Co bedzie ciekawego w tv? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Co bedzie ciekawego w tv?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1 Ostatnio edytowany przez Olinka (2016-06-21 20:53:56)

Temat: Co bedzie ciekawego w tv?

Tak się zastanawiam co aktualnie leci ciekawego w tv tak aby mogła obejrzeć cała rodzinka. Wiem że jutro zapowiada się ciekawy dzień z tv puls a najbardziej czekamy na Sezon na misia 3 [nieregulaminowy link] Ktoś wcześniej oglądał ? I jak wrażenia fajne to chociaż jest my nie mieliśmy okazji wcześniej obejrzeć ale jutro chętnie obejrzymy z dzieciaczkami:)

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Co bedzie ciekawego w tv?

Dzisiaj na pewno warto obejrzeć "Szybcy i wściekli 5" smile Ja uwielbiam całą serie, więc o 20 mnie dzisiaj nie ma dla nikogo big_smile Na pulsie jest jak coś. Szybkie samochody i Vin Diesel

3

Malinowa_ona napisał/a:

Dzisiaj na pewno warto obejrzeć "Szybcy i wściekli 5" smile

Hmm... A ja zupełnie nie rozumiem zachwytu nad tą serią wink. Kiedyś za namową syna próbowałam przebrnąć, ale... nie dałam rady obejrzeć nawet jednej części big_smile.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 

Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz.
Reklama

4

Ja widziałam wszystkie cześci i właśnie synek mnie namówił wink Efekty specjalne mają świetne. Ostatnio jak wracam do domu to nie mam ochoty na filmy, a patrze na programy raczej naukowe. Teraz czekam, bo za chwile zaczynają się dwa odcinki serii "Surowa Nauka" na Da Vinci Learning. Potem może jak mąż z pracy wróci to dopiero jakis film odpalimy.

5

A jak planujecie dzisiejszy wieczór już bez dzieciaczków? Ja znalazłam ciekawy film na dzisiejszy wieczór http://puls2.pl/filmy/battleship-bitwa-o-ziemie na pewno obejrzę go z mężem dzisiaj o 20.00.

6

Oooo w końcu i coś dla mnie http://tvpuls.pl/seriale/code-black-stan-krytyczny Lubię takie seriale medyczne smile Dzisiaj 1 odcinek o 21.00 na tv puls. Kto oglada łapki w górę?

7

To jakaś nowość tak? Będę musiała zerknąć bo uwielbiam medyczne seriale big_smile dzięki zatem za info

8

Zazwyczaj w weekendy wybieram filmy akcji smile jutro mam w planach obejrzeć xXx, będzie leciało w tv puls. Gra tam Vin Diesel, którego polubiłam po szybkich i wściekłych.

9

Ooo... Lubię go smile obejrzę na pewno smile a póki co "Wyścig śmierci" wink Jason Statham też jest niczego sobie wink

10

Ja dzisiaj stawiam na terminatora 2 big_smile męski kino akcji i młody Schwarzenegger. Każdy chyba kiedyś obserwował losy Sary Connor i jej syna smile  Dzisiaj na Pulsie o 20

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Co bedzie ciekawego w tv?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016