapytanie ze strony spam Mają tam dużą bazę fotografów. Wrzuć to jako zlecenie - będziesz mogła przejrzeć i porównać oferty, które same do Ciebie przyjdą od fotografów z Poznania. Myślę, że warto spróbować, ja często sama wysyłam zlecenia lub zapytania jak czegoś potrzebuję smile

7

Odp: Problem z wyborem fotografa na ślub.

A ja polecam siebie smile ale jest już za późno chyba wink mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończyło i młode małeżństwo kwitnie i rodzi coraz t nowe piękne kwiaty miłości. Pozdrawiam serdecznie.

8

Odp: Problem z wyborem fotografa na ślub.

Ja polecam Hektora Weriosa  robi naprawdę fajne zdjęcia ślubne czy zdjęcia plenerowe. Z tego co wiem to robił zdjęcia jakiemuś zawodnikowi z MMA czy jakoś tak. Wejdź na  studiopara. com tam możesz się z nim skontaktować. To naprawdę dobry fotograf smile

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Problem z wyborem fotografa na ślub.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024