Zainteresowania netKobiet. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Zainteresowania netKobiet.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

1

Temat: Zainteresowania netKobiet.

Zdradźcie mi drogie panie, czego dotyczą Wasze pasje. Czym interesujecie się w czasie wolnym a może zainteresowanie powiązaliście z zawodem i spełniacie się w dwójnasób. Zamiłowania banalne i niebanalne ale Wasze. Jeżeli sport, książka, film, muzyka to proszę również o sprecyzowanie. Czekam na odpowiedzi z niecierpliwością :-)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zainteresowania netKobiet.

Od dłuższego czasu jest to zamiłowanie do rysowania, chociaż w tym momencie ustępuje miejsca grafice i modelowaniu 3D, któremu potrafię poświęcić masę godzin. Ze sportu pierwszeństwo ma pływanie ale tylko rekreacyjnie. A wisienką na torcie będą drifty i kiełkująca ochota na dopieszczanie własnego auta wszelakimi tuningami.

3

Odp: Zainteresowania netKobiet.

U mnie nie jest to nic oryginalnego, ale napiszę. Bardzo lubię czytać książki, najbardziej thrillery, horrory, dramaty, psychologiczne, podobnie z filmami, ale i komedie czasem obejrzę, nie wykluczam tych gatunków. Zamierzam też czytać jakieś ciekawe książki historyczne, bo na pewno można się wiele z nich dowiedzieć. Ze sportu lubię jeździć na łyżwach w zimie, ale dawno nie jeździłam, muszę pojeździć jak będzie zima. Lubię też jeździć na rowerze. Lubię przyrodę i relaks. Lubię ogólnie dowiadywać się nowe rzeczy, kupuję czasopisma popularnonaukowe np "Świat wiedzy" i podobne, bo w przystępny sposób można dowiedzieć się czegoś nowego. Bardzo lubię chodzić na ciekawe wydarzenia, na wystawy, do muzeum, kina. Moim też wielkim zainteresowaniem jest oglądanie "Wspaniałego stulecia" i potem dowiadywałam się trochę o tamtych czasach, przeczytałam trochę jednej książki o tym i mam zamiar też kolejne. Fascynujące jak żyli w haremach i te piękne stroje wink Na wyjazdach lubię zwiedzać np zamki, muzea, ciekawe miejsca, choć ogólnie być też i relaksować się a wokół przyroda też. Zwykle przed wyjazdami drukuje coś o tym miejscu lub piszę w zeszycie. W pewnym sensie to też hobby wink

4

Odp: Zainteresowania netKobiet.

Moją pasją jest śmiech i uprawiam go na wiele sposobów big_smile big_smile big_smile

Odp: Zainteresowania netKobiet.

Lubię zwiedzać - aczkolwiek nie mam ostatnio wiele możliwości. Lubię się dowiedzieć różnych rzeczy o miejscu, które mam zaplanowane do zwiedzania, wcześniej - potem sprawdzam, czy się zgadza big_smile
Dowiaduję się, zbierając pocztówki z całego świata. Taka tam, nieszkodliwa, ale droga pasja, bo u nas znaczki ciągle w górę, a to trzeba się wymieniać big_smile
Książki, filmy - ok. Ale nie mam ulubionych, czytam wszystko. I filmy znacznie rzadziej.

6

Odp: Zainteresowania netKobiet.

Jeździectwo, sztuki walki, strzelectwo (zwłaszcza karabiny wyborowe), rekonstrukcja historyczna i wszystko co z nią związane. Wszelkie wyprawy w góry, pod namiot, do lasu - koniecznie bez wygód, na dziko. Poza tym książki (głównie fantasy i sf), pisanie, malowanie. Sport w wielu formach - rower, bieganie, łyżwy, pływanie

7

Odp: Zainteresowania netKobiet.

Moim największym hobby jest nauka języków. Do tego m.in. teatr (szczególnie francuski), joga, pole dance, agility, od niedawna latte art i malowanie na jedwabiu + jakieś zainteresowania ściśle powiązane z pracą.

8

Odp: Zainteresowania netKobiet.

Moje nietypowe ze względu na płeć, ale uwielbiam wędkować. Mogę siedzieć godzinami nad wodą i patrzeć na spławik, niezależnie czy bierze ryba czy nie bierze. Z wędką w dłoni się relaksuję, pozytywnie nastrajam, regeneruję.

9

Odp: Zainteresowania netKobiet.

U mnie jest to rysowanie. A od kiedy wróciłam do rysowania wlasciwie nie mam czasu na nic innego ( no moze poza nauka jezyka). Nawet ksiazki zadnej nie przeczytałam od prawie roku.
Tak że moje hobby to zaborcza kochanka tongue

10

Odp: Zainteresowania netKobiet.

Jestem wielka milosniczka kryminalistyki i moim hobby jest szczególnie zarówno czytanie książek jak i oglądanie programów dokumentalnych na temat przypadkow z uzyciem trucizn. Toksykologia zawsze mnie jarala big_smile

Poza tym interesuje się polityka, psychologia i historia XX wojny swiatowej (chyba konik po tacie smile ). No i oczywiście uprawiam sport (glownie silka), jak i zaskakująco, gram jazz na pianinie.

11 Ostatnio edytowany przez Marajka (2016-07-08 22:20:53)

Odp: Zainteresowania netKobiet.

Gram na bebnach afrykanskich i tancze, lub dokladniej tanczylam do niedawna tance afrykanskie i afroamerykanskie (samba), wczesnie gralam tez w grupie sambe, zanim przerzucilam sie na tradycyjne afrykanskie rytmy. Grupa taneczna sie rozsypala niestety, teraz tylko gram.

12

Odp: Zainteresowania netKobiet.

Książki, siłownia i obecnie nauka jazdy na rolkach smile

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Zainteresowania netKobiet.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024