Ciąża ze zdrady ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Ciąża ze zdrady ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 36 ]

Temat: Ciąża ze zdrady ?

Witam. Wczoraj zrobiłam test, który wyszedł pozytywny. Dzis lekarz potwierdził i stwierdził, że jestem w 5 tygodniu ciąży.
Byłabym najszczęśliwsza kobieta pod słońcem, gdyby nie fakt, że mój partner teoretycznie jest bezpłodny-od 2 lat ma zmniejszona ruchliwosc plemnikow i sa one w mniejszej ilości niz stanardowo u zdrowego mężczyzny.
Lekarz stwierdził, że partner jest ojcem ponieważ nie jest on całkowicie bezpłodny a mianowicie słabszy.
Teoretycznie kochałam sie z MOIM partnerem 22kwietnia i jakoś 26az do dnia wczorajszego i za każdym razem kończymy wewnatrz. 8marca ok.4dni po okresie go zdradziłam -seks który zakonczył sie finałem na zewnatrz pochwy ( w ostatniej chwili), drugi raz 21kwietnia go zdradziłam.. był seks z tym samym  partnerem bez finału. Chwila pieszczot i po pieszczotach finał oralny. Dostałam słabszy niż zazwyczaj okres 23kwietnia i trwał ok.4dni Jeśli jestem w 5tygodniu ciąży to ojcem jest ten z którym kochałam sie 8marca i 21 kwietnia czy MÓJ PARTNER? Jak ja mam sie tego doliczyc ?!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ciąża ze zdrady ?
Anna_1234567890 napisał/a:

Witam. Wczoraj zrobiłam test, który wyszedł pozytywny. Dzis lekarz potwierdził i stwierdził, że jestem w 5 tygodniu ciąży.
Byłabym najszczęśliwsza kobieta pod słońcem, gdyby nie fakt, że mój partner teoretycznie jest bezpłodny-od 2 lat ma zmniejszona ruchliwosc plemnikow i sa one w mniejszej ilości niz stanardowo u zdrowego mężczyzny.
Lekarz stwierdził, że partner jest ojcem ponieważ nie jest on całkowicie bezpłodny a mianowicie słabszy.
Teoretycznie kochałam sie z MOIM partnerem 22kwietnia i jakoś 26az do dnia wczorajszego i za każdym razem kończymy wewnatrz. 8marca ok.4dni po okresie go zdradziłam -seks który zakonczył sie finałem na zewnatrz pochwy ( w ostatniej chwili), drugi raz 21kwietnia go zdradziłam.. był seks z tym samym  partnerem bez finału. Chwila pieszczot i po pieszczotach finał oralny. Dostałam słabszy niż zazwyczaj okres 23kwietnia i trwał ok.4dni Jeśli jestem w 5tygodniu ciąży to ojcem jest ten z którym kochałam sie 8marca i 21 kwietnia czy MÓJ PARTNER? Jak ja mam sie tego doliczyc ?!

Myślę, niewierna kobieto, ze to pytanie powinnas zadać swojemu prawdziwemu partnerowi...

3

Odp: Ciąża ze zdrady ?

Jeśli wiek Twojej ciąży (5 tygodni) stwierdził ginekolog i się nie pomylił to ojcem jest Twój partner.

4

Odp: Ciąża ze zdrady ?

Moim zdaniem tez Twój partner jest ojcem. Ale całą resztę pozostawię bez komentarza...

5

Odp: Ciąża ze zdrady ?

Na następny usg poproś o podanie dokładnie tygodnia i dnia ciąży np 7 tydzień i 3 dzień wtedy sobie policzyć 7x7+ 3 i policzysz do tylu

Odp: Ciąża ze zdrady ?

Proszę Was nie oceniajcie mnie. Gdybym o to prosiła napisałabym to w innym wątku.
Jeżeli jestem np. w 5tyg i 3 dni w ciązy = 38 dni. licze w tył wychodzi, że 23kwietnia zostałam zapłodniona. Pytanie.. z 22/23 mogłam odrazu zostac zapłodniona? Przecież ten proces trwa 3-5 dni czyli musiałabym zostac zapłodniona 18 lub 20 czyż tak? a seks uprawiałam 8, 21 i 22z czego tylko 22 z finałem wewnątrz.

Nie rozumiem..

7

Odp: Ciąża ze zdrady ?

