Nasze imiona :P - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Nasze imiona :P

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 19 ]

1

Temat: Nasze imiona :P

Ubawił mnie opis mojego imienia:

"Anna to kobieta zaangażowana w sprawy rodzinne bardziej niż towarzyskie czy zawodowe. Lubi wygodne i spokojne życie, dlatego na męża poszukuje mężczyzny z zasobnym portfelem lub perspektywami. Oprócz tego musi go cechować stoicka cierpliwość. Anna jest wrażliwa, energiczna i pomysłowa, przy tym ma chłonny i błyskotliwy umysł. Niestety uważa, iż posiada monopol na rację – potrafi do tego rozkazywać i wymuszać posłuszeństwo. Dobrze radzi sobie w życiu zawodowym i kształci się na wybitną specjalistkę, która zdobywa pieniądze i sławę. Pogoda ducha i wewnętrzne ciepło sprawiają, iż każdy chętnie przebywa w jej towarzystwie. Nikogo też nie urazi, jest bowiem delikatna i taktowna."

Trochę prawdy jest... chyba mojego faceta musi cechować stoicka cierpliwość, skoro upiera się być ze mną. Ci co dyskutowali ze mną, być może zauważyli, że mam monopol na rację lol

Znacie błyskotliwe Anny, wybitne specjalistki  - sławne i kasiaste?  Co powiecie o innych imionach?
Wiem, że temat trąci ciemnogrodem, wróżeniem z fusów, ale wielokrotnie jak rozmawiałam ze znajomymi, to często powtarza się sympatia/antypatia do osób, o jakimś imieniu np. nigdy nie zaprzyjaźniłam się z Ewką, te które znałam nadawały na zupełnie innych falach.

Macie swoje typy?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Excop (2016-05-24 23:18:57)

Odp: Nasze imiona :P
Averyl napisał/a:

Ubawił mnie opis mojego imienia:

"Anna to kobieta zaangażowana w sprawy rodzinne bardziej niż towarzyskie czy zawodowe. Lubi wygodne i spokojne życie, dlatego na męża poszukuje mężczyzny z zasobnym portfelem lub perspektywami. Oprócz tego musi go cechować stoicka cierpliwość. Anna jest wrażliwa, energiczna i pomysłowa, przy tym ma chłonny i błyskotliwy umysł. Niestety uważa, iż posiada monopol na rację – potrafi do tego rozkazywać i wymuszać posłuszeństwo. Dobrze radzi sobie w życiu zawodowym i kształci się na wybitną specjalistkę, która zdobywa pieniądze i sławę. Pogoda ducha i wewnętrzne ciepło sprawiają, iż każdy chętnie przebywa w jej towarzystwie. Nikogo też nie urazi, jest bowiem delikatna i taktowna."

Trochę prawdy jest... chyba mojego faceta musi cechować stoicka cierpliwość, skoro upiera się być ze mną. Ci co dyskutowali ze mną, być może zauważyli, że mam monopol na rację lol

Znacie błyskotliwe Anny, wybitne specjalistki  - sławne i kasiaste?  Co powiecie o innych imionach?
Wiem, że temat trąci ciemnogrodem, wróżeniem z fusów, ale wielokrotnie jak rozmawiałam ze znajomymi, to często powtarza się sympatia/antypatia do osób, o jakimś imieniu np. nigdy nie zaprzyjaźniłam się z Ewką, te które znałam nadawały na zupełnie innych falach.

Macie swoje typy?

Anna.
Piękne. Niby swojskie, bo bardzo tradycyjne (boć to imię babci Syna Bożego), ale i pięknie brzmiące. I oficjalnie i w zdrobnieniach. smile
Była w moim życiu Anna. Jedna z najważniejszych osób dla mnie.
Opis znaczenia imienia dziwnie, choć nie we wszystkim, zgadza się z moją przeszłością z udziałem tej kobiety. smile

Wielkie Anny?
Współcześnie, to Anna Dymna. Piękna kobieta o złotym sercu.

facet po przejściach

3 Ostatnio edytowany przez malgorzata.onet.pl (2016-06-12 11:43:28)

Averyl- Przybylska,Jantar,Mucha  smile

Jedyne co w życiu musisz to umrzeć
Reszta zależy od Ciebie.
Reklama

4

Averyl napisał/a:

Co powiecie o innych imionach?

Nie wierzę w horoskopy, nie wierzę w znaki zodiaku, ale w imionach coś jest. Przynajmniej u mnie (wśród osób, z którymi mam kontakt) to działa.
Zauważyłam,że osoby o niektórych imionach traktuję "inaczej".

Człowiek ma dwa życia... To drugie zaczyna się, gdy uświadomi sobie, że ma jedno.

