Zrobienie Loda Bez Brania Go Calego... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Zrobienie Loda Bez Brania Go Calego...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Zrobienie Loda Bez Brania Go Calego...

Czy to tez go zaspokoi??

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zrobienie Loda Bez Brania Go Calego...

Oczywiście... Zwłaszcza jeśli wspomożesz się dłonią. Lodzik bez dłoni to jak palcówka przez majtki tongue

3

Odp: Zrobienie Loda Bez Brania Go Calego...

to może spróbuj - a nie pytaj wink

4

Odp: Zrobienie Loda Bez Brania Go Calego...
buuubuu napisał/a:

Czy to tez go zaspokoi??

Sure thing wink. Trzeba tylko odpowiednich technik. Wspomaganie dłonią faktycznie pomaga; proponuję połączyć to jeszcze z pieszczeniem magicznego punktu za jajkami, a Twój facet odleci na Marsa wink.

5

Odp: Zrobienie Loda Bez Brania Go Calego...

Masz rację youngwind! Ja biorę go całego do ust i mój Jacek odlatuje, ale gdy pieszczę i skubię jego jajka to jak mówisz - odlatuje na Marsa smile)

6

Odp: Zrobienie Loda Bez Brania Go Calego...
cvas12 napisał/a:

Masz rację youngwind! Ja biorę go całego do ust i mój Jacek odlatuje, ale gdy pieszczę i skubię jego jajka to jak mówisz - odlatuje na Marsa smile)

Hi big_smile Jajka i miejsce za jajkami są potwornie wrażliwe- mojemu facetowi oczy się rozjeżdżają i nogi miękną. Na szczęście ta ostatnia, najważniejsza rzecz, nie mięknie, a wręcz przeciwnie- twardnieje jeszcze bardziej wink

7

Odp: Zrobienie Loda Bez Brania Go Calego...

O nie wiedzialam o tym miejscu za jajkami smile
ale skoro polecacie to sprobuje...
wszystko pezed Toba. moze przekonasz sie wziasc czlonka do ust?
mój odlatuje przy tym ^^

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Zrobienie Loda Bez Brania Go Calego...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024