Dostałaś miesiączki 23 kwietnia, więc dni płodne były mniej więcej 15 dni wcześniej, oraz kilkanaście dni później.
Rzecz jasna +/- 4 dni.

Odp: Ciąża ze zdrady ?
Akaya napisał/a:

Dostałaś miesiączki 23 kwietnia, więc dni płodne były mniej więcej 15 dni wcześniej, oraz kilkanaście dni później.
Rzecz jasna +/- 4 dni.


Ostatnią miesiączke dostałam 23kwietnia. A poprzednia zakończyła mi sie ok. 4.04 . Jestem w 5tyg. ciązy. Coś tu nie gra ?

9 Ostatnio edytowany przez Zorija (2016-05-30 23:47:55)

Odp: Ciąża ze zdrady ?

W ciążę można zajść w dowolnym momencie cyklu - nasz organizm potrafi robić takie "numery". Są rzadkie, ale się zdarzają.
Po drugie - już będąc w ciąży można też mieć krwawienie przypominające miesiączkę.
Po trzecie - czasem do zapłodnienia dochodzi w kilka godzin po współżyciu, czasem i kilka dni później. Zależy od tego, kiedy dojrzeje jajeczko. Plemniki potrafią poczekać, ale nie muszą, gdy trafią na już dojrzałe - czyli w środku owulacji lub tuż po niej.
Po czwarte - wiek zarodka raczej świadczy o jego dojrzałości i na tej podstawie można oszacować datę porodu, ale nie o momencie zapłodnienia. Te kalkulacje będę się zmieniały w trakcie trwania ciąży. Służą w zasadzie tylko i wyłącznie oszacowaniu w miarę najdokładniejszej daty porodu.

Tak więc, nie masz szans wyliczyć sobie, czy zaszłaś 21 z kochankiem, czy 22 z partnerem... czy jeszcze tam z kimś...
Zostaje szklana kula... albo badania DNA już po urodzeniu dziecka.

edit. kończenie "na zewnątrz" nie jest żadną antykoncepcją - może dojść do zapłodnienia - plemniki są też w płynie, który wydziela się (z penisa tongue) jeszcze przed właściwym wytryskiem.

10

Odp: Ciąża ze zdrady ?

[/quote=Zorija]

`Zostaje szklana kula... albo badania DNA już po urodzeniu dziecka.`

''urodzeniu'' chyba wole nie ryzykować.  .

11

Odp: Ciąża ze zdrady ?
Anna_1234567890 napisał/a:

[/quote=Zorija]

`Zostaje szklana kula... albo badania DNA już po urodzeniu dziecka.`

''urodzeniu'' chyba wole nie ryzykować.  .

Jasne.
Szkoda, że wcześniej nie pomyślałaś, żeby nie ryzykować.

12

Odp: Ciąża ze zdrady ?
Anna_1234567890 napisał/a:
Akaya napisał/a:

Dostałaś miesiączki 23 kwietnia, więc dni płodne były mniej więcej 15 dni wcześniej, oraz kilkanaście dni później.
Rzecz jasna +/- 4 dni.


Ostatnią miesiączke dostałam 23kwietnia. A poprzednia zakończyła mi sie ok. 4.04 . Jestem w 5tyg. ciązy. Coś tu nie gra ?

Na jakiej podstawie wyliczyłąś ten 5 tydzień? Jeśli taką liczbę podał Ci ginekolog - on wiek ciąży liczy od daty ostatniej miesiączki. Brzmi nielogicznie, ale tak to się oblicza. Od 23 czy 24.04 - piąty tydzień wychodzi i wszystko pasuje. W takim wypadku fizycznie do zapłodnienia doszło jakieś 2 tygodnie po miesiączce (wtedy zwykle następuje owulacja), a wtedy współżyłaś wyłącznie z partnerem.

Gdyby chodziło o dywagacje czy do zapłodnienia doszło 21 czy 22 kwietnia - nie ma szans na ustalenie tak drobnej różnicy. Żadną metodą. Ale, żeby być w 5 t.c., do zapłodnienia nie mogło dojść ani 21, ani 22.

13

Odp: Ciąża ze zdrady ?

