Po stosunku wszystko ze mnie wypływa-czy dlatego nie mogę zajść ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Po stosunku wszystko ze mnie wypływa-czy dlatego nie mogę zajść ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Po stosunku wszystko ze mnie wypływa-czy dlatego nie mogę zajść ?

Nie wiem czy dobrze skierowałam mojego posta..
Ale bardzo prosze o pomoc..

Otóż staramy sie z mężem o dziecko.. już 3 miesiąc. Na razie nic na to nie wskazuje żebym była w ciązy. Kochamy się dość często.

Zawsze po stosunku.. jakąś małą chwile.. jak by to powiedzieć.. wszystko ze mnie wypływa.. Czy to może być powód że do tej pory nie zaszłam w ciąże? Czy tak fizjologicznie ma być?... pomóżcie..

Nie trać wiary w marzenia, tylko dąż do ich spełnienia !!!
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Po stosunku wszystko ze mnie wypływa-czy dlatego nie mogę zajść ?

3 miesiące to jeszcze nie tak długo. Wiesz kiedy masz dni płodne i owulację? Bierzesz kwas foliowy? Mąż nie pali? Nie robicie tego pod presją?

3

Witaj! To ze z Ciebie wszystko wypływa jest zjawiskiem zupełnie naturalnym! Pamietaj ze tylko jeden plemnik z posrod mnóstwa zapładnia ! A 3 miesiące to rzeczywiście bardzo krótko aby stwierdzić ze cos jest nie tak! Z moim mężem staraliśmy się półtorej roku o dzidziusia, również czesto się kochając i dopiero po ponad roku zaszłam w ciąze i jestem juz w 8 mies;) Głowa do góry! I powodzenia;)

Miłości trzeba szukać wszędzie,
nawet za cenę długich godzin,
dni i tygodni,
smutku i rozczarowań.
Reklama

4

iziaaaaak,3 miesiace to naprawde krotko,wiec nie mart sie.Napewno wszystko z Wami
jest ok.To,ze z Ciebie wszystko wyplywa jest naturalne.
Sa pozycje,ktore sprzyjaja zaplodnieniu,np klasyczna,gdy partner lezy na nas.
Moim zdaniem powinnas pilnowac owulacji i nie martwic sie!;)
Plodzenie dzidziusia powinno byc przyjemnoscia;)a nie powodem do zmartwienia:
'Boze,znow nam sie nie udalo'.
Zycze powodzenia;)

5

smile dzieki dziewczyny smile.. martwić sie bede i tak ale juz na pewno mniej, myślałam ze jak wszystko "wypłynie" to juz koniec.. no ale skoro "coś tam jednak " zostaje to sie ciesze smile
... hmm czemu tak dlugo to trwa?.. a niektórzy "wpadają"..

Nie trać wiary w marzenia, tylko dąż do ich spełnienia !!!
Reklama

6

Tak to już jest, że im bardziej się starasz tym mniej wychodzi wink
Nie bój się. Gdybyście przez rok regularnego współżycia wciąż byli bezdzietni, to można by zacząć robić jakieś badania. Ale do tego czasu - po prostu cieszcie się sobą i co najważniejsze - nie róbcie nic na siłę! Po prostu róbcie to wtedy kiedy macie na to ochotę i postaraj sięzaobserwować u siebie owulację i wtedy szczególnie działać wink

7

Też myslalam ze jak ze mnie wyplywa wszystko to jest cos nie tak ...a teraz jestem w ciazy wink

Moje serduszko Patryczek ur.02.11.11r.
:*

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Po stosunku wszystko ze mnie wypływa-czy dlatego nie mogę zajść ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016