Pomóż mi uratować Czapiego! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » Pomóż mi uratować Czapiego!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1 Ostatnio edytowany przez MartynaWalczak (2016-07-05 20:06:11)

Temat: Pomóż mi uratować Czapiego!

Witam kochani,pomóżcie proszę uratować mojego pieska Czapiego!Wszystkiego dowiecie się z bloga którego założyłam gdy fundacja odmówiła mi pomocy tłumacząc się że aktualnie mają już za dużo zgłoszeń.Kazda pomoc jest na wage złota,pozdrawiam i z góry dziękuje.Martyna Walczak

Link do bloga: uratujczapiego.blogspot. com

Reklama
Zobacz podobne tematy :
Odp: Pomóż mi uratować Czapiego!

Czy dalej jest potrzebna pomoc?

"Liczy się nie to, kim ktoś się urodził, ale kim wybrał, by być."

3

Mysle ze to naciagactwo. Potrzebna krew a wlascicielka prosi o pieniadze?

.
Reklama

4

femte napisał/a:

Mysle ze to naciagactwo. Potrzebna krew a wlaścicielka prosi o pieniadze?

Właściwie jest to możliwe, bo kliniki przeprowadzają transfuzje odpłatnie i pewnie kosztuje to sporo.
Inna rzecz, że nie ma informacji, na co pies jest chory, gdzie jest leczony. Fundacje (przynajmniej te które znam i wspieram) robiąc zbiórki publikują potem faktury z lecznicy, więc jak ktoś prosi o pieniądze i chce być rzetelny powinien też zeskanować rachunki od weta i poinformować jakie już leczenie podjęto, jaka diagnoza. Z boku powinny być nazwiska wszystkich darczyńców, a nie ten kto najwięcej wpłacił - żeby jak ktoś wpłaci i jego nazwisko się nie pojawi wiadomo było, że organizatorka akcji zaniża wartość darowizn.
Poza tym nie wiem gdzie dziewczyna mieszka i do kogo się zwracała, ale fundacji jest multum i moim zdaniem jakaś fundacja by jej pomogła gdyby rzeczywiście miała chorego psa - przeprowadziłaby zbiórkę celową akurat na niego, a nie wykładała pieniądze z własnych (zwykle szczupłych) środków.
Nie posądzam tu od razu o oszustwo, bo może dziewczyna nie ogarnia tematu i nie wie jak to zrobić, ale rzeczywiście jest to mocno podejrzane. Zdjęcie jakiegoś psa każdy może sobie upublicznić i założyć stronę ze zbiórką, gdzie przy numerze konta nie podaje nawet swojego nazwiska, czyli jego tożsamość jest nie do sprawdzenia.

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej".
Albert Einstein

5

Nalezy bardzo ostroznie traktowac platne transfuzje. Krew musi byc pobrana od zdrowego zwierzecia, wiec czesto wyciaga sie "do sucha" krew z psow schroniskowych. Czyli ratujesz swego, zabijasz inne.
Sisotra lek, wet ma 3 greyhoundy ktore sa dawcami uniwersalnymi. To spore psy, wielkosci dobermana, wiec pewnie by sie zgodzila w krytycznej sytuacji poratowac jakiegos psa, a koszty transfuzji sa niewielkie. U psow problemem jest tylko dawca, i jak pisalam krew pozyskiwana jest w rozne sposoby, ale nie spotkalam sie z tym zeby ktos placil wlascicelom za pobranie.
Jak ktos zada duzej kasy to raczej ma krew od psow skazanych na eutanazje.

.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » Pomóż mi uratować Czapiego!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016