Czarnogóra i wszystko z nią związane - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Czarnogóra i wszystko z nią związane

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Czarnogóra i wszystko z nią związane

Cześć,
wybieram się w podróż samochodem do Czarnogóry. Jeszcze nie opracowaliśmy dokładnej trasy ani nie zakupiliśmy winiet dlatego pytanie do Was czy któraś z Was była i może polecić jakąś rozsądną trasę?
Szukam również dobrych przewodników po Czarnogórze, aby mieć co czytać przed podróżą i w podróży, na tą chwilę jestem zdecydowana na przewodnik Bezdroża, ale może jest coś lepszego.
Nocleg będziemy mieć w Risan dlatego jeśli polecacie coś do zobaczenia w odległości do 200 km to chętnie przyjmę każdą propozycję warta zobaczenia.
Informacje co warto kupić, zobaczyć, zabrać ze sobą przed podróżą, jak się przygotować też chętnie przyjmę. Oczywiście przeglądałam mnóstwo stron z informacjami, ale kobiety kobietom lepiej doradzą smile

Pozdrawiam

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czarnogóra i wszystko z nią związane

Bylam w Czarnogorze w Barze we wrzesniu. Bardzo mi się podobaly krajobrazy (morze z jednej str i gory 2000 m z drugiej) Jednak jest tam przerazająca bieda (walesajace się , zaglodzone psy) Jak chcesz się kąpać w morzu -koniecznie musisz wziąć plastikowe sandaly (ja kupilam za 1 zl w ciucholandzie) Piekne ,zabytkowe miasta (np Kotor) znajdziesz na mapie lub jezioro szkoderskie (plynęlismy szalubą z dziurami nazywaną statkiem) Zapraszam na moje zdjęcia :

http://www.garnek.pl/dalia45/a/?m=201410

3

Odp: Czarnogóra i wszystko z nią związane

Byłam na wycieczce w Czarnogórze i jestem pod wielkim wrażeniem tych przepięknych widoków ich przepysznych trunków i jedzenia jak również w jaki sposób potrafią się bawić. Z potraw gorąco polecam skosztować kalmarów z grilla lub pljeskavice czyli kotlet z mięsa mielonego, smażony na ruszcie posypany przed podaniem owczym serem no i koniecznie pršut czyli mięso wieprzowe lub wołowe ich przepyszny wyrób, którego produkcja trwa ponad kilka miesięcy, jest wyśmienite. Co do zwiedzania w obrębie 200 km to my z wytwórnią wypraw zaliczyliśmy Kotor, urokliwe miasteczko położone w otoczeniu gór i pnąca się na nich twierdza Św. Jana. Warto wybrać się w rejs do położonej w Boce Kotorskiej wyspy z kościołem Matki Boskiej na skale. Uwielbiam spływy toteż zachwycił mnie kanion Tay i spływ Tarą łodziami. Bar, Petrovac z czerwonymi skałami, wyspa świętej Niedzieli z cerkwią na klifie, wyspa Sveti Stefan z labiryntami domów i schodów z kamienia oraz Ulcinj miasto położone na nadmorskim wzgórzu. Myślę, że spodobają Ci się te miejsca smile

Reklama

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Czarnogóra i wszystko z nią związane

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016