Evra i boleści jak przed miesiączką... ? ;/ - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Evra i boleści jak przed miesiączką... ? ;/

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1

Temat: Evra i boleści jak przed miesiączką... ? ;/

Hej, mam pewien problem zaczęłam uzywać plastrów Evra, biorę już 3 opakowanie i non stop od kiedy zaczęłam używać ich boli mnie tak jak to przed okresem zazwyczaj, tylko że ja mma takie skurcze codziennie bardzo ale to bardzo często, ostatnio zaczęło to się nasilać, dodam że w zeszłym roku też ich używałam i nie miałam takich problemów, jednakże przerwałam na okres wakacje i zaczęłam od niedawna na nowo i dziwi mnie to właśnie że teraz tak reaguję na to... czy też miałyście takie problemy, czy to normalna reakcja organizmu na hormony ;/ na początku myślałam że to pewnie organizm musi się przyzwyczaić no ale to już 3 miesiąc trwa.. wiem że powinnam pójść do lekarza, właściwie to pójdę za jakieś 2 tyg, jednakże trochę zaczynam się niepokoić, czy czasem nie powinnam jak najszybciej przestać używać ich...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Evra i boleści jak przed miesiączką... ? ;/

idz do lekarza, kazdy reaguje inaczej.

3

Odp: Evra i boleści jak przed miesiączką... ? ;/

moze to juz twoj czas na zmiane ? lekarz powie ci co i jak, jezeli nie chcesz sie meczyc juz  bolami to po prostu odstaw plastry a lekarz da ci cos innego

4

Odp: Evra i boleści jak przed miesiączką... ? ;/

Sad miałam identycznie,przez pierwsze 3 opakowania okropnie bolał mnie brzuch,a potem wszystko wróciło do normy i jest ok

5

Odp: Evra i boleści jak przed miesiączką... ? ;/

Ja tez je stosowałam i nie miałam takowych problemów.
Dlatego lepiej udaj się do lekarza:)

6

Odp: Evra i boleści jak przed miesiączką... ? ;/

okazało się jednak że to nie od plastrów, tak powiedziałam moja gin... ale bóle nadal się pojawiają.... może po kolejnym op przejdzie.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Evra i boleści jak przed miesiączką... ? ;/

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024