pierwszy stosunek, wizyta u ginekologa itp - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » pierwszy stosunek, wizyta u ginekologa itp

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 17 ]

1

Temat: pierwszy stosunek, wizyta u ginekologa itp

Cześć, mam 17 lat, chciałam zapytać jak wygląda pierwsza wizyta u ginekologa? czy koniecznie muszę iść z mamą? (wolałabym iść sama) nie chodzi mi o środki antykoncepcyjne, tylko samą wizytę-porady.
kolejną nurtującą mnie rzeczą to, co sądzicie o seksie oralnym? chłopak bardzo nalega, a ja mam mega duże obawy, niestety nie potrafię z nim o tym porozmawiać... w gwoli ścisłości chodzi np o wargi sromowe, bardzo mi się nie podobają, są asymetryczne, dość "duże" i mają ciemny kolor-tutaj moje pytanie czy to normalne?  boje się, że się mu nie spodobam i będzie miał jakieś "obiekcje" czy po prostu będzie nie zadowolony...
czy jeżeli nie mam błony to może mi zarzucić, że uprawiałam już seks? niestety błony "pozbyłam się" jakiś czas temu czego dość żałuję- i wie o tym lecz był dość "niezadowolony". czy może przez nie wiem wygląd powiedzieć, że dziewicą już nie jestem? przeglądałam zdjęcia w internecie dla porównania i te zdjęcia wyglądają totalnie inaczej...
i co do seksu normalnego, czy bardzo boli? czy to prawda że jeżeli kobieta jest bardzo podniecona to nie czuje tak bardo bólu?
Bardzo proszę o odpowiedzi i wyrozumiałość.  smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: pierwszy stosunek, wizyta u ginekologa itp

Jestes jeszcze niepełnoletnia, ale z tego co wiem mozesz sama pójść do ginekologa. Dobrze ze sie wybierasz, zapytaj lekarza o swoje obawy, moze Ci to pomoże.
Wiesz, to ze nie masz juz błony bo straciłaś ją w jakis inny sposob niż stosunek seksualny nie sprawia ze przestałaś byc dziewicą. Jesli nie wspolzylas to nadal nią jestes i brak błony nie ma tu znaczenia. Również chłopak nie powinien wybrzydzać smile
Czytając Twój post mam wrazenie ze masz wiele obaw, lęku. To zupełnie normalne. Jestem od Ciebie sporo starsza i mimo ze troszkę bardziej doświadczona to rozumiem Twoje obawy. Dam Ci radę: jesli nie jestes na cos gotowa, nie rób tego. Nieważne czy Twojemu chłopakowi sie to spodoba czy nie. Jesli np czujesz ze nie chcesz seksu oralnego absolutnie tego nie rób. Zrobisz sobie tym sama krzywdę. A nie chcesz tego ponieważ o tym do nas napisałaś. Pamiętaj Ze do niczego nie wolno sie zmuszać. A chłopakiem sie nie przejmuj. Jesli temu to nie pasuje to jego problem. Uwierz smile masz dopiero 17 lat, zupełnie normalne jest dla mnie ze to dla Ciebie za wczesnie.

3

Odp: pierwszy stosunek, wizyta u ginekologa itp
Toja24 napisał/a:

Jestes jeszcze niepełnoletnia, ale z tego co wiem mozesz sama pójść do ginekologa. Dobrze ze sie wybierasz, zapytaj lekarza o swoje obawy, moze Ci to pomoże.

Wydaje mi się, że jednak nie będziesz mogła iść sama. Ja ze swoim 16 letnim synem muszę chodzić do lekarza, bo takie są przepisy, wydaje mi się, że dotyczy to również ginekologa.

4

Odp: pierwszy stosunek, wizyta u ginekologa itp

Z ginekologiem to nie wiem. Natomiast z seksem - póki nie poczujesz, że tego chcesz i że jest to w tej chwili, kiedy jesteś na to gotowa - nic nie rób. Albo rób powoli, nie trzeba od razu przechodzić do rzeczy.