Vinnga,


Lekarz mi powiedział wczoraj, że to 5tydzień. I stwierdził, ze nawet jesli bym do niego przyszła nie wiedzac kompletnie kiedy miałam ostatnie krwawienie  to on na podstawie badania stwierdza ze to 5tydzień.
Z Twojej wypowiedzi mam rozumieć, że zostałam zapłodniona przez męzczyzne z którym kochałam sie po 23.04 nawet jesli ta miesiączka w tym czasie była mniej obfita niz zwykle bywaja tak ? Bo jeśli wziełabym pod uwage miesiaczke z ok.28/30.03 to wychodziło by, że jestem w 10tyg.ciązy a ZARODEK obecnie ma 2mm. Ta wersja jest niemozliwa, prawda ?

Pozdrawiam wink

14

Odp: Ciąża ze zdrady ?

Nie doliczysz się kiedy doszło do zapłodnienia. Tak jak dziewczyny piszą nie da się określić tego bo nie wiesz kiedy miałaś owulacje. I nie wiesz kiedy plemniki sie do jajeczka dostały. Czy poczekaly te ze,zdrady czy od razu doszło do zaplodnienia czy może dzień lub 2 później. Lekarz mówiąc że jestes w 5 tc ma na myśli ze masz za sobą 4 pełne tygodnie i np 1 dzień. Ale!!! Ponieważ liczy się od ostatniego okresu czyli odjąć należałoby ok 2 tyg. Wtedy FAKTYCZNY wiek ciąży to 3 tyg. Poczytaj o metodach obliczania daty porodu. Określanie daty porodu jest orientacyjne. Tak czy inaczej nie da się określić czy zapłodnienie miało miejsce danego dnia. Pozostają testy po urodzeniu dziecka....

15

Odp: Ciąża ze zdrady ?
caro3109 napisał/a:

Nie doliczysz się kiedy doszło do zapłodnienia. Tak jak dziewczyny piszą nie da się określić tego bo nie wiesz kiedy miałaś owulacje. I nie wiesz kiedy plemniki sie do jajeczka dostały. Czy poczekaly te ze,zdrady czy od razu doszło do zaplodnienia czy może dzień lub 2 później. Lekarz mówiąc że jestes w 5 tc ma na myśli ze masz za sobą 4 pełne tygodnie i np 1 dzień. Ale!!! Ponieważ liczy się od ostatniego okresu czyli odjąć należałoby ok 2 tyg. Wtedy FAKTYCZNY wiek ciąży to 3 tyg. Poczytaj o metodach obliczania daty porodu. Określanie daty porodu jest orientacyjne. Tak czy inaczej nie da się określić czy zapłodnienie miało miejsce danego dnia. Pozostają testy po urodzeniu dziecka....




Hm.. jezeli miałyby zostac plemniki ze zdrady z 8.04 to siła rzeczy plemniki moga ile? 5dni `wyżyc` a do 3-6 zaplodnic. Razem mamy ok.11 dni. czyli bylabym w 6tyg.ciąży. a wątpie zeby akurat az tak długo trzymałyby sie plemniki +jeszcze w kolejne 5 dni zapłodnily komórke jajową ??

16

Odp: Ciąża ze zdrady ?

Nie nie. Chodziło mi tak ogólnie ze nie da sie określić kiedy zapłodnienie miało miejsce. Za dużo zmiennych do oszacowania. A tez już się pogubilam kiedy z kim, kiedy okres itd plemniki żyją dość krótko. 11 dni nie dadzą rady za nic.

17 Ostatnio edytowany przez Madzia92 (2016-05-31 13:06:59)

Odp: Ciąża ze zdrady ?

Każdą opinię można przedstawić w cywilizowany sposób. Ta nie była tak przedstawiona. Mod. Vinnga

18

Odp: Ciąża ze zdrady ?

Nie sądzę by było to odpowiednie miejsce do wylewania własnych flustracji. Nie nasza sprawa.

19

Odp: Ciąża ze zdrady ?

caro żadne moje frustracje smile
P oprostu nie cierpie takich sz..at tak samo jak nie cierpie facetów zdradzających swoje kobiety ... a dzieci z zdrad to już koszmar  dla partnerów/partnerek zdradzonych .

a tak swoją drogą to ta panna nie dotrze do tego czyje nosi dziecko dopiero po porodzie testy dna niech jej mężuś zrobi jak taka cwana była przed ciąża to niech nie udaje takiej wystraszonej bezbronnej teraz bo w ciąży ojeju niewiem z kim ... żałosne i tyle

20 Ostatnio edytowany przez majkaszpilka (2016-05-31 12:52:58)

Odp: Ciąża ze zdrady ?

