Jakie ćwiczenia przy przepuklinie roztworu przełykowego? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Jakie ćwiczenia przy przepuklinie roztworu przełykowego?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Jakie ćwiczenia przy przepuklinie roztworu przełykowego?

Chciałabym ujędrnic ciało ale też i schudnąć.
Mam przepuklinę przełykową także pewnie nie może mogę przeciążać klatki piersiowej więc czy brzuszki są wskazane? Najbardziej chciałabym ujędrnic pośladki ale przy tym nie rozbudować mięśni nóg gdyż uda po zewnętrznej stronie są mocno umięśnione,natomiast po wewnętrznej i z tyłu przydało by się też ujędrnic.Łydki są bardzo pękate-co z nimi zrobić?Z brzucha muszę schudnąć i ujędrnic.Jakie ćwiczenia polecacie?Czy stosował ktoś masażer np relax tone ? Jakieś efekty?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jakie ćwiczenia przy przepuklinie roztworu przełykowego?

Ja mam przepuklinę przełykową i robię brzuszki normalnie. Właściwie wszystkie ćwiczenia wykonuję. Najpierw ćwiczyłam z Chodakowską, ale to nie dla mnie. Więc przerzuciłam się na siłownie, basen (bardzo wskazany), rower i rolki. Efekty widzę a ćwiczę niecałe 3 tygodnie. + oczywiście zdrowsze jedzenie. Zrezygnowałam ze słodyczy. Jak mam spadek cukru to jem gorzką czekoladę i jest ok. Nie jem fast foodów i staram się jeść regularnie co 3-4 godziny. Owoce tylko do południa. Z rana piję wode z cytryną. Nie dosładzam herbaty, kawy.  I cera mi się poprawiła, włosy, paznokcie i na wadzę trochę spadłam. Same plusy smile

3

Odp: Jakie ćwiczenia przy przepuklinie roztworu przełykowego?
roksolana_94 napisał/a:

Najpierw ćwiczyłam z Chodakowską, ale to nie dla mnie. Więc przerzuciłam się na siłownie, basen (bardzo wskazany), rower i rolki. Efekty widzę a ćwiczę niecałe 3 tygodnie. + oczywiście zdrowsze jedzenie. Zrezygnowałam ze słodyczy. Jak mam spadek cukru to jem gorzką czekoladę i jest ok. Nie jem fast foodów i staram się jeść regularnie co 3-4 godziny. Owoce tylko do południa. Z rana piję wode z cytryną. Nie dosładzam herbaty, kawy.  I cera mi się poprawiła, włosy, paznokcie i na wadzę trochę spadłam. Same plusy smile

Trochę nie w temacie, bo nie o to pytała Autorka, notabene dawno temu. Po prostu niezmiennie zaskakuje mnie, kiedy ktoś oznajmia, że ćwiczy niespełna trzy tygodnie, ale już zdążył przetestować jakąś formę ćwiczeń (tutaj treningi z Chodakowską) i uznać, że 'to nie to', przerzucić się na siłownię i basen, do tego stwierdzić, że i efekty w wyglądzie sylwetki są już wyraźnie zauważalne, i cera inna, a nawet włosy i paznokcie.
Ja kiedy zaczynałam swoją przygodę z regularną aktywnością fizyczną pierwsze efekty widziałam co prawda szybko (ćwiczyłam regularnie i dosyć intensywnie), ale nie aż tak szybko, za to lata świetlne zajęło mi wypracowanie satysfakcjonującego mnie planu treningowego. Jeśli zaś chodzi o wygląd włosów czy paznokci, to tego za żadne skarny świata nie da się osiągnąć w ciągu tak krótkiego okresu czasu.

4

Odp: Jakie ćwiczenia przy przepuklinie roztworu przełykowego?

Brzuszki to ogólnie dobre nie są dla nikogo i nie warto ich robic. Za bardzo wszystko napinają i tak naprawdę mogą bardziej zaszkodzić jeżeli robi się je nieumiejętnie.

W każdym wypadku, kiedy jest jakiś problem zdrowotny i nie wiemy jak ćwiczyć, pierwsze kroki powinniśmy skierować do fizjoterapeuty, a potem do trenera personalnego i poprosić ich o ułożenie nam takiego zestawu ćwiczeń, który nie będzie zbytnio obciążał tego, czego obciążać nie powinien.

Na schudnięcie z brzucha dieta. Brzuszki nic nie dadzą. Wywalony do przodu brzuch to tkanka tłuszczowa dookoła narządów, a to można zrzucić tylko dietą.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Jakie ćwiczenia przy przepuklinie roztworu przełykowego?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024