Krem do twarzy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 32 ]

Temat: Krem do twarzy

Szukam kremu do twarzy tłustej i jednoczesnie suchej w okolicy strefy T (czoło nos i broda) mam strasznie tłustą skóre a po bokach jest sucha. n
Nie mogę znależc odpowiedniego kremu, może polecicie mi jakies?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Krem do twarzy

Próbowałaś może kremów do twarzy firmy Ziaja ?
Ja znalazłam tam swoich faworytów wśród kremów do twarzy na każdą porę roku (jak wiadomo inne wymagania ma moja twarz w ciągu zimy a inne w trakcie lata).

3

jak dla mnie najlepszy krem do takiej buzi to fitomed nr 11 cera tłusta i mieszana. Naturalny skład,  ładnie nawilża i nie zapycha cery smile

Reklama

4

P4ti2701 napisał/a:

Szukam kremu do twarzy tłustej i jednoczesnie suchej w okolicy strefy T (czoło nos i broda) mam strasznie tłustą skóre a po bokach jest sucha. n
Nie mogę znależc odpowiedniego kremu, może polecicie mi jakies?

Coś Ci doradzę, wprawdzie nie mam tłustej cery( nie ten wiek wink ), ale jeśli udasz się do apteki,czy drogerii,tam z całą pewnością poradzą Ci i doradzą jakiego kremu masz używać. Mieszkam niedaleko apteki i zawsze to w niej kupuję krem do twarzy,zawsze farmaceutki doradzą mi  - oczywiście odpowiedni do wieku . Zaznaczam, że kupuję kremy wyłącznie naszej rodzimej produkcji. ( Dr Irena Eris, Ziaja, Lirene, Bielenda,Kwiaty Polskie, Soraya.....)

Nawet mały gest życzliwości nigdy się nie marnuje
- Ezop -

5

Ja polecam wizytę w aptece, gdzie odbywają się dermokonsultacje - zawsze specjaliści coś moga pomóc. A jeśli nie masz możliwości, to ze swojej strony mogę polecić sprawdzoną markę Vichy - ich kosmetyki na bazie wody termalnej na moją problematyczną cerę działają super. Używam serii Idealia (krem+serum) i jestem bardzo zadowolona, nie zapycha, nawilża, a moja cera jest miła w dotyku.

Reklama

u mnie też idealia się bardzo dobrze sprawdza. w sumie to robi to, co ma robić. nawilża i tak przyjemnie wypełnia skórę twarzy, póki co zauważyłam, że spłyciły mi się zmarszczki wokól oczu, więc jak dla mnie to już duży progres

Ktoś tu­taj był i był,
a po­tem nag­le zniknął
i upor­czy­wie go nie ma

7

Ja bardzo lubię krem do twarzy na noc derma calm od ericson laboratoire na noc dla cery wrażliwej. Czasem używam też kremów Ziaja, ale coraz rzadziej.

8

Ja uźywam kremu L'Oréal laser 3d. Rewelacja. Spłyca zmarszczki pięknie pachnie i ma świetną konsystencję. Po 14 dniach zmarszczki naprawdę zmniejszyły się. Polecam!!!

9

Ostatnio dokupiłam też krem na noc Idealia Skin Sleep - ma super konsystencję taką bardziej żelową niż kremową. Robię nim codziennie wieczorem masaż twarzy - to jest dopiero wspaniała rzecz. Polecam wypróbować takie wieczorne masaże smile

10

Koleżanka z pracy zachwala ostatnio bardzo kosmetyki z alg morskich. Nazywają się Repechage. Używa właśnie kremów od nich i bardzo chwali. Ja mam od nich maseczkę oczyszczającą i jestem zaskoczona efektem.

11

Mi najbardziej pod pasował zwykły krem nawilżający z firmy ziaja. Mam jeszcze jeden na noc z liści manuka ale on jest anty trądzikowy.