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

5

Dla mnie to 'działa' smile Gościu o imieniu Marcin zwykle wie czego chce a i Bartek też podobny tylko bardziej emocjonalny. Robert to ciut luzak... to na szybko co mi przyszło do głowy smile
Anny znam i powiem, ze pod względem przyznawania racji to są 'i takie i takie'. Dla mnie inna cecha - późno się 'ustatkowały' tongue Ale nie wiem Averyl co u Ciebie smile Temat odgrzałem bo fajny...

Ludzie zapomną co powiedziałeś i co zrobiłeś, ale nigdy nie zapomną tego, jak się przy Tobie czuli. (GG 62211946)
Reklama

6

Dla mnie raczej "nie działa" big_smile chociaż są dwa imiona do których może nie jestem aż uprzedzona( bo staram się nigdy tego nie robić), ale podchodzę do osób z takim imieniem z dużą rezerwą....
Andrzej, no w tym przypadku to naprawdę musi "coś" być, WSZYSCY, których poznałam, w różnym przedziale wiekowym, to okropni cholerycy, nerwusy, awanturnicy, po drugie okropni kobieciarze, do których baby lecą jak ćmy do ognia, po trzecie podatni na uzależnienia( mówiąc wprost wszyscy mieli problem z używkami, alkohol/narkotyki), chociaż mam spory sentyment do tego imienia big_smile no ale J.w. smile

Drugie imię to Paulina....z reguły typ "słodkiej idiotki", a ja na takie kobiety mam alergię :)bądź zimna, wyrachowana, z nieuzasadnionym poczuciem wyższości etc., chociaż może to po prostu przypadek, że takie Paulinki poznałam smile 
P.s.moje drugie imię to Paulina, miało być pierwsze big_smile

Nigdy nie osądzaj ludzi wg opinii innych. Każdy człowiek pokazuje inną stronę swojej osobowości różnym ludziom. J.S.

7

Andrzej... Był brak skojarzeń... Teraz będą... Krzysiek - przyzwoity, Joanna - z kobiecymi kształtami aby nie tylko o charakterze smile

Ludzie zapomną co powiedziałeś i co zrobiłeś, ale nigdy nie zapomną tego, jak się przy Tobie czuli. (GG 62211946)

8 Ostatnio edytowany przez mergi (2017-08-21 19:03:59)

Chyba zacznę wierzyć a takie rzeczy big_smile

CO do Pauliny i Andrzeja , zgadzmsięw100%.
Anna,miałam dwie koleżanki,takie sierotki ..nie było nam po drodze .

"Jesteśmy tym, co o sobie myślimy.Wszystko czym jesteśmy, wynika z naszych myśli.Naszymi myślami tworzymy świat."
lody miętowe napisał/a:

Dla mnie raczej "nie działa" big_smile chociaż są dwa imiona do których może nie jestem aż uprzedzona( bo staram się nigdy tego nie robić), ale podchodzę do osób z takim imieniem z dużą rezerwą....
Andrzej, no w tym przypadku to naprawdę musi "coś" być, WSZYSCY, których poznałam, w różnym przedziale wiekowym, to okropni cholerycy, nerwusy, awanturnicy, po drugie okropni kobieciarze, do których baby lecą jak ćmy do ognia, po trzecie podatni na uzależnienia( mówiąc wprost wszyscy mieli problem z używkami, alkohol/narkotyki), chociaż mam spory sentyment do tego imienia big_smile no ale J.w. smile

Drugie imię to Paulina....z reguły typ "słodkiej idiotki", a ja na takie kobiety mam alergię :)bądź zimna, wyrachowana, z nieuzasadnionym poczuciem wyższości etc., chociaż może to po prostu przypadek, że takie Paulinki poznałam smile 
P.s.moje drugie imię to Paulina, miało być pierwsze big_smile

Serio? Można traktować kogoś z dużą rezerwą z powodu imienia? Przecież raczej nikt nie wybiera sobie imienia.

Idź prosto przez życie z podniesioną głową, bo Jeśli paść to paść na szczycie.

10

Coś jest w imionach, np wszystkie Gośki, które poznałam były strasznie wścibskie, a Kaśki fałszywe.

Co do Anny w większości sięzgadza - inteligentna z monopolem na rację smile

Moniki zazwyczaj równe babki.

A znacie może jakieś Edyty? Nie jest to popularne imię.

11 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2017-09-27 14:00:18)

Jeśli chodzi o imiona to mam bardzo złe skojarznia z imieniem - Natalia - począwszy od wiecznie zasmarkanej, umorusanej i przemądrzałej koleżanki z dzieciństwa (tak jak zapamiętałam) skończywszy na dwóch innych Nataliach, tak samo zarozumiałych, co pyzatych a uważających się za miss universe tongue wink

Edytę znałam jedną, była nią koleżanka ze studiów, i była bardzo fajną dziewczyną.