Z błoną dziewiczą jest tak, że nie każda dziewczyna ją ma, często sama pęka pod wpływem ruchu, w czasie intensywnych ćwiczeń czy tak po prostu. Jak facet będzie "niezadowolony" to każ mu spadać wink Z wyglądem warg sromowych i całej reszty podobnie. Każda z kobiet wygląda inaczej, nie ma jednego wzorca ideału, wcale nie jest tak, że wielkość w czymś przeszkadza. Byle, żeby mieć świadomość, że po prostu wygląd narządów płciowych różni się zarówno u kobiet i u mężczyzn, a szukanie porównań nie przynosi żadnych dobrych efektów. Są duże, małe, ciemne, jasne, owłosione i mniej etc.

Co do samego seksu - sporo dziewczyn, mówi że pierwsza penetracja boli. Głównie wynika to z niedostatecznego nawilżenia (czyli tak, im bardziej podniecona dziewczyna, tym większy poślizg = mniejszy ból), ale to nie reguła, mogą być też inne przyczyny fizyczne czy psychiczne. Raz, można być podnieconą, a nadal odczuwać suchość. Warto zainwestować w jakieś lubrykanty. (Żadne olejki, tylko i wyłącznie przystosowane do tego produkty). Druga sprawa to że na początku może być problem z tym, że twoja pochwa (mówiąc nieelegancko) jest ciasna. W trakcie współżycia dochodzi do poszerzenia. Możesz sama pokombinować z palcami czy gadżetami (i znów, nie domowej roboty) i przygotować się do tego. Pod warunkiem, że sprawia ci to przyjemność, oczywiście. Facet też może cię przed stosunkiem przygotować w podobny sposób. Ale wszystko musi ci się podobać, zrób to dla siebie, bo chcesz mieć takie doświadczenie, bo masz ochotę to przeżyć, poczuć przyjemność. Nie dlatego, że ktoś nalega. Nie należy mu się. Nie masz żadnego obowiązku. Oboje musicie mieć na to ochotę, inaczej to nie jest seks.

Seks oralny - póki nie jesteś gotowa, to tego nie rób. Ale ja wychodzę z założenia, jak człowiek nie potrafi o tym mówić, to czemu to robi? To ważna sfera, zbyt ważna, żeby czegoś nie dopowiedzieć i zrazić się na zawsze, nie zapytać i doznać nieprzyjemnego zaskoczenia. Z czym się wiążą twoje obawy?

5

Odp: pierwszy stosunek, wizyta u ginekologa itp

Po rozmawiają z mama albo koleżankami. Napewno już jakas była u ginekologa i uprawiała sex. A pisze Ci to bo sama z koleżankami dużo rozmawiałam w Twoim wieku:-)

6

Odp: pierwszy stosunek, wizyta u ginekologa itp
Monoceros napisał/a:

Z ginekologiem to nie wiem. Natomiast z seksem - póki nie poczujesz, że tego chcesz i że jest to w tej chwili, kiedy jesteś na to gotowa - nic nie rób. Albo rób powoli, nie trzeba od razu przechodzić do rzeczy.

Z błoną dziewiczą jest tak, że nie każda dziewczyna ją ma, często sama pęka pod wpływem ruchu, w czasie intensywnych ćwiczeń czy tak po prostu. Jak facet będzie "niezadowolony" to każ mu spadać wink Z wyglądem warg sromowych i całej reszty podobnie. Każda z kobiet wygląda inaczej, nie ma jednego wzorca ideału, wcale nie jest tak, że wielkość w czymś przeszkadza. Byle, żeby mieć świadomość, że po prostu wygląd narządów płciowych różni się zarówno u kobiet i u mężczyzn, a szukanie porównań nie przynosi żadnych dobrych efektów. Są duże, małe, ciemne, jasne, owłosione i mniej etc.

Co do samego seksu - sporo dziewczyn, mówi że pierwsza penetracja boli. Głównie wynika to z niedostatecznego nawilżenia (czyli tak, im bardziej podniecona dziewczyna, tym większy poślizg = mniejszy ból), ale to nie reguła, mogą być też inne przyczyny fizyczne czy psychiczne. Raz, można być podnieconą, a nadal odczuwać suchość. Warto zainwestować w jakieś lubrykanty. (Żadne olejki, tylko i wyłącznie przystosowane do tego produkty). Druga sprawa to że na początku może być problem z tym, że twoja pochwa (mówiąc nieelegancko) jest ciasna. W trakcie współżycia dochodzi do poszerzenia. Możesz sama pokombinować z palcami czy gadżetami (i znów, nie domowej roboty) i przygotować się do tego. Pod warunkiem, że sprawia ci to przyjemność, oczywiście. Facet też może cię przed stosunkiem przygotować w podobny sposób. Ale wszystko musi ci się podobać, zrób to dla siebie, bo chcesz mieć takie doświadczenie, bo masz ochotę to przeżyć, poczuć przyjemność. Nie dlatego, że ktoś nalega. Nie należy mu się. Nie masz żadnego obowiązku. Oboje musicie mieć na to ochotę, inaczej to nie jest seks.

