Ciąża i koszmarne wypadanie włosów - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Ciąża i koszmarne wypadanie włosów

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Ciąża i koszmarne wypadanie włosów

Dziewczyny ratunku, koszmarnie wypadają mi włosy. Codziennie zgarniam ze szczotki prawie garść włosów. Wyczytałam w necie, że super działają płukanki pokrzywowe ale nie poleca się ich blondynkom, bo przyciemniają włosy. Jestem teraz w takiej desperacji, że huk z kolorem, wczoraj zrobiłam pierwszą płukankę i mam plan przynajmniej 3x w tygodniu je robić. Czy znacie jeszcze jakieś sprawdzone sposoby na utrzymanie włosów na głowie? smile

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ciąża i koszmarne wypadanie włosów

Madziama a Ty jesteś w ciąży czy urodzilas ?
Wypadanie włosów po porodzie ok. 3-6 m-ca jest całkiem normalne... choć przerazajaxe-tez to przechodzę :-\

Martynka - 18.02.2014                   Agnieszka - 19.12.2015
Moje Skarby największe :-*

3

Też słyszałam, ze po porodzie jest to normalne. Ja jestem w zaawansowanej ciąży i muszę przyznać, że choć zawsze włosy bardzo mi wypadały to w ciąży zupełnie się to zatrzymało... Także myślę, że po porodzie te włosy, które "zbierałam" przez całą ciążę niestety też będą musiały wyjść.
Pozdrawiam

"Ze wszystkich kobiecych praw, najwspanialsze jest bycie mamą."

Zapraszam na mojego bloga dla kobiet w ciąży i Mam: http://mamazpowolania.pl/ smile
Reklama

4

Eh odświeżam tongue w ciąży przyrosła mi wspaniała bujna czupryna.. teraz - 4 mce po - włosy wychodzą garściami. Biorę biotebal i używam naturalnych rosyjskich kosmetyków do włosów. Macie jakieś sprawdzone inne sposoby?

Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język - po to, abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili.

5

chomik9911 napisał/a:

Eh odświeżam tongue w ciąży przyrosła mi wspaniała bujna czupryna.. teraz - 4 mce po - włosy wychodzą garściami. Biorę biotebal i używam naturalnych rosyjskich kosmetyków do włosów. Macie jakieś sprawdzone inne sposoby?

Nie ma na to innego sposobu jak klej big_smile

w ciazy wlosy nie wypadaja za sprawa hormonow - skonczy sie ciaza, skoncza sie hormony - wszystkie "przeterminowane" wlosy wypadna.

NIE

MA

NA

TO

S P O S O B U

smile)

Reklama

6

Iceni dobiłaś mnie big_smile pozostaje mi zaakceptować tę okropną rzeczywistość i zbierać na perukę big_smile

Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język - po to, abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili.

7

Ale dlaczego? Twoje włosy po prostu wrócą do stanu sprzed ciąży.

Ostatecznie możesz postarać się o kolejną, wtedy znow bedzie pare miesiecy radosci z bujnej czupryny big_smile

8

Po porodzie to normalne że Ci włosy wypadają.
Potem to się unormuje

iść, ciągle iść, w stronę słońca...

9

mnie preparaty witaminowe nie pomagały, nie dość że wypadały włosy ale i paznokcie się łamały strasznie. No niestety takie uroki

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Ciąża i koszmarne wypadanie włosów

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018