Znacie jakieś strony z fajnymi, tanimi butami? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Znacie jakieś strony z fajnymi, tanimi butami?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Znacie jakieś strony z fajnymi, tanimi butami?

Cześć, pytanie takie jak w temacie. Bardzo rzadko kupuję drogie, markowe buty, jestem zdania, że wolę sobie kupić kilka różnych tańszych par niż jedną firmową za tą samą cenę smile
Jeśli znacie jakieś fajne, sprawdzone stronki to bardzo chętnie się zapoznam

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Znacie jakieś strony z fajnymi, tanimi butami?

np;   czasnabuty.pl

3

Ostatnio trafiłam na deezee.pl - moim zdaniem ładne i całkiem ciekawe obuwie. Nie kupowałam tam jeszcze nic, więc za jakość nie ręczę.

Reklama

4

Dziękuję! Sprawdziłam te stronki i są całkiem spoko, chociaż liczyłam na troszkę więcej...:)
W każdym razie poszukałam trochę na własną rękę i znalazłam fajną stronkę, gdzie mają bardzo tanio i czytałam same pozytywne opinie na temat jakości, więc chyba spróbuję tam i dam znać jak wyszło, kiedy buty już do mnie przyjdą!
Na próbę wybrałam szpile, których nie mogę wam pokazać, bo nie mogę dodać jeszcze linku jako nowicjusz smile Jak już nastukam więcej postów to wtedy się na pewno pochwalę! A teraz powiem chociaż, że firma nazywa się WaszeButy
Co myślicie? Na odwrót i tak za późno, bo już je kupiłam, ale chętnie poznam wasze zdanie smile

5

shoe4u.pl  a jak zdążysz dziś albo jutro zamówić to załapiesz się na darmową przesyłkę.

Reklama

6

A renee widziałaś? smile

7 Ostatnio edytowany przez sylwia.lestat (2016-08-31 23:37:35)

Jest to co w tv reklamuja, ze mozna jak cos przymierzyc i odesłac. To chyba zalando było. Ja ogólnie nie lubie kupowac takich rzeczy online, bo buty musze przymierzyć i dopiero moge zdecydowac.

8

elilu jeszcze

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Znacie jakieś strony z fajnymi, tanimi butami?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016