Seks oralny - póki nie jesteś gotowa, to tego nie rób. Ale ja wychodzę z założenia, jak człowiek nie potrafi o tym mówić, to czemu to robi? To ważna sfera, zbyt ważna, żeby czegoś nie dopowiedzieć i zrazić się na zawsze, nie zapytać i doznać nieprzyjemnego zaskoczenia. Z czym się wiążą twoje obawy?

Obawy może dlatego, że chłopak ma do tego inne podejście- podejrzewam, że to przez to jak wcześniej funkcjonował... czyli miewał "koleżanki" tylko do seksu.  Ogółem uważa, że to nie ma znaczenia kiedy zacznę, bo kiedyś sobie pomyśle, że straciłam tyle czasu na opór przed tym a będzie fajnie i takie tam różne. On uznaje też raczej tylko seks oralny bo mówi, że zwykły jest przereklamowany i ostatnio powiedział że nawet szybko tego nie będzie chciał... kolejną obawą jest to, że jakoś nie chcę żeby mnie "tam oglądał... sama nie lubię a on tak nalega-co jak mu się np nie spodobam? (nie chcę, żeby było tak, że normalnie mu się podobam, a tam coś będzie nie tak...)
Ogółem wiem, że nie zrobiłby mi krzywdy np. z bólem, ale mam takie głupie myśli co jak nasz związek to tym będzie wyglądał tak, że będziemy się widzieć tylko jak będzie coś chciał... jak spytałam jaką mam pewność, że tak nie będzie to odpowiedział, że żadną i, że po prostu muszę mu zaufać.
Jest specyficzny... nie zawsze wszystko bierze do siebie tak jak powinien.
Rozumiem, że ma potrzeby... że mu się chce itd ale często porusza ten temat,  dlaczego ja nie chcę? czego się boję? nie lubię swojego ciała i nawet jak jestem w samej bieliźnie czy bez stanika to już mi się "coś robi" jestem mega spięta i czasem nie potrafię się wyluzować... Nie potrafię rozmawiać na takie tematy niestety- jest jakaś blokada.
Chciałabym mu dać to czego chce, ale jakoś nie potrafię... to dla mnie mega stres. Tym bardziej, jak wiem że może mieć każdą inna- to po prostu dobija jeszcze bardziej.

7

Odp: pierwszy stosunek, wizyta u ginekologa itp

A ja odnoszę wrażenie że ten facet nie jest dla Ciebie, bo jak się spotyka właściwą osobę to jakoś człowiek przestaje się tak przejmować.

8 Ostatnio edytowany przez ruda102 (2016-05-12 07:24:33)

Odp: pierwszy stosunek, wizyta u ginekologa itp

Kicia, nigdy do niczego się nie zmuszaj w sprawach seksu. NIGDY. To bardzo delikatna sfera dotycząca twojego ciała i psychiki i zmuszanie się do czegokolwiek, czego nie chcesz, do czego nie jesteś przekonana - to prosta droga, żeby zrobić sobie krzywdę. Jeśli ty czegoś nie chcesz, mów jasno, bo facet ma prawo wiedzieć. Ale ty masz ZAWSZE prawo powiedzieć nie - a jak do faceta nie dociera, wciąż naciska, to cóż - nie jest to odpowiedni facet.

Ja bym dobrze nie zareagowała na faceta, który obawy o trwałość związku zbywa stwierdzeniem, że pewność masz żadną. Facet z minimalną ilością empatii powiedziałby raczej, że nigdy nie da się zagwarantować na 100%, że będziemy ze sobą do końca życia, ale jemu zależy - nie tylko na seksie - i nigdzie się nie wybiera.

