Kocham Ja bardzo ona mnie nie trudna sytuacja co robic? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Kocham Ja bardzo ona mnie nie trudna sytuacja co robic?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Kocham Ja bardzo ona mnie nie trudna sytuacja co robic?

Witam mam pewien problem i prosze o pomoc.Zalezy mi strasznie na dziewczynie i czuje ze ja kocham.Powiedzialem jej o tym i ona odpowiedziala ze wie o tym ale nie odwzajemnila tych slow ogolnie staram sie ja rozpieszczac kupuje jej roze czekoladki jej ulibione slodycze podwoze ja bardzo czesto jestem dla niej mily troskliwy martwie sie gdy gdzies wychodzi gdy jestesmy blisko drapie ja po plecach caluje mowie czule slowka ogolnie mam wrazenie ze zachowuje sie wobec niej bardzo dobrze.Ona niestety malo mi odwzajemnia kiedy np chce sie przytulic drapac ja odtraca mnie nie cieszyla sie ostatnio z moich kwiatow tylko zrobilo jej sie glupio ze ona tak zle sie zachowuje wobec mnie a ja jej jeszcze kwiaty kupilem robi awantury o glupoty np napisalem do niej jak byla w klubie z kolezankami ze sie o nia martwie i jak wroci niech napisze smsa a ona ze to dziecinne ze naciskam bardzo na nia i nie dam sie jej pobawic.Ogolnie znamy sie pol roku bylo miedzy nami roznie pierwsze dwa miesiace to byla sytuacja wrecz odwrotna to ona sie zachowywala jak ja chciala mnie zdobyc tulila chetnie prawila komplementy byla nawet ze mna u lekarza jak mialem wypadek  zmienilo to sie nagle od pierwszych klotnii naszych i od nieudanej proby seksu gdzie wydawalo jej sie ze wyszla na latwa gdzie zrobilismy to po 2 miesiacach znajomosci gdzie zapewnialem ja ze nie chcialem tylko tego ale by to wzmocnilo nasz zwiazek teraz? Zmienila sie o 360 stopni a ja sie zakochalem mowi ze zalezy jej na mnie i ze ja wymyslam to wszystko i jest w porzadku spotykamy sie 2-3 razy w tyg czasem uprawiamy seks bo tez nie ma ona zawszexna to ochoty i jak ja chce to ona mowi ze tylko na tym mi zalezy coraz czesciej sie klocimy o to wlasnie ze ja jej mowie ze ona nie czuje juz tego do mnie ze niby za bardzo jestem dziecinny i uczuciowy i ze za bardzo sie martwie nia ale ja kocham i zrobie dla niej wszystko mam wrazenie ze ona sie oddala odemnie a nie zbliza a chce tego samego i staje na glowie by takze mnie pokochala.Miala ciezki tez zwiazek wczesniej gdzie kochala na zaboj chlopaka na ktorym pozniej sie przejechala i niechce znowu tak cierpiec czy to takze moze byc powod? Ja juz nie wiem sam jestem na skraju zalamania podradzcie mi cos jak sprawic by sie zakochala we mnie bym odbil sie od dna i zeby nasze relacje sie poprawily i wrocily na dawne tory zrobie wszystko doslownie wszystko!

Zobacz podobne tematy :
Odp: Kocham Ja bardzo ona mnie nie trudna sytuacja co robic?

Zmieniła się o 180 stopni, bo gdyby się zmieniła o 360, to by znaczyło, że wróciła do punktu wyjścia. Tak, wiem, czepialstwo.
Co powinieneś zrobić? Po pierwsze przestać uprawiać z nią seks. Ty to traktujesz bardzo emocjonalnie, ona nie. Dla niej to po prostu seks, jesteś dostępny, okej - nie oczekuje niczego więcej. Co za tym idzie Twoje starania się typu kupowanie kwiatów i traktowanie jej jak księżniczki nic nie zmieni, widocznie nie jesteś typem faceta z którym chce być. Im wcześniej sobie uświadomisz tę smutną prawdę tym lepiej.

3

Odp: Kocham Ja bardzo ona mnie nie trudna sytuacja co robic?

A co jesli zmienie sie do niej tak samo jak ona do mnie czy moze byc tak ze wkoncu to przemysli co stracila i zmieni swoje zachowanie wiem ze to mozliwe ale w przypadku jesli bardzo jej zalezy na mnie boo ona chce spedzac ze mna czas piszemy prawie non stop dzwoni pierwsza do mnie widze ze jednak jej troche zalezy i chce kontaktu ze mna poprostu nie jest taka jaka byla wczesniej ale tez nie rozumiem jak kobieta ktora wydawalo sie ze tak mnie uwielbia chce ze mna byc zalezy jej pokazywala na kazdym kroku to zmienila sie i to mnie boli kocham ja bardzo ale jesli to konieczne moge przystopowac  pod kazdym wzgledem moge ograniczyc nawet uczucia do niej oby to tylko mialo pomoc prosze o rade jak uwazacie co mam w tej chwili zrobic ?

