Wakacje z koleżanką - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Wakacje z koleżanką

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1 Ostatnio edytowany przez imienko94 (2016-05-15 18:02:43)

Temat: Wakacje z koleżanką

Witam.
Znacie jakieś fajne miejsce w Polsce które warto zobaczyć dobre na wypoczynek z koleżanką latem.  Mamy zamiar pojechać razem na wycieczkę 1-3 dniową. Jakie miejsca  polecacie?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wakacje z koleżanką

Hej, a interesują Cię jakieś konkretne rejony? Na taki krótszy wypad to ciężko jechać np. na drugi koniec Polski. wink Osobiście bardzo lubię Beskid Sądecki, w szczególności Muszynę. Są tam piękne tereny spacerowe, dużo obiektów sportowych, baseny otwarte, świetny Aquapark (w hotelu Klimek bodajże), nietrudno trafić na przyjemną knajpkę z regionalnym jedzeniem. Na wypad z koleżanką jak znalazł smile

3

To zależy czy jesteście typami wypoczynkowymi czy aktywnymi. Ja polecam Tatry i Jurę Krakowsko-Częstochowską, ale tak jak napisała @Blue_bird - jeśli mieszkasz gdzieś na północy, to te rejony nie wchodzą w grę na tak krótki wypad.

Reklama

Co powiesz na morze? Jesli lubicie relaks na plazy i spokoj w okolicy to chyba jest to lepsze wyjscie niz gory smile ja moge z wlasnego doswiadczenia polecic krynice morska. w hotelu continental macie nawet basen na ewentualne pochmurne dni :PPP

5

Ja jak zawsze polecam góry połączone z wodą wink

"Nie bój się, uwierz w siebie, masz już wszystko, poczuj więc, że przed tobą cała przyszłość, przecież wiesz"
"Trzeba przecież kochać coś, by żyć. Mieć gdzieś jakiś własny ląd choćby o te dziesięć godzin stąd"
Reklama

6

Uwielbiam wyjazdy z moimi przyjaciółkami. W ramach wieczoru panieńskiego, pojechałyśmy do SPA w Muszynie. Góry, cisza, spokój, piękny hotel, w którym oferowano mnóstwo zabiegów. Byłyśmy tam na wiosnę, bo latem wesele. Moja skóra po zimie była bardzo wysuszona. Zabiegi o dziwo pomogły w nawilżeniu i ujędrnieniu szczególnie ud smile

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Wakacje z koleżanką

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016