Jeśli nie umiesz rozmawiać o seksie - naucz się. To ważna umiejętność. Z moich doświadczeń wynika, że najłatwiej rozmawia się z koleżankami. Ja mam też super relację z mamą i z nią też zawsze mogłam jako nastolatka pogadać - choć oczywiście ogólnie i teoretycznie, bo jakoś nie wyobrażam sobie omawiać z nią praktycznych szczegółów wink

Co do ginekologa - dopóki nie jesteś pełnoletnia, na samą wizytę jak i po leki antykoncepcyjne musisz przyjść z mamą lub innym opiekunem prawnym. Radzę taką wizytę odbyć przed pierwszym współżyciem - a wcześniej w internecie sprawdzić, którego lekarza w twojej miejscowości polecają młode dziewczyny.

EDIT: w tym, co pisze Małpa też jest sporo prawdy. Ja najbardziej wyzwoloną seksualnie osobą nie byłam - póki nie spotkałam swojego faceta i nie okazało się, że wszystko jest dla ludzi, jeśli ta dwójka ludzi może sobie zaufać. Wtedy nie ma skrępowania, obawy są marginalne i czuje się głównie entuzjazm i ciekawość. Ale twoje własne nastawienie do seksu też jest ważne - jeśli póki co nie masz ochoty próbować, to znaczy, że sama jesteś jeszcze nie gotowa i nie ma co się zmuszać. Poczekaj na samą siebie.

9

Odp: pierwszy stosunek, wizyta u ginekologa itp

Ile jesteście razem? I czy Twój chłopak jest Twoim rówieśnikiem czy jest starszy? Jak dla mnie to Ty nie myślałaś o tym wcześniej, ale pod naciskiem chłopaka zaczęłaś. Też uważam jak dziewczyny wcześniej wspomniały-nie jesteś jeszcze gotowa, a on próbuje to na Tobie wymusić. Bądź w tej kwestii bardzo ostrożna bo negatywne doświadczenia na początku tej drogi mogą mieć ogromny wpływ na życie seksualne w późniejszym czasie. Jeżeli chodzi o Twoją akceptację swojego ciała też widzę, że jest raczej marna. Przede wszystkim jak facet ocenia kobietę po wyglądzie jej warg sromowych to nie wiem jak niski poziom musi prezentować. To jest taka część ciała, że u każdej kobiety wygląda inaczej i nie da się tego porównać, które są piękne, a które "paskudne". Jedyne na co masz wpływ to na higienę i tego się trzymaj, a wszystko będzie w porządku:)

Co do ginekologa to na wizytę musisz chyba przyjść z rodzicem, ale Twoja mama nie musi wchodzić do gabinetu. Lekarz zapewne odpowie na większość nurtujących Cię pytań.

10

Odp: pierwszy stosunek, wizyta u ginekologa itp

Droga autorko smile, ja bylam u ginekologa w wieku 16 lat i bylam sama, do tego bez problemu na moja prosbe mialam przepisane tabletki antykoncepcyjne, ale to bylo 8 lat temu wiec nie wiem czy teraz cos sie zmienilo. Mysle, ze w duzej mierze to zalezy od nastawienia lekarza. Ja na twoim miejscu przy rejestracji po prostu zapytalabym czy musze przyjsc z mama bedac osoba niepelnoletnia, tam powinni ci powiedziec jak to wyglada.

Odnosnie seksu oralnego i twoich warg sromowych, to powiem tak, kazda kobieta wyglada TAM troche inaczej, wiec Twoj chlopak powinien zaakceptowac to jak ty tam wygladasz. Jednakże sa rozne przypadki czasem mezczyzni/mlodzi mezczyzni moga tez miec rozne nastawienie do tych spraw. Ty wiesz najlepiej jaki ma charakter, czy jest dojrzaly i czy po prostu uwazasz, ze mozesz mu zaufac aby sie tez przed nim obnazyc. Nie zmienia to faktu, ze taka jestes i tak powinien cie zaakceptowac po prostu kazdy mezczyzna, ktory darzy cie uczuciem, wiec to wszystko zalezy od waszych relacji. Jezeli mimo wsxystko masz obawy co do twojego wygladu to po prostu zanim sie zdecydujesz na jakikolwiek kontakt intymny to idz najpierw do lekarza i sie dowiedz czy wyglad twoich warg jest prawidlowy.