Oj Panie....ładnie to tak wyżywać się na Autorce?

Co prawda, nie znam słowa chociarz, ani flustracja...to wyłapując sedno,zgadzam się z powyższymi.

21

Odp: Ciąża ze zdrady ?

Myślę że tych kilka literówek nie zmienia zbytnio przekazu.

Nie muszę czegoś pochwalac, jednak wyzywać, obrażać też nie mam potrzeby.

22

Odp: Ciąża ze zdrady ?

biedna ta autoreczka no naprawde hahahahahha ok uciekam z tego wątku bo w takim dylemacie życia jak " czy to dziecko kochanka " a może nie ?  Co więcej napisać ma za swoje . Testy DNA i niech karma odwali dobrą robote bo sie panience należy smile

23

Odp: Ciąża ze zdrady ?

Myślę że tych kilka literówek nie zmienia zbytnio przekazu.

Nie muszę czegoś pochwalac, jednak wyzywać, obrażać też nie mam potrzeby.

24

Odp: Ciąża ze zdrady ?

Przekazu nie zmienia w ogóle.
Tylko, o ile lepiej się czyta o "dawaniu dupy" ,czy "swędzącej piździe"...bez błędów smile
Wsio tongue

25

Odp: Ciąża ze zdrady ?
Madzia92 napisał/a:

caro żadne moje frustracje smile
P oprostu nie cierpie takich sz..at tak samo jak nie cierpie facetów zdradzających swoje kobiety ... a dzieci z zdrad to już koszmar  dla partnerów/partnerek zdradzonych .

a tak swoją drogą to ta panna nie dotrze do tego czyje nosi dziecko dopiero po porodzie testy dna niech jej mężuś zrobi jak taka cwana była przed ciąża to niech nie udaje takiej wystraszonej bezbronnej teraz bo w ciąży ojeju niewiem z kim ... żałosne i tyle


Przykro mi, że zostałąś zdradzona lub facet Cie wykiwał. Z tego jakim tonem wypisujesz te bzdury tylko to nasuwa sie na myśl.-SKRZYWDZONA KOBIETA. Nie chciałam sie rozpisywac jak i dlaczego doszło do zdrady bo to nie ten watek jednak widze, że musze. Jestem z facetem od 1.8 roku. Niedawno mielismy kryzys i sie rozstaliśmy na 2miesiące. W tym czasie 2razy kochałam sie z innym. Po stwierdzeniu ze nie potrafimy zyc osobno wrocilismy do siebie. Zapytał czy w tym czasie z kimś spałam. Odpowiedziałam, że nie- kłamałam. On spał raz. Kłamstwo ma krotkie nogi wiem i chyba z tego kłamstewka zrodziła sie teraz tragedia. Lub tez nie .

26

Odp: Ciąża ze zdrady ?

zdziwie cie autorko smile  nie zdradził mnie żaden ba Ja żadnego też nie zdradziłam !

27

Odp: Ciąża ze zdrady ?

Kryzys po niespełna dwóch latach,to dość szybko.

28

Odp: Ciąża ze zdrady ?
majkaszpilka napisał/a:

Kryzys po niespełna dwóch latach,to dość szybko.


Bywa, czyż nie

29

Odp: Ciąża ze zdrady ?

Dla mnie,to zbyt wcześnie na kryzys...no ale cóż,nie mój live.

Anno...myślę,że jak założysz trzeci wątek w tym temacie,to każda/y odpowie Ci na nurtujące pytanie tak...jakbyś chciała usłyszeć/przeczytać big_smile

Tylko czy to o to chodzi?

30

Odp: Ciąża ze zdrady ?
majkaszpilka napisał/a:

Dla mnie,to zbyt wcześnie na kryzys...no ale cóż,nie mój live.

Anno...myślę,że jak założysz trzeci wątek w tym temacie,to każda/y odpowie Ci na nurtujące pytanie tak...jakbyś chciała usłyszeć/przeczytać big_smile

Tylko czy to o to chodzi?


Dziekuje, że wgl. chce Ci sie ze mna `forować` he wink Własnie rozmawiałam tel. z lekarzem. Stwierdził, że jajeczkowanie miałam 5-9 maj. Wychodzi na to, że okres miałam ! ale p[o prostu od tak słabszy  +/- 22-27.04 ok. i po okresie gdy sie kochałam z MOIM partnerem zaszłam z nim w ciąże. Prawda ? Jezu ! Jestem  najszczęśliwszą kobieta pod słońcem i wszystkim innym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

31

Odp: Ciąża ze zdrady ?