12

Jak dla mnie najlepsze kremy to właśnie Fitomed, ma naturalny skład i nic nie uczula, Bioderma, Dermedic, albo Bielendy rose care, krem różany. Dobrze nawilżają, wygładzają, nadadzą się też do skóry wrazliwej i przesuszonej

Revelkove_love napisał/a:

Ostatnio dokupiłam też krem na noc Idealia Skin Sleep - ma super konsystencję taką bardziej żelową niż kremową. Robię nim codziennie wieczorem masaż twarzy - to jest dopiero wspaniała rzecz. Polecam wypróbować takie wieczorne masaże smile

no właśnie myślę nad wprowadzeniem żelu i serum z tej gamy, tylko zastanawiam się czy można stosować do codziennej pielęgnacji taki cały pakiet

Ktoś tu­taj był i był,
a po­tem nag­le zniknął
i upor­czy­wie go nie ma

14

Gdzie kupic krem Idealia? w aptece? ja mam podobna cere i uzywam kremu Bioliq 40+

tak taak, kremy vichy można znaleźć w aptece, warto też sprawdzać ceny w tych internetowych, no bo można upolować dobrą okazję smile

Ktoś tu­taj był i był,
a po­tem nag­le zniknął
i upor­czy­wie go nie ma

16

Właśnie w kremach vichy nie podoba mi sie,ze pakują do każdego tyle silikonów Miałam probkę kremu i owszem opakowanie jest łądne, krem dobrze rozprowadza się i pachnie, skład jednak mi nie pasił ( silikony mnie zapychają).
Aktualnie używam do twarzy serum Richevon, potem na to serum nakładam własnoręcznie zrobiony krem z peptydami z biochemii urody. Jestem bardzo zadowolona. stan skóry jest zdecydowanie lepszy.

17

Na co dzień używam kremu z Ziaji, seria liście manuka.

Problem ze stopami? Znajdź gabinet podologiczny na Podolodzy.pl

z tej serii miałam kiedyś żel oczyszczający, taki zielony z pompką. ładnie pachniał smile a który to krem z vichy tak Ciebie zapychał? ja się z czymś takim jeszcze nie spotkałam, ale chętnie usłyszę dodatkową opinię

Ktoś tu­taj był i był,
a po­tem nag­le zniknął
i upor­czy­wie go nie ma

19

A próbowałaś może kosmetyków ericson laboratoire? Mają linię acti biotic do pielęgnacji i leczenia skóry tłustej. Warto spróbować smile Jest wiele salonów, które pracują na tej marce, więc może lepiej zacząć od takiego zabiegu i zobaczenia efektów? Wszystkie te inne kremy jak Vichy czy Ziaja nie mają skladników aktywnych, które naprawdę by działały

to proponuję najpierw lekturę, zanim takie rzeczy się napisze wink nawet aktualny mój krem z vichy ma aktywny ekstrakt z kombuczy, więc takie generalizowanie bez wiedzy jest trochę bez sensu

Ktoś tu­taj był i był,
a po­tem nag­le zniknął
i upor­czy­wie go nie ma

21

Ja używam półtłustego kremu z olejem wiesołka od Gal. Podobno jest dobry dla każdego rodzaju cery, na moją suchą ale z tłustą strefą T działa super. Skóra wygląda zdrowo, jest gładka, sprężysta, nie świeci się, ale jest dobrze nawilżona w tych miejscach gdzie trzeba. Krem nie podrażnia mi skóry, a dodam że jestem dość wrażliwa na różne kosmetyki, dlatego wybieram zwykle te naturalne, bez żadnych świństw w składzie. Do kupienia w internetowej aptece Pod Smokiem (z tego co sprawdziłam to tam ten krem wychodzi najtaniej, a też czasem jest problem ze zdobyciem go stacjonarnie, przynajmniej w moich okolicach...).