Odnosnie przerwanej blony dziewiczej w inny sposob niz stosunek, to wiedz, ze dziewica oczywiscie jestes i wszystko jest i bedzie podczas pierwszego stosunku tak jakbys dziewica byla, twoj chlopak powinien rowniez to uszanowac, bo blona moze byc przerwana z roznych powodow. Dodam, ze niektore kobiety maja ja tak cienka, lub "podziurawiona" juz z natury i to rowniez swiadczy o anatomii. Same momentu przerwania blony czy tez nie nie odczuwa sie podczas seksu, nie wszystkie kobiety krwawia przy pierwszym razie i to nie powinno byc wyznacznikiem dziewictwa.

Co do podniecenia i bólu, to fakt zawsze lepiej byc podnieconym i przede wszystkim rozluznionym wtedy bol sie minimalizujr, ale do tego to ty musisz przede wszystkim tego chciec, a on musi byc delikatny smile.  Znam dziewczyny, ktore w ogole nie czuly bolu przy pierwszym razie, ale znam tez takie, ktore nieco narzekaly, ale to nie jest nic strasznego, wszystko do przezycia smile

11

Odp: pierwszy stosunek, wizyta u ginekologa itp
lilianna90 napisał/a:

Ile jesteście razem? I czy Twój chłopak jest Twoim rówieśnikiem czy jest starszy? Jak dla mnie to Ty nie myślałaś o tym wcześniej, ale pod naciskiem chłopaka zaczęłaś. Też uważam jak dziewczyny wcześniej wspomniały-nie jesteś jeszcze gotowa, a on próbuje to na Tobie wymusić. Bądź w tej kwestii bardzo ostrożna bo negatywne doświadczenia na początku tej drogi mogą mieć ogromny wpływ na życie seksualne w późniejszym czasie. Jeżeli chodzi o Twoją akceptację swojego ciała też widzę, że jest raczej marna. Przede wszystkim jak facet ocenia kobietę po wyglądzie jej warg sromowych to nie wiem jak niski poziom musi prezentować. To jest taka część ciała, że u każdej kobiety wygląda inaczej i nie da się tego porównać, które są piękne, a które "paskudne". Jedyne na co masz wpływ to na higienę i tego się trzymaj, a wszystko będzie w porządku:)

Co do ginekologa to na wizytę musisz chyba przyjść z rodzicem, ale Twoja mama nie musi wchodzić do gabinetu. Lekarz zapewne odpowie na większość nurtujących Cię pytań.


2 dni temu minęło miesiąc... Chłopak jest starszy o 2 lata.

12

Odp: pierwszy stosunek, wizyta u ginekologa itp

Więc tak, jesteście ze sobą niecały miesiąc, a koleś już naciska na Ciebie pod kątem łóżko-seks.
W dodatku miał przed Tobą kilka partnerek i jeszcze ma jakieś chore wymagania co do cnoty.

Wybacz, ale w mojej ocenie, to jest kolejny zwykły debil-ruchacz, który się Tobą wysłuży w sferze seksualnej, potem zostawi i znajdzie następną.

Teraz od Ciebie zależy, czy nie dasz się omamić i przeczekasz gościa, czy posłusznie będziesz mu robić loda na każde zawołanie.

13

Odp: pierwszy stosunek, wizyta u ginekologa itp

Ja popieram przedmowczynie, skoro jestescie ze soba tak krotko, daj sobie spokoj z seksem. To zmienia postac rzeczy, ja uwazam, ze loda mozna zrobic facetowi, ktorego sie naprawde kocha. To nie jest takie sobie "cos". Tym bardziej, ze to bylby Twoj pierwszy kontak z facetem tak blisko smile. Poza tym wiesz, zeby nie bylo, ze Ty go zadowlolisz, a on potem pochwali sie kolegom i nie daj Boże przylepia Ci latke, jizn ie powiem kogo, a po tak krotkim czasie bycia razem nie wiesz jaki on tak naprawde jest. Faceci czesto w tym wieku nabijaja sobie licznik panienek, a z pewnoscia nie chcialabys byc jedynie nastepnyn numerem.

14

Odp: pierwszy stosunek, wizyta u ginekologa itp

Muszę się zgodzić, że słabo to wygląda.

Jesteście ze sobą króciutko, ty masz ewidentne wątpliwości i nie są one zupełnie bezpodstawne - biorąc pod uwagę, jakie on ma podejście do seksu. Nie daj się wpędzić w poczucie winy (że dajesz mu seksu, a on przecież musi się rozładować) i w ten sposób wymusić na sobie czegokolwiek, na co nie masz ochoty.