Świetnie.

Przy następnym kryzysie,nie zapomnij o zabezpieczeniu się i pilniku dla "swojego" big_smile

32

Odp: Ciąża ze zdrady ?

różne rzeczy się w życiu zdarzają

33 Ostatnio edytowany przez Mądra (2021-10-21 18:53:45)

Odp: Ciąża ze zdrady ?

Ku przestrodze.
Wszystkim kobietom, które jeszcze się wahają czy warto zdradzić. Spróbowałam i żałuję. Wyrzuty sumienia będą do końca życia. A strach po którymś stosunku przerywanym czy nie zaszło się w ciążę... Stres taki, jakiego nigdy w życiu wcześniej nie doświadczyłam!!! Niestety czasem może być za późno... Idąc na spotkanie my kobiety myślimy, przecież Go kocham, On mnie, w stałym związku seks nieudany, a życie jest tylko jedno. TO CHYBA WARTO! Przez kilka spotkań może być super, zero wyrzutów sumienia. Aż NAGLE, gdy znowu zwycięży pokusa spotkania (a prawdziwi faceci mogą naprawdę nieźle namieszać wrazliwym kobietom w głowie, zwłaszcza tacy, którzy już trochę kochanek w swoim życiu mieli i dlatego są boscy, bo doświadczeni i namydlą Ci oczy, poczujesz się WYJĄTKOWA I JEDYNA, WIERZYSZ W JEGO UCZUCIA!!! ) może przyjść spóźnienie okresu, albo ciąża urojona... Naprawdę psychika kobiety, która uświadamia sobie, że MOŻE BYĆ W CIĄŻY (a prawda jest taka, że Ryzykuje ZAWSZE, bo nigdy moment owulacji nie jest pewny i stosunek przerywany także nie gwarantuje bezpieczeństwa) potrafi tak wyniszczyć organizm, a stres jest tak silny, że można się nabawic wrzodów żołądka, rozstroju, nerwicy, nie mówiąc o nieprzespanych nocach, nagle wszystkie objawy przypominają ciążę ... Jeśli masz dziecko nagle ta świadomość, że WSZYSTKO ZNISZCZYLAS, STTACISZ RODZINĘ, MAZ NIGDY NIE WYBACZY, NIE ZAAKCEPTUJE OBCEGO DZIECKA ... Naprawdę całe życie staje przed oczami, a czasu się nie cofnie.... Mialam taki miesiąc stresu.... Nikomu tego nie życzę, przez miesiąc postarzałam się chyba o kilka lat, stres nie do opisania..... Błaganie Boga, żeby to tylko nie była ciaza.... W dodatku reakcja kochanka, Jego postawa w takiej sytuacji.... Mój pokazał swoje prawdziwe oblicze, miłość zniknęła jak ręka odjął, bo radę jaka dostałam i wsparcie to, żeby wrobic męża w dziecko a jak nie uprawiacie seksu z mężem to że mogę podać ojciec NN. Masakra..... Tyle pozostało z wielkich uniesień, słów, że kocha naprawdę..... Dziewczyny, nie bądźcie głupie. Mam nadzieje, ze swoim postem może choć jedna kobietę ostrzegę i uswiadomie, że naprawdę nie warto. Mnie się upieklo, ciąży nie było, ale nigdy tego miesiąca strachu nie zapomnę, nigdy nie wybaczę sobie, że zdradziłam... Dopiero po czymś takim doceniłam skarb, męża i dziecko. Dziękuję Bogu, że jednak pozwolił mi zacząć wszystko na nowo. Oczywiście kochanek przyjaźni nie chce, nie ma seksu, nie ma nic. Koniec relacji. Zreszta, prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie, mnie Jego postawa zawiodla gdy potrzebowalam wsparcia najbardziej. Myślę, że większość typowych macho kochanków męskich samcow jest niestety taka sama. Tak więc błagam Was dziewczyny, ogarnijcie się, nie dajcie chwilowemu zauroczeniu i pięknym słowom... Lepiej mieć nieudane pożycie małżeńskie i nie dtrsic męża dziecka, niż zrujnowac życie tak naprawdę kilku osobom, potem przezywac rozwód, który przecież  z winy zdradzającego, potem walka o dziecko i jeszcze samotne wychowywanie kolejnego.... Następstw i skutków zdrady może być ogrom, z czego nie zdajemy sobie sprawy dopóki nam się to nie przydarzy. Naprawdę im dalej w las tym gorzej. Dla paru chwil uniesien nie warto. Najlepiej w ogóle nie wdać się w takie relacje, a jeśli już się wdalyscie to przerwać to NATYCHMIAST!!! Piszę ku przestrodze. Bardzo żałuję zdrady. Nigdy sobie tego nie wybaczę. Pozdrawiam, pamiętajcie, że szczesiiwe możecie być zawsze, a seks nie jest najwazniejszy w związku. Można za 5 minut Ekstra uniesien rozbić całą rodzinę nieodwracalnie. Nie polecam zdrady i już zawsze będę jej wrogiem.

