Boli jak holera-moja dziewczyna zdradziła - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Boli jak holera-moja dziewczyna zdradziła

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

1 Ostatnio edytowany przez Brosis87 (2016-05-18 08:03:51)

Temat: Boli jak holera-moja dziewczyna zdradziła

Witam mam 29lat. Świeży temat zostałem zdradzony przez kobietę minimum 2 razy jeżeli mówi mi prawdę. Było nam naprawdę dobrze kochaliśmy sie wychodziliśmy razem wszystko było w jak w najlepszym porządku w normalnym życiu. Nawet sama ona go mówiła ze wreszcie trafiła na normalnego faceta który ja kocha i szanuje bawi itp. Lecz nagle wszystko sie stało dla mnie zagadka czy to prawda. Mieszkam w Angli od 9 lat, z nią jestem 1.5 roku choć czuje ze znam ja bardzo długo bo mamy nawet zdjęcie z przeszkola, i mieszkamy w Polsce od siebie może z kilometr. Znajomi zaoferowali mi wyjazd do polski na grand prix w Warszawie 14.05.2016 na 3 dni i wtedy to sie stało. Kiedy byłem już w Polsce w piatek. Powiedziałem jej ze idę spać bo jestem zmęczony po locie i całym dniu. Następnego dnia sprawdziłem telefon jak bym cos przeczuwał ze cos jest nie tak. Mamy obydwoje iPhone w którym jest aplikacja findmyphone i jesteśmy powiązani czyli widzimy dziś dana osoba sie znajduje jeżeli ma polacEnie z internetem. Zobaczyłem w sobotę ze telefon o 4 rano padł jej w hotelu. Zadzwoniłem do niej ale nie spytałem w prost co tam robiła tylko ona zaczęła mi sie tłumaczyć ze zapomniała w domu podłączyć bo wcześniej służyła włosy i dopięła ładowarkę. Uwierzyłem. Tego samego dnia nie myśląc zacząłem coraz bardziej spoglądać co robi. Była umówiona na grila z koleżanka na wieczór. Wiedziałem gdzie koleżanka mieszka wiec wodziłem ze tam nie pojechała gdyż mnie kłamała ze tam jedzie.  Starałem sie do niej dodzwonić lecz telefon milczał widziałem tylko jak jej telefon z jednego baru przemieszcza sie do hotelu i nic nie moglem zrobić. Wydzwaniałem milon razy nic to nie dało dopiero jak wyszła z hotelu po kilku godzinach oddzwoniła ze była u koleżanki i podłączyła telefon do ładowani i zapomniała. Dalej mnie kłamała. Nie powiedziałem w tedy jej ze ja śledziłam ale mówiłem ze wiem ze mnie zdradziła. Następnego dnia pokazałem jej zdjęcia ze wiem gdzie była i co robiła bo nie wieże ze była z koleżankami. Dopiero wtedy mi sie przyznała ze mam racje. I to trwało 2 dni o ile nie wiecej ale tego sie nie dowiem. Wróciłem do angli i poszedłem spać. Kłamała mnie ze to stało sie nie winie nawet nie umiał sie wytłumaczyć. Lecz dowiadywałem sie coraz wiecej sprawdziłem jej telefon i okazało sie ze to wszystko zaplanowała 2 dni przed moim przyjazdem już wiedziała ze pójdzie w tango leżąc koło mnie. W piatek tylko po moim wyjezdzie zabukowala nawet hotel wiec była pewnej świadomości ze idzie mnie zdradzić wiec to nie była chwila lecz wszystko zaplanowalane. Nie wiem co dalej robic dalej ja kocham. Po rozmowie powiedziała mi ze wiedziała ze wszystko sie wyda i jest tego pewna ale i tak to zrobiła. I nie wie dlaczego ciężko z nią sie rozmawia ale widzę w jej oczach ze jest jej okropnie tak samo jak mi. Powiedziała mi ze kiedyś tez ja ktoś tak zranił i nie wie dlaczego zrobiła to mi. Mówi ze chcia sie przekonać czy jest jej dobrze. I mówi mi ze popełniła straszny błąd i tego sie już nie naprawi. Czy będę w stanie jej dalej zaufać ? Pewnie będzie cieżko. Ale staram sie dać jej szanse choć dostałem nóż w serce i nie wiem czy ta rana sie zagoi. Zapoznała go w hotelu którym pracuje na recepcji i powiedziała mi ze zaczęła od niewinnego flirtu przez około 2 tygodnie i nie uważała ze tak to sie skończy ze dla niej niewinny flirt to nie jest cos jako zdrada jeżeli sie kogoś kocha lecz zamieniła to w cos wiecej. Przemyślała każdy szczegół pewnie nigdy bym sie nie dowiedział o tym Gdyby odbierała telefon. Czy jestem w stanie przebaczyć takiej osobie ? Co wy byście zrobili ?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez WaltonSimons (2016-05-18 08:03:03)

Odp: Boli jak holera-moja dziewczyna zdradziła

Jaki błąd? poszła dawać pupska z premedytacją, w dodatku wiedząc, że się wyda - widać przy Tobie wszystko jej ujdzie na sucho, więc wisiało jej to (i miała rację - oczywiście "dajesz jej szanse"). Zacznij się szanować i kopnij ją w to rozpustne pupsko z takiego rozpędu że się jej pół adidasa wbije.