15

Odp: pierwszy stosunek, wizyta u ginekologa itp
xottxc napisał/a:

co sądzicie o seksie oralnym? chłopak bardzo nalega, a ja mam mega duże obawy,

Seks oralny jest cudowny, w obie strony. To oczywiste przecież... (???).

Jak masz obawy to poczekaj z tym. Gdybym się wrócił do młodości to bym zaczął wcześniej, ale nie wiem jakie to miałoby dla mnie późniejsze konsekwencje (np. może bym się zraził do seksu? popadł w kompleksy?). Ryzyko jest takie, że w głowie coś źle Ci się ułoży na temat seksu i potem będziesz miała kłopot. A dobrze już poznałaś swoje ciało? Przeczytaj "samozaspokojenie kobiet ovh".


niestety nie potrafię z nim o tym porozmawiać... w gwoli ścisłości chodzi np o wargi sromowe, bardzo mi się nie podobają, są asymetryczne, dość "duże" i mają ciemny kolor-tutaj moje pytanie czy to normalne?

Tak, to zupełnie normalne. Ogrooooomna ilość kobiet ma kompleksy na temat kształtów swoich cipek, a faceci o tym nie wiedzą, każda im się podoba. Labioplastyka się rozwija najbardziej dynamicznie. I to jest głupota martwić się tak. Poczytaj o tym w sieci, zobacz katalog różnych kształtów, sprawdź że ten problem ma milion kobiet i są w błędzie. Musisz siebie polubić...

Wiesz jaka jest anegdota? Chłopak robi dziewczynie minetkę, stara się, to dla niego ważne, jest zachwycony. A ona nie ma z tego przyjemności, to tylko w głowie "A jak ja wyglądam od dołu? A jak moja cipka? Podoba mu się? A czy dobrze pachnie? A jak smakuje? A co on myśli? A to ... A tamto... A siamto..."

Jeśli taki z niego szybki bil, to niech przeczyta Ian Kerner "jej orgazm najpierw".



...   boje się, że się mu nie spodobam i będzie miał jakieś "obiekcje" czy po prostu będzie nie zadowolony...

No dokładnie o tym właśnie pisałem... Zatem punkt pierwszy dla Ciebie do zrobienia -- zakochać się w swojej cipce.


czy jeżeli nie mam błony to może mi zarzucić, że uprawiałam już seks? niestety błony "pozbyłam się" jakiś czas temu czego dość żałuję- i wie o tym lecz był dość "niezadowolony".

A na co jemu błona? Zakompleksiony jest czy cooooo?



czy może przez nie wiem wygląd powiedzieć, że dziewicą już nie jestem? przeglądałam zdjęcia w internecie dla porównania i te zdjęcia wyglądają totalnie inaczej...

Zdjęcia Pań z pronoli po X operacjach plastycznych?



i co do seksu normalnego, czy bardzo boli? czy to prawda że jeżeli kobieta jest bardzo podniecona to nie czuje tak bardo bólu?
Bardzo proszę o odpowiedzi i wyrozumiałość.  smile

Masz mnóstwo problemów. Poczekaj z seksem jakiś czas. Nie musi boleć za pierwszym razem, ale musisz przejąć kontrolę.

16

Odp: pierwszy stosunek, wizyta u ginekologa itp

Hejka i co u Ciebie?

17

Odp: pierwszy stosunek, wizyta u ginekologa itp

Ja bym się zastanowiła czy na pewno chcę to zrobić akurat z tym facetem, bo moim zdaniem tak się nie zachowuje ktoś, komu zależy na drugiej osobie, usiłuje coś wymusić. Nie chcesz czegoś, to tego nie rób. Nie zmuszaj się żeby jemu było dobrze, Tobie ma być dobrze.

Pierwszy raz niekoniecznie boli. Mnie nic nie bolało. Jak nie ma błony dziewiczej, to tylko się cieszyć - nic nie będzie się rozrywać, krwawić i mniejsza szansa, że coś będzie boleć. Swoim wyglądem tam na dole nie powinnaś się przejmować. Cipki różnie wyglądają po prostu.

Możesz iść sama do ginekologa. Ja miałam 16 lat jak pierwszy raz poszłam i nie ciągnęłam ze sobą mamy.

Posty [ 17 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » pierwszy stosunek, wizyta u ginekologa itp

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024