34

Odp: Ciąża ze zdrady ?

Należy uprawiać bezpieczny seks.
Bezpieczeństwo to antykoncepcja i zdrowie.

35 Ostatnio edytowany przez paslawek (2021-10-21 20:43:51)

Odp: Ciąża ze zdrady ?
Mądra napisał/a:

Ku przestrodze.
Wszystkim kobietom, które jeszcze się wahają czy warto zdradzić. Spróbowałam i żałuję. Wyrzuty sumienia będą do końca życia. A strach po którymś stosunku przerywanym czy nie zaszło się w ciążę... Stres taki, jakiego nigdy w życiu wcześniej nie doświadczyłam!!! Niestety czasem może być za późno... Idąc na spotkanie my kobiety myślimy, przecież Go kocham, On mnie, w stałym związku seks nieudany, a życie jest tylko jedno. TO CHYBA WARTO! Przez kilka spotkań może być super, zero wyrzutów sumienia. Aż NAGLE, gdy znowu zwycięży pokusa spotkania (a prawdziwi faceci mogą naprawdę nieźle namieszać wrazliwym kobietom w głowie, zwłaszcza tacy, którzy już trochę kochanek w swoim życiu mieli i dlatego są boscy, bo doświadczeni i namydlą Ci oczy, poczujesz się WYJĄTKOWA I JEDYNA, WIERZYSZ W JEGO UCZUCIA!!! ) może przyjść spóźnienie okresu, albo ciąża urojona... Naprawdę psychika kobiety, która uświadamia sobie, że MOŻE BYĆ W CIĄŻY (a prawda jest taka, że Ryzykuje ZAWSZE, bo nigdy moment owulacji nie jest pewny i stosunek przerywany także nie gwarantuje bezpieczeństwa) potrafi tak wyniszczyć organizm, a stres jest tak silny, że można się nabawic wrzodów żołądka, rozstroju, nerwicy, nie mówiąc o nieprzespanych nocach, nagle wszystkie objawy przypominają ciążę ... Jeśli masz dziecko nagle ta świadomość, że WSZYSTKO ZNISZCZYLAS, STTACISZ RODZINĘ, MAZ NIGDY NIE WYBACZY, NIE ZAAKCEPTUJE OBCEGO DZIECKA ... Naprawdę całe życie staje przed oczami, a czasu się nie cofnie.... Mialam taki miesiąc stresu.... Nikomu tego nie życzę, przez miesiąc postarzałam się chyba o kilka lat, stres nie do opisania..... Błaganie Boga, żeby to tylko nie była ciaza.... W dodatku reakcja kochanka, Jego postawa w takiej sytuacji.... Mój pokazał swoje prawdziwe oblicze, miłość zniknęła jak ręka odjął, bo radę jaka dostałam i wsparcie to, żeby wrobic męża w dziecko a jak nie uprawiacie seksu z mężem to że mogę podać ojciec NN. Masakra..... Tyle pozostało z wielkich uniesień, słów, że kocha naprawdę..... Dziewczyny, nie bądźcie głupie. Mam nadzieje, ze swoim postem może choć jedna kobietę ostrzegę i uswiadomie, że naprawdę nie warto. Mnie się upieklo, ciąży nie było, ale nigdy tego miesiąca strachu nie zapomnę, nigdy nie wybaczę sobie, że zdradziłam... Dopiero po czymś takim doceniłam skarb, męża i dziecko. Dziękuję Bogu, że jednak pozwolił mi zacząć wszystko na nowo. Oczywiście kochanek przyjaźni nie chce, nie ma seksu, nie ma nic. Koniec relacji. Zreszta, prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie, mnie Jego postawa zawiodla gdy potrzebowalam wsparcia najbardziej. Myślę, że większość typowych macho kochanków męskich samcow jest niestety taka sama. Tak więc błagam Was dziewczyny, ogarnijcie się, nie dajcie chwilowemu zauroczeniu i pięknym słowom... Lepiej mieć nieudane pożycie małżeńskie i nie dtrsic męża dziecka, niż zrujnowac życie tak naprawdę kilku osobom, potem przezywac rozwód, który przecież  z winy zdradzającego, potem walka o dziecko i jeszcze samotne wychowywanie kolejnego.... Następstw i skutków zdrady może być ogrom, z czego nie zdajemy sobie sprawy dopóki nam się to nie przydarzy. Naprawdę im dalej w las tym gorzej. Dla paru chwil uniesien nie warto. Najlepiej w ogóle nie wdać się w takie relacje, a jeśli już się wdalyscie to przerwać to NATYCHMIAST!!! Piszę ku przestrodze. Bardzo żałuję zdrady. Nigdy sobie tego nie wybaczę. Pozdrawiam, pamiętajcie, że szczesiiwe możecie być zawsze, a seks nie jest najwazniejszy w związku. Można za 5 minut Ekstra uniesien rozbić całą rodzinę nieodwracalnie. Nie polecam zdrady i już zawsze będę jej wrogiem.