Uwielbiam kefir. Piwo. Czerwone wino i Gin z tonikiem. Lubię dzieci, dobre jedzenie i dobrą zabawę. Mam słabość do szybkich mężczyzn w szybkich samochodach. A w mojej lodówce mieszkają pingwiny...

Flirt, niby na serio a jednak w żartach, a może w żartach a jednak na serio... Kto wie... Kto wie... wink

12 Ostatnio edytowany przez Autoamatorka (2017-09-27 14:48:10)

Ja mam dobra kolezanke Edyte (bardzo ja lubie, bardzo jej ufam), poza tym w szkole byla jeszcze jedna Edyta ale tej nie znam zbyt dobrze, nie wiem jaka jest.. I jeszcze jedna Edyta, jakby urzedniczka (tak o niej tu napisze, nie chce pisac prawdy) i tej kobiecie nie ufam, czuje do niej rezerwe, drazni mnie.

Mam swoje zdanie o Agnieszkach, wszystkie jakie znam lubily zawsze grac pierwsze skrzypce i maja wredny charakter (przepraszam, jesli kogos urazilam).

Pauliny, hm, rzeczywiscie slodkie idiotki smile

EDIT: Przemyslalam sprawe, te Agnieszki nie byly wredne, tylko cwane smile

13

Poznałam całe mnóstwo Agnieszek, zawsze w szkole, czy w pracy, czy gdziekolwiek jakaś Agnieszka była - bardzo popularne imię. I fakt - lubią grać pierwsze skrzypce, być w centrum uwagi, ale wredne są tylko niektóre.

Znam jedną Paulinę - równa dziewczyna.

Przypomina mi się też historia mojej koleżanki, która zmieniła imię, bo miała dość starodawne, więc zmieniła na bardziej nowoczesne i jej osobowość też uległa zmianie. Jakoś też było dziwnie patrzeć na niby tą samą osobę, ale pod innym imieniem.

14

Paweł - znam kilku bardzo rozsądnych, poukładanych, a do tego serdecznych facetów o tym imieniu, z wyjątkiem kolegi z podstawówki, który (chyba) miał ADHD - czasem jestem ciekawa, czy wyrósł z tego, czy też zrobił się poukładaną osobą. Wyjątek od reguły?
Mój facet chciał tym imieniem nazwać naszego syna, ale ten jeden wyjątek wystarczył, by nie ryzykować big_smile

15 Ostatnio edytowany przez Misiulka (2017-10-11 14:56:54)

Averyl napisał/a:

Paweł - znam kilku bardzo rozsądnych, poukładanych, a do tego serdecznych facetów o tym imieniu, z wyjątkiem kolegi z podstawówki, który (chyba) miał ADHD - czasem jestem ciekawa, czy wyrósł z tego, czy też zrobił się poukładaną osobą. Wyjątek od reguły?
Mój facet chciał tym imieniem nazwać naszego syna, ale ten jeden wyjątek wystarczył, by nie ryzykować big_smile

Myśmy z mężem dali na imię synowi Paweł z całym dobrodziejstwem inwentarza... po dziadku smile
Moim zdaniem zawsze są wyjątki od jakiś stereotypów, są lata, że  w danej dekadzie jedne imiona są modne drugie mniej.
Jednak nie jestem przekonana gdy dziecku nadaje się dziwaczne imiona, które są podyktowane jakimiś serialami itp.

16 Ostatnio edytowany przez adiaphora (2017-11-13 10:41:05)

mnie sie niezbyt dobrze kojarzy imie Monika bo właściwie wszystkie jakie znam to takie flądry wink
Najsympatyczniejsze  to Agnieszki i Malgosie.

17

Ja mam natomiast złe wink doświadczenia z Tomaszami...
Potwierdzam, Moniki to zołzy big_smile

Dont worry about me  smile and because of me
"Wstręt do przeciągów to nie jest dobre dla rośliny - pomyślał Mały Książę. - Ten kwiat jest bardzo skomplikowany."

18

jeśli chodzi o mężczyzn to zdecydowanie podpadnięci są u mnie Piotrowie wink   z rozpedu napisalam najpierw Piotry big_smile

19 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2017-11-25 05:56:46)

CatLady napisał/a:

Coś jest w imionach, np wszystkie Gośki, które poznałam były strasznie wścibskie, a Kaśki fałszywe.

Co do Anny w większości sięzgadza - inteligentna z monopolem na rację smile

Moniki zazwyczaj równe babki.

A znacie może jakieś Edyty? Nie jest to popularne imię.

Pisalas ponad miesiac temu, ale milo mi nazywam sie Monika :-)

Edyty zadnej nie znam tak lepiej.

Anna to moja przyjaciolka i mam tak tez na drugie imie bardzo ladne imie :-) 

Ela ja Ci dam zolze :-) Ja Monika i daleko mi do zolzy.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

Posty [ 19 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Nasze imiona :P

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016