4 Ostatnio edytowany przez Byla_Narzeczona (2016-05-01 15:00:42)

Odp: Kocham Ja bardzo ona mnie nie trudna sytuacja co robic?

Moim zdaniem jeśli zmienisz zachowanie na takie jak ona, to ją to może zaboleć, ALE DLATEGO, BO STRACI SWOJĄ WŁASNOŚĆ. Wtedy może się nagle przymilać dopóki Ty znowu nie staniesz się jej barankiem na każde zawołanie. Jej jest wygodnie, zrozum to - może Ci pojęczeć, zwierzyć się, gdy jej się zachce rozłoży przed Tobą nogi. Ale jeśli nagle pozna kogoś odpowiedniego dla siebie, to kopnie Cię w zadek choćbyś ją obsypał milionem róż wink

5

Odp: Kocham Ja bardzo ona mnie nie trudna sytuacja co robic?

Rozumiem dziekuje za odpowiedz ehh niestety nie jest to dobra wiadomosc dla mnie w zyciu tak ogarnietej i myslacej zyciowo dziewczyny nie spotkalem a przemineloo sie bardzo duzoo i mam juz troche lat na karku nie rozumiem jednej rzeczy jestem bardzo przystojny wiele kobiet mi to mowi mam wszystko czego potrzebuje kobieta traktuja ja no naprawde juz nie wiem ale to dalej nie jest to sad wydaje mi sie ze popelnilem wlasnie ten jeden blad a ktory bedzie mi juz placic do konca to przykre sad Musze sie nastawic juz na te najgorsze zeby potem nagle nie byc zdziwionym wrazie co ale bede o nia walczyl moze nie bd taki jaki juz bylem ale nie odpuszcze za bardzo mi zalezy

6

Odp: Kocham Ja bardzo ona mnie nie trudna sytuacja co robic?

Walcz. Klękaj na kolana, proś, skamlaj, aportuj, przynoś gazetę. Znajdź jej jeszcze kochanka i zapłać za pokoj hotelowy w którym będą się bzykali. Trochę szacunku do swojej męskości i Ty się dziwiez, że ona Cię nie szanuje i uważa za dziecinnego...

7

Odp: Kocham Ja bardzo ona mnie nie trudna sytuacja co robic?

Nie wiem po co z nią jesteś. Za tydzień znajdziesz sobie nową dupę do spuszczenia, bo przecież o to ci chodzi?

Odp: Kocham Ja bardzo ona mnie nie trudna sytuacja co robic?

Młody, niektóre kobiety nie lubią być zdobywane, a przynajmniej nie w ten klasyczny sposób, bo same są łowczyniami. Ty jej podałeś siebie na tacy, nie ma dreszczyku emocji, którego ona Ci jak widać nie oszczędza. A to że dużo kobiet Ci mówi o Twojej urodzie, to najwyżej zachowaj na czas goryczy, kiedy dojdziesz do wniosku, że ta dziewczyna "nie zasługuje na kogoś takiego jak Ty", bo z takim podejściem jest łatwiej wink Samo w sobie to może mieć niewielkie znaczenie, np. ja bym nie chciała być z typowo przystojnym facetem, dla mnie seksowna jest osobowość. I nie obraź się, gdyby facet po krótkim czasie mi wyznał miłość i mimo mojej odmowy nadal padał mi do stóp, miałabym wielkie ciągoty, by go zdeptać, no niestety niektóre baby (no, to się tyczy obu płci) już tak mają. Facet musi mieć jaja.
Chcesz się w to bawić dalej? To zacznij ją olewać, nie bądź na każde zawołanie - wiem, że to będzie bardzo ciężkie i będziesz musiał walczyć z samym sobą. Bez wpadania w rozpacz, jeśli panna strzeli focha. I obserwuj. Jeśli Cię oleje, będziesz miał pewność, że nigdy nie brała Cię na poważnie. Jeśli jednak zacznie zmieniać swoje zachowanie na bardziej ciepłe w stosunku do Ciebie, to uważaj, żeby nie wpaść w pułapkę o której napisałam wyżej: nie bądź od razu znowu misiem-tulisiem, bo panna podświadomie wykryje podstęp i drugi raz na to nie pójdzie albo z prędkością błyskawicy nauczy się, jak Cię "obłaskawić" wink

9

Odp: Kocham Ja bardzo ona mnie nie trudna sytuacja co robic?

http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_NizION5j8NNWlgB49ScitYtWDIBkYi2T.jpg

Tak to wygląda. Moim zdaniem w chwili obecnej nic nie zrobisz. Stajesz na rzęsach. I nic. Wątpię, żeby się to miało zmienić. To nie jest ani Twoja wina ani jej, tak bywa. Nie da się zmusić drugiej osoby do uczucia zalewając ją swoim własnym uczuciem.
Odpuść ją sobie, trochę szacunku do samego siebie powinieneś mieć. Chyba, że chcesz być dalej facetem "z braku laku".

10

Odp: Kocham Ja bardzo ona mnie nie trudna sytuacja co robic?

Też i moim zdaniem jest to skazane na porażkę.

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Kocham Ja bardzo ona mnie nie trudna sytuacja co robic?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024