22

Powiem szczerze że każda kobieta musi testować wiele kremów, żeby znaleźć taki, który jej się sprawdzi smile Ja zaczynałam od vichy i bingoSpa,  ale dla mnie naj najlepszy jest richevon smile Z tego co wiem, to jest z naturalnych składników smile I serio wygładza twarz  fajnie ją nawilza.

"Per aspera ad astra" smile

23

Polecam kremy Bielendy i Ziaji. Niskie ceny i działają cuda smile

[tu był nieregulaminowy link i został usunięty przez moderatora]

24

linop81 napisał/a:

Powiem szczerze że każda kobieta musi testować wiele kremów, żeby znaleźć taki, który jej się sprawdzi smile Ja zaczynałam od vichy i bingoSpa,  ale dla mnie naj najlepszy jest richevon smile Z tego co wiem, to jest z naturalnych składników smile I serio wygładza twarz  fajnie ją nawilza.

Ja z kolei wiem, że kremy należy zmieniać

25

Mam dokładnie taki sam typ skóry i najważniejsze jest, aby jej nie przesuszać! Zazwyczaj, jak komuś przetłuszcza się skóra to na wszystkie sposoby stara się ją zmatowić, a to błąd bo potem tworzy się jeszcze więcej sebum. dlatego najlepiej jest robić delikatne pilingi raz dziennie, a potem nakładać krem mocno nawilżający. Ja stosuję dermedic 2 albo 3, bo ma przedłużone nawilżanie.

Sklep internetowy z wysokiej jakości modą polską i włoską - tu był nieregulaminowy link i został usunięty przez moderatora

26

Ja mam bardzo wysuszoną i wrażliwą skórę i nie mogę używać zwykłych drogeryjnych kremów. Bardzo mi pomaga cetaphil ps lipoaktywny. Myślę też o zmianie diety- koleżanka kiedyś wspominała mi o dietach "nawilżających". Słyszał ktoś o tym?

27

Lou71.71 napisał/a:
linop81 napisał/a:

Racja, trzeba po jakimś czasie, bo się skóra przyzwyczaja> mam na razie 4 miesiace richevon i właśnie zaczęłam 2 opakowanie i nadal fajnie dziala. Mam nadzieje ze to dzialanie sie utrzyma!

"Per aspera ad astra" smile

28 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-05-11 13:44:09)

Amalaya_7 napisał/a:

U mnie świetnie sprawdził się kremspam

Na każdym wątku krem spam.
Reklama zabroniona.
A skoro tak, to powiem, że miałam raz krem tej firmy i nigdy więcej sad

29

linop81 napisał/a:
Lou71.71 napisał/a:
linop81 napisał/a:

Racja, trzeba po jakimś czasie, bo się skóra przyzwyczaja> mam na razie 4 miesiace richevon i właśnie zaczęłam 2 opakowanie i nadal fajnie dziala. Mam nadzieje ze to dzialanie sie utrzyma!

Sprawdziłam w necie ten krem richevon i drogi ... sad

30

Vianek ma świetne kremy. Nie są drogie.

31 Ostatnio edytowany przez alek.sandra00 (2018-06-12 08:29:31)

No Richevon swoje kosztuje, ale cóż, jako jedyny na mnie i siostrę coś działa (też odżałowałam ostatnio i kupiłam) wink No i w sumie jest wydajny, starcza na parę mieisęcy. Ale wiadomo, że nie każdego jest stać i każdemu coś innego pasuje, trzeba przetestować zanim się znajdzie swój ideał big_smile
Tak naprawdę te dermokosmetyki to zazwyczaj są drogie. Ale i tak taniej niż zabiegi wink

Są dwa światy i nas jest dwoje
Do swych miejsc przypiętych jak rzepy.....

Ja też mam cerę mieszaną, więc dermatolog mi poleciła  Effaclar DUO (+). Nie wysusza skóry, twarz się nie świeci jak wcześniej, nie robią się już wypryski, ale niestety nie jest przeciwzmarszczkowy sad.
Cenowo ujdzie.

"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko. " - K. Nosowska

Posty [ 32 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018