3

Odp: Boli jak holera-moja dziewczyna zdradziła

A rogi dalej będą rosły i rosły...

Pogoń ją w cholerę.

4

Odp: Boli jak holera-moja dziewczyna zdradziła

Przebacz...to nic nie znaczy.To był impuls tongue

Ale przygotuj dobry pilnik, do piłowania rogów.

5

Odp: Boli jak holera-moja dziewczyna zdradziła
majkaszpilka napisał/a:

Przebacz...to nic nie znaczy.To był impuls tongue

Ale przygotuj dobry pilnik, do piłowania rogów.


ImPuls to chyba nie był skoro robiła to z pełna świadomością i planowała każdy szczegół swojej zdrady. Wiedział ze pudzie sie puszczać leżąc koło mnie w łożku i dzień przed moim wyjazdem maja ze mną sex. Nie wiem jak tak można myślec nie umiem sobie tego wytłumaczyć

6

Odp: Boli jak holera-moja dziewczyna zdradziła
Brosis87 napisał/a:

Nie wiem jak tak można myślec nie umiem sobie tego wytłumaczyć

A umiesz sobie wytłumaczyć dawanie jej szansy? wink

7

Odp: Boli jak holera-moja dziewczyna zdradziła
Brosis87 napisał/a:
majkaszpilka napisał/a:

Przebacz...to nic nie znaczy.To był impuls tongue

Ale przygotuj dobry pilnik, do piłowania rogów.


ImPuls to chyba nie był skoro robiła to z pełna świadomością i planowała każdy szczegół swojej zdrady. Wiedział ze pudzie sie puszczać leżąc koło mnie w łożku i dzień przed moim wyjazdem maja ze mną sex. Nie wiem jak tak można myślec nie umiem sobie tego wytłumaczyć

Skarbie...nie czytasz,że zrozumieniem.To była ironia.

Nie ma co tłumaczyć.
Mówisz bye i tyle.

8

Odp: Boli jak holera-moja dziewczyna zdradziła

Taa,  impuls. O ilu impulsach nie wiesz?

9

Odp: Boli jak holera-moja dziewczyna zdradziła
WaltonSimons napisał/a:
Brosis87 napisał/a:

Nie wiem jak tak można myślec nie umiem sobie tego wytłumaczyć

A umiesz sobie wytłumaczyć dawanie jej szansy? wink

Wlanie nie umiem serce chce jedynie mi ja zatrzymać nic po za tym. I myśl ze będzie lepiej ale na to odpowiedzi nie ma czy kiedyś mi znowu tego nie zrobi i nawet nie będę tym razem wiedział czy będzie umiała już dochować wierności i sie zmieni

10

Odp: Boli jak holera-moja dziewczyna zdradziła

Brosis87,
- dziewczyna poszła w tango po 2 tygodniach flirtu z facetem poznanym w hotelu...
- zaplanowała a następnie zrealizowała plan rozkładania nóg,

to nie był impuls, przypadek pomroczności jasnej pod wpływem atmosfery, używek, złego stanu psychiki ale zaplanowany seks z ledwo co poznanym facetem.

Z tą dziewczyną nie znasz dnia ani godziny w której zachce jej sie seksu z facetem którego przed chwilą poznała.
Jeżeli lubisz taki klimaty, wiecznej szarpaniny, niepewności jutra, wywąchiwania potu innego faceta na jej ciele - to masz wymarzoną sytuacje.

Jeżeli wprost przeciwnie - to zmykaj.

Nawet gdyby była singielką, to 2 tygodnie znajomości to krótki czas na bzykanko, a będąc w związku tym bardziej, żeby przełamac dodatkowe opory wobec zdrady.
Po jakim czasie znajomosci poszła do łóżka z Tobą ?

11 Ostatnio edytowany przez Brosis87 (2016-05-18 09:35:53)

Odp: Boli jak holera-moja dziewczyna zdradziła
apologises napisał/a:

Taa,  impuls. O ilu impulsach nie wiesz?

Tego już sie nie dowiem nigdy chyba ze wyjdzie przez przypadek jak teraz wyszło. Ona tego mi nigdy już nie powiec choć zgodziła sie mowić mi tylko prawdę nawet najgorsza. A czy to zrobi nie wiem za dużo do myślenia.