Mocna rzecz ,tylko Mądra zacznij robić porządek ze sobą ,ponieważ życie w stałym poczuciu winy z wyrzutami Ciebie wykończy ,tylko powoli i na raty ,po za tym za jakiś czas zelżeje trochę się zmieni i problemy w Twoim małżeństwie w tym te  z seksem powrócą prawdopodobnie ,odruchem jest pragnienie doznania ukojenia i ulgi ,równowagi ,nie da się żyć w worku pokutnym do końca życia i w strachu złości,
teraz masz taki stan że już nigdy i zawsze, to też mija jak się trochę uspokoi , albo mając dość stłumisz to czymś innym gniewem rozczarowaniem,frustracją przenieść możesz to na kogoś, a  mąż jest pod ręką ,chętnych na mężatki też nie brakuje .
Co zrobisz wtedy ? ,wiem uprzedzam fakty trochę nadinterpretuje ,niezałatwione urazy problemy deficyty eskalują ,euforia i strach miną i co wróci ? co się pojawi ? ,budowanie związku z mężem na Twoim poczuciu winy i skrywanie tajemnicy to nie jest najlepszy początek i kontynuacja dla małżeństwa ,choć wcale Cię nie namawiam do wyjawienia zdrady mężowi to z tą zdradą romansem ,potrzebujesz się rozliczyć ,na razie to też jesteś widzę bardzo wściekła na kochanka że Cię olał i wystawił do wiatru, okazał się kiepskim człowiekiem ,słabym i marnym facetem ,pseudo przyjacielem ,to też cię na razie trzyma rozczarowanie,Twój związek z mężem wisi na włosku ,bo zależał od decyzji kochanka nie od Ciebie,nie lubię gdybania ,ale jakby powiedział coś innego że bierze na klatę ciąże ,byłabyś z mężem ? "Upiekło się "- cienka linia i krucha. wróciłabyś do niego emocjonalnie ,Czy dalej byłby romans i emocje ,czy to miłość do męża ? ,jest podstawą i postawą teraz?Czy lęk przed obciachem,byciem samą i brakiem wygody,korzyści z małżeństwa ? wiele emocji uczuć masz do przepracowania,.
A Twój apel skądinąd słuszny do innych ludzi no cóż "doświadczenie pokazuje że umierają inni ".
Sorry że tak sceptycznie pisze i bez entuzjazmu.
Życzę Tobie jednak pokonania trudności,problemów i uwolnienia,szczęścia w zdrowiu - wszystko jest możliwe.

36

Odp: Ciąża ze zdrady ?

Aniu współczuję Ci, naprawdę nie wiedziałabym co robić w takiej sytuacji. Życzę Ci aby wszystko się udało.

Posty [ 36 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Ciąża ze zdrady ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024