12

Odp: Boli jak holera-moja dziewczyna zdradziła
Secondo1 napisał/a:

Brosis87,
- dziewczyna poszła w tango po 2 tygodniach flirtu z facetem poznanym w hotelu...
- zaplanowała a następnie zrealizowała plan rozkładania nóg,

to nie był impuls, przypadek pomroczności jasnej pod wpływem atmosfery, używek, złego stanu psychiki ale zaplanowany seks z ledwo co poznanym facetem.

Z tą dziewczyną nie znasz dnia ani godziny w której zachce jej sie seksu z facetem którego przed chwilą poznała.
Jeżeli lubisz taki klimaty, wiecznej szarpaniny, niepewności jutra, wywąchiwania potu innego faceta na jej ciele - to masz wymarzoną sytuacje.

Jeżeli wprost przeciwnie - to zmykaj.

Nawet gdyby była singielką, to 2 tygodnie znajomości to krótki czas na bzykanko, a będąc w związku tym bardziej, żeby przełamac dodatkowe opory wobec zdrady.
Po jakim czasie znajomosci poszła do łóżka z Tobą ?

Napewno masz racje ze mną tez poszła bardzo szybko trwało to jakieś 4 dni bo poznałem ja na święta Bożego narodzenia a w sylwestra był pierwszy raz. Choć tego chciałem teraz widzę ze to było szybko kilka spotkań i była moja. A alkohol ję w tym pomagał żeby to stało sie szybko

13

Odp: Boli jak holera-moja dziewczyna zdradziła
Brosis87 napisał/a:

Napewno masz racje ze mną tez poszła bardzo szybko trwało to jakieś 4 dni bo poznałem ja na święta Bożego narodzenia a w sylwestra był pierwszy raz. Choć tego chciałem teraz widzę ze to było szybko kilka spotkań i była moja. A alkohol ję w tym pomagał żeby to stało sie szybko

hm, dlaczego teraz miałaby czekac "aż" 2 tygodnie.... albo była z tym facetem już wcześniej na seksie,
albo przez całe 10 dni łamała się czy Cię zdradzić...biedna sad

14

Odp: Boli jak holera-moja dziewczyna zdradziła
Secondo1 napisał/a:
Brosis87 napisał/a:

Napewno masz racje ze mną tez poszła bardzo szybko trwało to jakieś 4 dni bo poznałem ja na święta Bożego narodzenia a w sylwestra był pierwszy raz. Choć tego chciałem teraz widzę ze to było szybko kilka spotkań i była moja. A alkohol ję w tym pomagał żeby to stało sie szybko

hm, dlaczego teraz miałaby czekac "aż" 2 tygodnie.... albo była z tym facetem już wcześniej na seksie,
albo przez całe 10 dni łamała się czy Cię zdradzić...biedna sad

Nie wiem czy czekała i sie nie dowiem bo nie mam jak a jej teraz cieżko zaufać czy mówi prawdę. ale mówiła ze na początku to było nie winne i nie sadziła ze tak sie to potoczy aż pewnie pomógł jej w podjęciu decyzji mój wyjazd. Teraz mi mówi ze mnie przeprasza kocha itp i już nigdy tego nie zrobi już sie przekonała ze popełniła wielki błąd i nawet podczas tego wiedziała ze jestem idealnym facetem dla niej.

15

Odp: Boli jak holera-moja dziewczyna zdradziła
Brosis87 napisał/a:

Teraz mi mówi ze mnie przeprasza kocha itp i już nigdy tego nie zrobi już sie przekonała ze popełniła wielki błąd i nawet podczas tego wiedziała ze jestem idealnym facetem dla niej.

Przeczytaj jeszcze raz,to co właśnie napisałeś.Albo 100 razy.

A co ma Ci powiedzieć?
Że miała Ciebie na końcu anusa,jak bzykała się z tym gościem.Że byłeś dla niej (jesteś) nikim.Ze w ogóle Cię nie kocha,bo kochająca osoba tak nie robi?Że to on był ideałem a nie Ty?

Weź Ty się facet w garść,co?
Bo aż żal to czytać.

16

Odp: Boli jak holera-moja dziewczyna zdradziła
Secondo1 napisał/a:
Brosis87 napisał/a:

Napewno masz racje ze mną tez poszła bardzo szybko trwało to jakieś 4 dni bo poznałem ja na święta Bożego narodzenia a w sylwestra był pierwszy raz. Choć tego chciałem teraz widzę ze to było szybko kilka spotkań i była moja. A alkohol ję w tym pomagał żeby to stało sie szybko

hm, dlaczego teraz miałaby czekac "aż" 2 tygodnie.... albo była z tym facetem już wcześniej na seksie,
albo przez całe 10 dni łamała się czy Cię zdradzić...biedna sad

Jedna mała uwaga- dziewczyna poszła z autorem do łóżka po 4 dniach, a autor z dziewczyna?;);)....aaa przecież to facet jemu wolno, faceci są z reguły bardziej moralni;). Co do reszty, ze perfidnie, zaplanowane to pełna zgoda

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Boli jak holera-moja dziewczyna zdradziła

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024